Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Sophos Mobile Control

iPhone, iPad, Android, BlackBerry ir Windows išmanieji telefonai – darbo įrankiai didinantys darbuotojų produktyvumą, tačiau tuo pačiu šiuose įrenginiuose reziduoja kritinė organizacijos informacija (el.paštas, jautrūs duomenys, prisijungimo prie web resursų informacija ir tt.), todėl šių mobilių įrenginių saugumą užtikrinti būtina.

Sophos Mobile Control suteiks Jūsų darbuotojams visas reikalingas aplikacijas ir įgyvendins nuoseklią saugumo politiką išmaniems telefonams ir planšetėms. Ši programinė įranga taip pat leis valdyti įrenginio saugumo nustatymus, per nuotolį blokuoti įrenginį ar sunaikinti visus jame esančius duomenis.

>>30 dienų veikianti bandomoji versija<<

 

Privalumai

 • Užtikrina, kad tik prietaisai atitinkantys Jūsų nustatytą saugumo politiką turės prieigą prie įmonės duomenų ir elektroninio pašto;
 • Nuotoliniu būdu užrakina arba ištrina duomenis iš pamesto ar pavogto prietaiso, valdo laiką švaistančias arba nepageidaujamas aplikacijas;
 • Sumažina IT resursų sąnaudas dėka „over-the-air“ diegiamais nustatymais ir vartotojų savitarnos portalo;
 • Suderinamas su iPhone, iPad, Android ir Windows Mobile platformomis.

Daugiau>>

Sophos Mobile Control pagrindinės funkcijos:

 • Leidžia jums įjungti integruotas iOS (iPhone / iPad), Android, Blackberry ir Windows Mobile 6.x įtaisų apsauginias funkcijas, įskaitant OS užšifravimą arba slaptažodžio apsaugą;
 • Suteikia nuotolinį „over-the-air“ įrenginio užrakinimą. Gali padėti surasti arba išvalyti visus duomenis iš pamestų prietaisų, naudojant tik vieną web konsolę.
 • „Enterprise App Store“ reiškia, kad Jūs galite leisti darbuotojams naudotis įrankiais kurių jiems reikia ir tuo pačiu metu, galite blokuoti aplikacijas, kurios kelia duomenų nutekėjimo riziką;
 • Užtikrina, kad tik registruoti prietaisai, atitinkantys Jūsų nustatytą saugumo politiką gali turėti prieigą prie įmonės elektroninio pašto.

Daugiau>>

 

Daugiau informacijos galite teirautis užpildę šią formą ar kreipdamiesi į mus

Apie FAMOC

2006 m. įkurta „FancyFon“ – patikimas mobiliųjų įrenginių saugumo ir verslo mobilumo valdymo teikėjas, leidžiantis organizacijoms nuotoliniu būdu kontroliuoti, valdyti ir apsaugoti savo įvairias mobiliąsias infrastruktūras.

„FAMOC“ skirtas suteikti viską, ko reikia IT, kad valdytų kiekvieną verslo mobilumo aspektą. Siūloma kaip lengvai keičiamo mastelio sprendimas debesų kompiuterijoje arba jūsų infrastruktūroje. „FAMOC“ suteikia centralizuotą visų išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, įskaitant „iPhone“, „iPad“, „Google Android“, „BlackBerry“, „Windows Phone“, kontrolę realiu laiku.

fancyphone famoc

Sprendimai

 • Saugumui: apsauga, vieta | saugus el. paštas| saugus naršymas | Samsung Knox
 • Valdymui: stebėjimas| “self care”| BYOD pagalba
 • Valdymo aplikacijos: dislokavimas ir konfiguravimas| korporacinė parduotuvė| aplikacijų verifikacija

Raktažodžiai: MDM, programėlių kontrolė, trynimas nuotoliniu būdu, aprūpinimas, iPhone, android, windows phone, stebėti, BYOD, aptikti, saugus el. paštas.

Apie Egosecure

„Egosecure“ jau 10 metų yra inovacijų lyderis visapusio duomenų saugumo srityje. Pirmasis produktas sukurtas ir išleistas 2005 m. Ettlingene, Baden Wurttemberge (Vokietija), kur įsikūrusi įmonės būstinė. Nuo tada ji sugebėjo pritraukti daugiau nei 2000 įvairaus dydžio klientų iš daugybės sektorių.

„EgoSecure“ duomenų apsauga viename sprendime sujungia duomenų srauto analizę ir duomenų apsaugą. Duomenų srauto analizei siūlomas INSIGHT modulis. Duomenų apsaugą galima individualiai sukonfigūruoti, naudojant 20 APSAUGOS MODULIŲ, kurie yra sukurti remiantis C.A.F.E valdymo principu.
ego-secure-functions
Raktažodžiai: HDD / išorinių laikmenų / aplankų / debesies / tinklo / el. pašto / Android / iOS šifravimas, autentifikavimas prieš užkrovimą, turinio filtras, prieigos prie debesies kontrolė, įrenginių valdymas, PC auditas, MDM, aplikacijų kontrolė, saugus ištrynimas be atkūrimo.

Apie Rohde & Schwarz Cybersecurity

Rohde & Schwarz Cybersecurity saugo organizacijas ir valstybines įstaigas visame pasaulyje nuo šnipinėjimo ir kibernetinių atakų. Įmonė plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir  galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę įrangą atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo standartus.
Vokietijoje pagaminti IT saugumo sprendimai apima platų produktų ir paslaugų spektrą. Nuo „viskas viename“ sprendimų iki kritinės infrastruktūros apsaugos sprendimų.

„BizzTrust“

Naudojant mobiliuosius įrenginius kyla didelė rizika saugumui. Tokie duomenys kaip kontaktai ar el. paštas, išsaugoti išmaniuosiuose telefonuose, gali būti nesunkiai perskaityti. Apsaugos slaptažodžiu ar PIN kodu nepakanka, ją galima nesunkiai apeiti.
Bizztrust Rohde & Schwarz Cybersecurity

Asmeninės informacijos atskyrimas nuo organizacijos, duomenų atskyrimas nuo programėlių

„BizzTrust(TM)“ suteikia visus reikalavimus atitinkančią platformą išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių saugiam naudojimui. Sistema paremta sustiprintu TURAYA(TM) saugumo branduoliu (angl. hardened kernel), skirtu „Android“ operacinei sistemai, ir yra suskirstyta į dvi sritis – atvirą „asmeninę“ sritį ir saugomą „organizacijos“ sritį. Kiekvienoje srityje programos ir duomenys yra vieni nuo kitų griežtai atskirti. Organizacijai svarbių duomenų negali atakuoti net ir naudotojo savavališkai įdiegtos asmeninės programėlės.

Saugi prieiga prie verslo išteklių

Galimybė išmaniajame telefone padaryti atskirtį tarp „organizacijos“ ir „asmeninės“ informacijos užtikrina saugią prieigą prie verslo išteklių. Taikomosios programos, priskirtos „organizacijos“ sričiai, turi prieigą prie duomenų ir gali jais keistis, pvz., elektroniniais laiškais, kontaktais, kalendoriais ir intranetu per saugų virtualų privatų tinklą (angl. virtual private network arba VPN). „BizzTrust“ taip pat siūlo paprastai naudojamą elektroninio pašto užšifravimą paremtą S/MIME standartais ir atliekantį šifravimą iš įrenginio į įrenginį. Balso ryšį taip pat galima lengvai užšifruoti, tam yra papildomas modulis (saugi telefonija).

 

Raktažodžiai: balso užšifravimas, ryšio šifravimas, įrenginio užšifravimas, konteinerizavimas (angl. containerization), „organizacijos“ srities atskyrimas nuo „asmeninės“, taikomųjų programų valdymas, elektroninio pašto užšifravimas .

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

Prašome palaukti...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite informaciją apie naujausius duomenų saugos sprendimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.