Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Apie Sophos

 IT saugumo produktai tapo tiek pat sudėtingi kaip ir tinklai, kuriuos jie bando apsaugoti. Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus. Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų produktai padeda užtikrinti tinklų saugumą, juos naudoja 100 milijonų žmonių iš 150 šalių ir 100.000 įmonių tarp kurių: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Sophos produktai leidžia jums apsaugoti kiekvieną savo tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ir serverių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

 

Sophos siūlo du sprendimus jūsų interneto saugumo poreikiams:

Sophos Web įrenginys

sophos applianceSophos Web įrenginys– gaukite maksimumą interneto saugume, kontrolėje ir įžvalgose. Tai interneto ir naršymo apsauga, kuri yra efektyvi, prieinama ir paprasta bei neįprastai naši.

Daugiau apie sprendimą:  Sophos web įrenginys

Secure Web Gateway

sophos endpoint

Secure Web Gateway – tai pažangus interneto saugumo sprendimas skirtas darbuotojų mobilumui ir teikiamas iš patikimos globaliai išsidėsčiusios Sophos debesų infrastruktūros. Jis kiekvienam įrenginiui suteikia visapusišką apsaugą nuo naujausių interneto grėsmių, nesvarbu kur vartotojas yra.

Daugiau apie sprendimą: Sophos secure web gateway

 

 

Raktažodžiai: web apsauga, Saugus naršymas, aplikacijų kontrolė, URL filtravimas, HTTPs skenavimas, žalingų svetainių filtravimas, “call-home” aptikimas, keliaujančių vartotojų apsauga, anonimizuojančių servisų blokavimas, sandbox, AV su HIPS

 

 

 

Apie Array

Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą – optimizuojant duomenų srautą nuo „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus  vartotojui ir kompleksiškumą.

Su daugiau nei 5000 klientų visame pasaulyje, Array Networks yra įvertintas tarp pirmaujančių debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjų ir organizacijų už naujos kartos technologijas ir neprilygstamą kainos bei spartos santykį.

Array AWF

array_industry_scheme

Array AWF serijos naujos kartos Web aplikacijų ugniasienės praplečia tradicinių ugniasienių ir įsilaužimo aptikimo sistemų (IDS) ribas ir teikia visapusišką apsaugą kritinėms verslo Web aplikacijoms.

AWF serijos įrenginiai ne tik aptinka sudėtingas Web aplikacijų atakas, bet taip pat blokuoja išpuolius realiu laiku, nepažeidžiant įprasto įmonės duomenų srauto.

Taip pat, AWF serijos įrenginiai pasižymi labai nuodugniu atakų aptikimu ir detalia analize. Tuo pat metu jie apsaugo nuo labiausiai paplitusių Web aplikacijų grėsmių, tokių kaip SQL injekcijos, interneto puslapių parametrų klastojimas (angl. Cross site scripting), kenksmingo kodo įdiegimas į interneto svetainę ar konfidencialios informacijos viešinimas.

 

 

Raktažodžiai: SQL injekcija, Cross-Site ataka (XSS), Cookie injekcija, kenksmingas kodas, paketų filtravimas, juodieji/baltieji sąrašai, URL prieigos kontrolė, 1-7 OSI lygio apsauga, web aplikacijų ugniasienė (WAF).

Prašome palaukti...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite informaciją apie naujausius duomenų saugos sprendimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.