Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija
Ironkey Enterprise

Ironkey-Enterprise-USB-atmintine

 

Ironkey Enterprise USB atmintinė, kaip ir Basic ar Personal versijos, turi aparatinį šifravimą, jais paprasta naudoti, nereikia diegti jokios papildomos programinės įrangos ar valdiklių., tačiau papildomai yra siūlomas Ironkey Enterprise Nuotolinio Valdymo Servisas. Ši funkcija leidžia nuotoliniu būdu jūs galite administruoti Ironkey Enterprise atmintines, nustatyti saugumo politikas ar nuotoliniu būdu sustabdyti šių raktų veikimą ar priėjimą prie juose saugumos informacijos. Dėl patikimo autentifikacijos mechanizmo, kuris naudojamas Ironkey Enterprise atmintinėse, galite saugiai diegti jo platformoje įmonėje naudojamas aplikacijas, nuotolinio prisijungimo funkcionalumą ar virtualius darbalaukius.

Saugumas užtikrintas aukščiausio lygio sertifikatais

fips-Ironkey-Enterprise-USB-atmintineVisa informacija talpinama į raktą užšifruojama greitai veikiančiu AES CBC modulio aparatiniu šifravimo mechanizmu. Įvykus rakto vagystei ir nusikaltėliui bandant atspėti slaptažodį ir viršijus nustatytą bandymų skaičių neteisingai suvesti slaptažodį, Ironkey inicijuoja neatstatomą informacijos esančios rakte sunaikinimą. Siekiant apsaugoti nuo slaptažodžių spėliojimo atakų (angl. brute force attack) naudojamas vidinis skaitiklis, kurio atminties nėra galimybės atsukti. Skaitiklis iš naujo skaičiuoja bandymus tik teisingai suvedus slaptažodį. Galite būti užtikrinti, kad duomenys laikomi Ironkey rakte nenutekės. Papildomai stiprus AES 256-bit aparatinis šifravimas užtikrina konfidencialios informacijos saugumą. Tvirtas ir nuo bandymų išardyti apsaugotas atmintinės korpusas užtikrina vidinių komponentų saugumą.

Aktyvi apsauga nuo žalingo kodo

anti-malware-Ironkey-Enterprise-USB-atmintineŽalingas kodas ir virusai plintantys per nešiojamus išorinius talpos įrenginius kiekvienais metais infekuoja milijonus kompiuterių. Ironkey įdiegtos aktyvios apsaugos technologijos užtikrina kelių lygių apsaugą žalingos programinės įrangos ir kirminų plitimui. Proaktyvi apsauga neleidžia keisti „autorun“ failo ir leidžia administratoriui nuotoliniu būdu kontroliuoti prie kurių kompiuterių Ironkey įrenginiai gali būti naudojami. Ironkey platformoje esantis žalingų programų skenavimo įrankis apsaugo įrenginį, kai failai yra perkeliami ar atidarinėjami. Papildoma galimybė aktyvuoti tik „read-only“ rėžimą apsaugo atmintinę nuo infekavimo žalinga programa iš užkrėsto kompiuterio, kuriame raktas naudojamas.

Nuotolinis administravimas ir Saugumo politikos priverstinis įgyvendinimas

remote-management-Ironkey-Enterprise-USB-atmintineIronkey Enterprise Service pagalba galite lengvai suvaldyti šimtus Ironkey Enterprise įrenginių ir priversti vykdyti specifines įrenginiams saugumo politiką, atmintinėms esančioms tiek vidinio tinklo ribose, tiek už jų. Nustatomos taisyklės apima slaptažodžių sudėtingumo nustatymo galimybes, neteisingai suvedamų slaptažodžių bandymų skaičiaus nustatymą ir „on-board“ diegiamų portabilių aplikacijų valdymą.

Ironkey veiksnumo apribojimas arba sunaikinimas

silver-bullet-Ironkey-Enterprise-USB-atmintineVienas pagrindinių Ironkey Enterprise centrinio valdymo komponentų, tai Ironkey „Silver Bullet“ paslauga, kuri leidžia pasinaudoti keliais būdais užkertančiais kelią prieiti prie informacijos saugomos Ironkey, jei ši USB atmintinė buvo pavogta, pamesta ar ją turi vartotojas, kurio teisės tapo apribotos dėl įvairių priežasčių.

Neprileisti – Uždrausti priėjimą/prisijungimą prie įrenginio, tol kol būklė nebus patvirtinta su valdymo serveriu
Apriboti veiksnumą – Pilnai užrakina vartotoją, sekantį kartą prijungus įrenginį vidiniame ar išoriniame tinkle
Sunaikinti – Nurodoma inicijuoti susinaikinimo funkciją, kuri pilnai sunaikina šifravimo raktų poras ir visą informaciją laikomą Ironkey rakte, šiuo atveju informacijos negalės atstatyti ir administratorius.

Saugi autentifikacija

authentication-Ironkey-Enterprise-USB-atmintineIronkey Enterprise įrenginiai turi pilnas viešų raktų šifravimo galimybes, tai įgalina atmintines valdyti saugiai ir nuotoliniu būdu. Ironkey Enterprise palaiko vienkartinio slaptažodžio technologiją (One-Time Password), leidžiančią Ironkey panaudoti, kaip RSA SecurID žetoną (token).

Platforma skirta saugioms įmonės aplikacijoms ir virtualizacijai

virtual-desktops-Ironkey-Enterprise-USB-atmintineIronkey Enterprise yra daugiau nei saugi atmintinė. Šie USB raktai turi PKCS #11 skaitmeninių sertifikatų sąsają, kuri gali būti integruota į įmonės autentifikacijos infrastruktūrą. Ironkey bendradarbiauja su Moka5 ir RingCube, kad suteikti klientams mobilių virtualių įrenginių funkcijas, kurios leidžia aplikacijas ir saugias operacines sistemas nešiotis Ironkey atmintinėje. Yra SDK specialiems poreikiams patenkinti.

Politikos nustatymas ir valdymas

enforce-policies-Ironkey-Enterprise-USB-atmintineIronkey administratoriai naudoja intuityvią sąsają lengvam atmintinių saugumo politikos organizacijoje nustatymui. Vartotojai gali patys inicijuoti ir valdyti savo atmintines, tačiau tai gali būti daroma centralizuotai iš administratoriaus konsolės taip pat.

Slaptažodžio atstatymo paslauga

manage-passwords-Ironkey-Enterprise-USB-atmintineJei pamiršote slaptažodį nuo savo Ironkey yra galimybė (pasirinktinai) pasinaudoti slaptažodžio atstatymo funkcija. Ši paslauga naudoja pažangią autentifikacijos technologiją patikrinti jūsų tapatybę, kad saugiai galėtumėte atstatyti slapta

Portabili programinė įranga

portable-apps-Ironkey-Enterprise-USB-atmintineGalite pagal pasirinkimą Ironkey Enterprise atmintinėse aktyvuoti pageidaujamas aplikacijas ir paslaugas, įskaitant saugią portatyvią Mozilla Firefox naršyklę, Tapatybės valdymo programą ir „Ironkey Saugių Sesijų“ funkcionalumą (apie šias išvardintas aplikacijas daugiau galite paskaityti Ironkey Personal versijos aprašyme). Ironkey Enterprise administratoriai gali įjungti ir išjungti šias aplikacijas pagal poreikį kiekvienam darbuotojui.

Priėjimas prie informacijos ir atstatymas su administratoriaus raktu

IronKey Enterprise versija naudoja viešų raktų autentifikaciją leidžiančią autorizuotiems administratoriams prieiti prie informacijos esančios darbuotojų atmintinėse be atgalinių durų slaptažodžio. Šios administratoriaus teisės gali būti nuotoliniu būdu atšauktos.

IRONKEY ENTERPRISE PAGRIDINĖS SAVYBĖS

  • Atmintinėje saugoma informacija yra laikoma užšifruota visą laiką
  • Jokios papildomos programinės įrangos ar valdiklių (drivers) diegti nereikia
  • Lengva naudotis
  • Priderinama prie organizacijos poreikių
  • Nuotolinis administravimas
  • Integruota šifruojama talpykla ir RSA SecurID
  • Saugi platforma portabilioms aplikacijoms

 

IRONKEY ENTERPRISE BROŠIŪRA>>

 

Jei turite klausimų apie Ironkey, prašome užpildyti KONTAKTŲ FORMĄ arba kreipkitės į mus telefonu.

 

 

Prašome palaukti...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite informaciją apie naujausius duomenų saugos sprendimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.