Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija
Ironkey Basic
 

sophos-logo-144dpi-color

Sophos

IT saugumo produktai tapo tiek pat sudėtingi kaip ir tinklai, kuriuos jie bando apsaugoti. Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus. Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų produktai padeda užtikrinti tinklų saugumą, juos naudoja 100 milijonų žmonių iš 150 šalių ir 100.000 įmonių tarp kurių: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Sophos produktai leidžia jums apsaugoti kiekvieną savo tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ir serverių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

 

veriato-logo

Veriato

Veriato vysto intelektualias ir galingas technologijas teikiančias organizacijoms matomumą ir supratimą apie žmogaus elgesį ir veiką organizacijos tinkle, ko pasekoje keliamas žmogiškųjų išteklių produktyvumas ir minimizuojama vidinių grėsmių rizika.

fox_it_logo Fox-IT apsaugo, išsprendžia ir mažina didžiausias kibernetines grėsmes novatoriškų technologijų pagalba vyriausybinėms, gynybos, teisėsaugos, ypatingos svarbos infrastruktūros objektų, bankininkystės ir komercinės srities klientams visame pasaulyje.
tripwire-logo-2014-144dpi Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų, tarp kurių daugiau kaip 50% Fortune 500 kompanijų. Tripwire padeda organizacijoms, paslaugų teikėjams ir vyriausybės institucijoms visame pasaulyje aptikti, reaguoti ir užkirsti kelią kibernetinėms grėsmėms.
centrify-logo Centrify yra lyderis apsaugantis organizacijų vartotojų tapatybę nuo kibernetinių grėsmių šiandieninėje įvairiapusiškoje IT aplinkoje sudarytoje iš „debesies“, mobilių ir lokaliai (angl. on-premise) diegiamų technologijų. Centrify padeda neutralizuoti vieną labiausiai išnaudojamą pažeidžiamumą siekiant nutekinti informaciją – kompromituoti prisijungimo detales – apsaugant organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras.
iboss-cyber-security-logo Iboss kuria sprendimus skirtus ap`saugoti tūkstančius organizacijų, paslaugų teikėjų ir vyriausybės tinklų nuo naujojo amžiaus kibernetinių grėsmių. Jų saugios interneto prieigos platforma su naujoviška architektūra yra paremta daugiau kaip 75 patentais ir ją pasirinko jau daugiau nei 4000 įmonių pasauliniu mastu, siekdami padidinti savo saugumą. Tai iboss suteikė galimybę tapti viena iš sparčiausiai augančių kibernetinio saugumo gamintojų rinkoje.
Nuo pat savo veiklos pradžios, iboss metė iššūkį įprastoms saugumo technologijoms. Jie kūrė naujovišką, patentuotą technologiją, kuri suteikia saugumo specialistams galimybę matyti užslėptus komunikacijos kanalus ir naudotis įrankiais, kurie uždaro visas kritinių duomenų nutekinimo spragas, kurios galėtų pažeisti net ir didžiausius tinklus.
datalocker logo „DataLocker“ – inovatyvus šifravimo sprendimų tiekėjas. Įmonė įkurta 2007 m. ir turi biurus JAV (centrinė būstinė), JK ir Korėjoje. „DataLocker“ produktai saugo jautrius duomenis, naudodami karinio lygio 256 bitų šifravimą. „DataLocker“ pasitiki vyriausybės, kariuomenės ir verslai visame pasaulyje.
logo_rohdeschwarz_cybersecurity Rohde & Schwarz Cybersecurity saugo organizacijas ir valstybines įstaigas visame pasaulyje nuo šnipinėjimo ir kibernetinių atakų. Įmonė plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę įrangą atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo standartus.
Vokietijoje pagaminti IT saugumo sprendimai apima platų produktų ir paslaugų spektrą. Nuo „viskas viename“ sprendimų iki kritinės infrastruktūros apsaugos sprendimų.
Array-networks-logo Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą – optimizuojant duomenų srautą nuo „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus vartotojui ir kompleksiškumą.
Su daugiau nei 5000 klientų visame pasaulyje, Array Networks yra įvertintas tarp pirmaujančių debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjų ir organizacijų už naujos kartos technologijas ir neprilygstamą kainos bei spartos santykį.
accelerite-logo „Accelerite“ gamintojo verslui skirtas programinės įrangos produktų rinkinys įgalina įmones supaprastinti ir apsaugoti sudėtingas ir vis labiau tobulėjančias verslo debesų kompiuterijos sistemas. Viso pasaulio „Fortune 500“ įmonės, smulkūs ir vidutiniai verslai, operatoriai ir, paslaugų tiekėjai pasikliauja „Accelerite“ sprendimais, kurie jiems leidžia patogiai naudotis debesų kompiuterijos sprendimais ir apsaugoti prijungtas verslo sistemas. „Accelerite“priklauso „Persistent Systems“ (BSE & NSE: PERSISTENT) – pasauliniam programinės įrangos kūrimo ir technologinių paslaugų lyderiui.
egosecure_Logo „Egosecure“ jau 10 metų yra inovacijų lyderis visapusio duomenų saugumo srityje. Pirmasis produktas sukurtas ir išleistas 2005 m. Ettlingene, Baden Wurttemberge (Vokietija), kur įsikūrusi įmonės būstinė. Nuo tada ji sugebėjo pritraukti daugiau nei 2000 įvairaus dydžio klientų iš daugybės sektorių.
famoc_logo 2006 m. įkurta „FancyFon“ – patikimas mobiliųjų įrenginių saugumo ir verslo mobilumo valdymo teikėjas, leidžiantis organizacijoms nuotoliniu būdu kontroliuoti, valdyti ir apsaugoti savo įvairias mobiliąsias infrastruktūras.
„FAMOC“ skirta suteikti viską, ko reikia IT, kad valdytų kiekvieną verslo mobilumo aspektą. Siūloma kaip lengvai keičiamo mastelio sprendimas debesų kompiuterijoje arba jūsų infrastruktūroje. „FAMOC“ suteikia centralizuotą visų išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, įskaitant „iPhone“, „iPad“, „Google Android“, „BlackBerry“, „Windows Phone“, kontrolę realiu laiku.
HyTrust_Logo „HyTrust“ įkūrėjai anksti suvokė ne tik tai, jog virtualizacija ir „debesies technologijos“ radikaliai transformuos duomenų centrus, bet ir tai, kad saugumas bus kritinis veiksnys debesų technologijos adaptavimui.
PhishLine-logo „PhishLine“ paleista 2011 m., kad padėtų informacinio saugumo profesionalams priimti ir įveikti vis didėjančius iššūkius, susijusius su socialine inžinerija ir sukčiavimu. Visoje informacinio saugumo bendruomenėje „PhishLine“ iš karto susilaukė pagyrų ir dabar turi puikias galimybes tapti pirmaujančia socialinės inžinerijos valdymo platforma. Verslo klientai, patenkantys į „Fortune 100“ ir „Dow Jones“ pramonės indeksą, pasirinko „PhishLine“ kaip geriausią socialinės inžinerijos valdymo platformą.
Horizontal-TS_Logo-CMYK Jau daugiau nei 20 metų „Townsend Security“ yra įsipareigojusi dirbti su klientais, kartu skatinant inovacijas greitai besivystančioje duomenų šifravimo, tokenizavimo, anonimizavimos ir valdymo srityje.
Jų NIST atitiktį turintys sprendimai garantuotai atitiks šifravimo ir raktų valdymo reikalavimus PCI, HIPAA ir HITECH.

Ironkey Basic – saugiausia USB atmintinė pasaulyje. Sukurta tenkinti specifinius valstybinių, krašto apsaugos ir verslo organizacijų poreikius, lengvai naudojama.

 Ironkey-Basic-saugiausia-USB-atmintine-pasaulyje

Saugiausia pasaulyje USB atmintinė

fips-Ironkey-Basic-saugiausia-USB-atmintine-pasaulyje

IronKey Basic S200 atmintinė įvykdė griežtus Nacionalinio Standartų ir Technologijų Instituto (NIST) testus ir pirma pasaulyje įgijo FIPS 140-2 trečio saugumo lygio standartą. Tvirtas ir nuo bandymų išardyti apsaugotas atmintinės korpusas užtikrina vidinių komponentų saugumą, tuo tarpu stiprus AES 256-bit aparatinis šifravimas užtikrina konfidencialios informacijos saugumą. Aukšto lygio atmintis ir saugumas paverčia šį raktą idealia platforma virtualių darbastalių (angl. virtual desktops) diegimui.

Visada „įjungtas“ šifravimas

Visa informacija talpinama į raktą užšifruojama AES CBC modulio aparatiniu šifravimo mechanizmu. Ši duomenų apsauga negali būti išjungta, kaip tarkime programinio lygio šifravimo sistemose. Ironkey šifravimo lustas (cryptochip) sugeneruoja ir saugo stiprius, atsitiktinius šifravimo raktus. Šifravimo procesas vyksta greičiau ir veikia saugiau nei lyginant su programinės įrangos paremta šifravimo sistema.

Saugi ir save „ginanti“ atmintinė

Niekas negalės pasiekti informacijos saugomos rakte, jei nežinos IronKey slaptažodžio. Šifravimas ir slaptažodžio patvirtinimas vyksta įrangoje ir šis procesas negali būti išjungtas žalingos programinės įrangos arba neatsakingo vartotojo. Savisaugos mechanizmas IronKey raktuose taip pat užtikrina įrangos lygyje aktyvią apsaugą nuo kirminų plitimo ir kitų žalingų programų.

Aparatinio lygio šifravimo raktų valdymas ir apsaugos

aes-Ironkey-Basic-saugiausia-USB-atmintine-pasaulyje

Įjungus IronKey atmintinę į nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį, vartotojas pirmiausia turi įvesti slaptažodį, kad šifravimo raktai būtų aktyvuoti ir informacija su aplikacijomis taptų pasiekiama. Lyginant su programinio šifravimo technologija svarbiausias skirtumas yra tai, jog IronKey šifravimo lustas neeksportuoja AES šifravimo raktų į kompiuterį, kuriame ši atmintinė naudojama, todėl apsisaugoma nuo šalto-paleidimo (angl. cold boot) ir žalingų programų atakų. Bandant atspėti slaptažodį ir 10 kartų jį neteisingai suvedus, Ironkey inicijuoja neatstatomą informacijos esančios rakte sunaikinimą. Siekiant apsaugoti nuo slaptažodžių spėliojimo atakų (angl. brute force attack) naudojamas skaitiklis, kurio atminties nėra galimybės atsukti. Skaitiklis iš naujo skaičiuoja bandymus tik teisingai suvedus slaptažodį. Galite būti užtikrinti, kad duomenys laikomi Ironkey rakte nenutekės. Kad apsaugoti nuo netyčinio slaptažodžio neteisingo suvedimo, po kelių bandymų reikia išimti Ironkey iš kompiuterio, kad galėtumėte toliau suvedinėti slaptažodį.

Fizinis saugumas

long-lasting-Ironkey-Basic-saugiausia-USB-atmintine-pasaulyje

IronKey Basic atmintinė yra ilgalaikė investicija. Jo korpusas pagamintas iš patvaraus metalo, vidinės dalys apsaugotos nuo smūgių, sandarintas epoksidu, dėl to vidiniai rakto komponentai neprieinami, be to, raktas atsparus vandeniui (sertifikatas MIL-STD-810F). Kad pailginti atmintinės tarnavo laiką ir padidinti nuskaitymo/įrašymo greitį IronKey naudojami du atskiri SLC flash atminties lustai. IronKey naudoja aukščiausio lygio komponentus, o tai leidžia nuo 10 iki 20 kartų pailginti šios atmintinės gyvavimo ciklą lyginant su tradicinėmis atmintinėmis.

Paprasta įdiegti ir administruoti

IronKey įrenginiai nereikalauja diegti papildomos programinės įrangos ar valdiklių, be to Windows XP ir Vista operacinėse sistemose veikia be administratoriaus teisių. Šis sprendimas užtikrina „tempk-ir-mesk“ (angl. Drag-and Drop) šifravimą, „įjunk-ir-naudok“ paprastumą. Be to Ironkey turi programinę įrangą, kurios paskirtis saugiai daryti atmintinėje laikomų duomenų atsargines kopijas (lokaliai arba į nurodytą vietą serveriuose). Atsarginės kopijos daromos šifruotame formate. Šios atsarginės kopijos gali būti atstatomos (per saugų autentifikacijos procesą) į naują Ironkey atmintinę (jei senoji buvo pavogta ar pamesta). Kiekvienas Ironkey turi unikalų, lengvai perskaitomą serijinį numerį, o tai leidžia lengvai inventorizuoti šias atmintines.

Veikia ant skirtingų platformų

IronKey Basic veikia su Windows 2000, Windows XP ar Vista be administratoriaus teisių ir nereikia įdiegti papildomos programinės įrangos ar valdiklių. Ironkey įrenginiai taip pat veikia Linux ir Macintosh OS sistemose.

IRONKEY BASIC BROŠIŪRA>>

Jei turi klausimų apie Ironkey arba norite įsigyti jų produkcijos, prašome užpildyti mūsų KONTAKTŲ FORMĄ arba kreipkitės į mus telefonu.

 

 

Prašome palaukti...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite informaciją apie naujausius duomenų saugos sprendimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.