Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Apie Egosecure

„Egosecure“ jau 10 metų yra inovacijų lyderis visapusio duomenų saugumo srityje. Pirmasis produktas sukurtas ir išleistas 2005 m. Ettlingene, Baden Wurttemberge (Vokietija), kur įsikūrusi įmonės būstinė. Nuo tada ji sugebėjo pritraukti daugiau nei 2000 įvairaus dydžio klientų iš daugybės sektorių.

EgoSecure Data Protection viename sprendime sujungia duomenų srauto analizę ir duomenų apsaugą. Duomenų srauto analizei siūlomas INSIGHT modulis. Duomenų apsaugą galima individualiai sukonfigūruoti, naudojant 20 APSAUGOS MODULIŲ, kurie yra sukurti remiantis C.A.F.E valdymo principu.

Egosecure funkcijų schema:

ego-secure-functions
Raktažodžiai: HDD / išorinių laikmenų / aplankų / debesies / tinklo / el. pašto / Android / iOS šifravimas, autentifikavimas prieš užkrovimą, turinio filtras, prieigos prie debesies kontrolė, įrenginių valdymas, PC auditas, MDM, aplikacijų kontrolė, saugus ištrynimas be atkūrimo,  2FA su Yubikey.

Apie Rohde & Schwarz Cybersecurity 

Rohde & Schwarz Cybersecurity saugo organizacijas ir valstybines įstaigas visame pasaulyje nuo šnipinėjimo ir kibernetinių atakų. Įmonė plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir  galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo reikalavimus.

Vokietijoje pagaminti IT saugumo sprendimai apima platų produktų ir paslaugų spektrą. Nuo „viskas viename“ sprendimų iki kritinės infrastruktūros apsaugos sprendimų.

TrustedDisk

trustedDesktop

Pilnai diską užšifruojantis sprendimas „TrustedDisk“ atlieka ne tik naudotojo duomenų, bet taip pat ir visos operacinės sistemos bei visų laikinų duomenų užšifravimą. „TrustedDisk“ naudoja skaidrų realaus laiko užšifravimo metodą, kuris neįtakoja sklandaus kompiuterio našumo. Naudotojas norėdamas įjungti savo kompiuterį, pirma turi identifikuoti save prieš operacinės sistemos paleidimą (angl. pre-boot authentication).

Raktažodžiai:pilno disko užšifravimas, įrenginio užšifravimas, tapatumo nustatymas prieš operacinės sistemos paleidimą (angl. pre-boot authentication), TPM palaikymas, EU ribotoji prieiga (angl. EU restricted), NATO ribotoji prieiga (angl. NATO restricted), AES-XTS-512, token

TrustedDesktop

BitBoxTrustedDesktop yra saugus virtualus darbalaukis su informacijos srautų kontrolės galimybe. Jo pagrindinis principas yra kritinių aplikacijų ir korporatyvinės darbo aplinkos procesų izoliavimas, taip pat saugumo politikos vykdymo užtikrinimas.

Ši technologija leidžia išsamiai užtikrinti organizacijos duomenų apsaugą su informacijos gyvavimo ciklo auditavimu. Sistema garantuoja, kad saugoma informacija bus apdorojama tik su patikimais komponentais. Bet koks piktybinis ar netyčinis bandymas nutekinti duomenis efektyviai neutralizuojamas.

Raktažodžiai: saugus virtualizuotas darbalaukis, DLP, VPN klientas, failų šifravimas, pilnas disko šifravimas, saugus kernel, trusted virtual domain, TPM, spausdinimo kontrolė, prisijungimas prie išorinių įrenginių kontrolė, informacijos srautų kontrolė

R&S®CryptoServer

R&S®CryptoServer yra dideliu našumu pasižymintis, suklastojimui atsparus aparatūrinis kriptografinis saugumo modulis (angl. hardware security module, HSM), skirtas apsaugoti elektronines tapatybes, operacijas ir duomenis.

CryptoServer_SecurityServer_Se_front_lightbox_landscape

R&S®CryptoServer teikia  saugumą:

 • Elektroninėms tapatybėms komercinėje ir vyriausybinėje aplinkoje (eID, PKI);
 • Dokumentų valdymo/archyvavimo, duomenų bazės užšifravimo operacijoms;
 • Mokėjimo negrynaisiais pinigais operacijoms/sandoriams (elektroniniams mokėjimams „ePayment“);
 • Elektroninių sąskaitų išrašymui (elektroninei sąskaitybai „eBilling“);
 • Elektroninėms paskirstymo sistemoms;
 • Laiko žymų teikimo taikomosioms programoms.

Raktažodžiai: techninės įrangos saugumo modulis (HSM), PKI, duomenų bazės užšifravimas, FIPS 140-2-3 lygis, FIPS 140-2, AES, DES, 3DES, PKCS#11, JCE, OpenSSL, CXI, EAL4+, piniginių pavedimų saugumas

Ryšių tarp duomenų centrų ir „site-to-site“ apsauga nuo pasiklausymo  

Didelės apimties duomenų (angl. Big data) taikomosios programos ir debesijos technologijos yra varomoji jėga kelianti duomenų vertę. Tačiau didelės apimties duomenų tvarkymas apima plataus mąsto problemas, visų pirma, susijusias su IT saugumu. Jungiantis prie nutolusių taškų ir duomenų centrų, konfidenciali informacija palieka saugų perimetrą. Problemos sprendimas „Rohde&Schwarz Cybersecurity” didelio našumo tinklo užšifravimo įrenginiai (angl. encryptors), kurie apsaugo duomenų centro ryšius ir globaliuosius kompiuterių tinklus (angl. wide area networks, WAN) nuo pasiklausymo ir manipuliavimo.

rohde

„R&S®SITLine ETH“ yra eterneto užšifravimo įrenginių šeima. Ji apsaugo organizacijas nuo per fiksuotą, radijo ir palydovinį ryšį perduodamų duomenų šnipinėjimo ir manipuliavimo. Šie įrenginiai suderina parankų administravimą (įskaitant tinklų atskyrimą bei saugumo valdymą) su kompaktiškumu ir mažomis sistemos išlaidomis. Įrenginiai sertifikuoti Vokietijoje BSI įslaptintoms komunikacijosm ir NATO RESTRICTED saugumo lygmenyje.

Raktažodžiai: juodosios šifradėžės (angl. blackbox), eterneto užšifravimo įrenginys, 2 lygmens užšifravimas, NATO ribotoji prieiga, tiesioginio ryšio (point to point) užšifravimas, tarpusavio ryšio tarp duomenų centrų užšifravimas, radijo ryšio užšifravimas, palydovinių ryšių užšifravimas

Apie Sophos

 IT saugumo produktai tapo tiek pat sudėtingi kaip ir tinklai, kuriuos jie bando apsaugoti. Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus. Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų produktai padeda užtikrinti tinklų saugumą, juos naudoja 100 milijonų žmonių iš 150 šalių ir 100.000 įmonių tarp kurių: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Sophos produktai leidžia jums apsaugoti kiekvieną savo tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ir serverių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

Sophos Safeguard

SafeGuard-Encryption

Proaktyvi duomenų apsauga panaudojant sinchronizuoto šifravimo savybes. Sophos Safeguard automatiškai užšifruoja turinį nuo jo sukūrimo momento. Vieną kartą užšifravus, failas liks apsaugotas tiek skirtingose platformose, įrenginiuose, siunčiant el.paštu ar net dalinantis per „debesies“ technologijas tokias, kaip Dropbox, OneDrive ar kitas. Toks būdas užtikrina saugų bendradarbiavimą visur, dirbant su skirtingais įrenginiais ar OS platformomis, užkertant kelią saugumo pažeidimams ar netyčiniam duomenų nutekinimui.

Sophos Safeguard moduliai:

 • Pilnas disko šifravimas
 • Centralizuotas BitLocker ir FileVault2 valdymas
 • Rinkmenų/Katalogų šifravimas
 • Rinkmenų talpyklų (angl. File shares) šifravimas
 • „Debesies“ šifravimas
 • Nešiojamų atminties įrenginių šifravimas
 • Sinchronizuotas šifravimas (daugiau apie šią funkciją žemiau)
 • Valdymo konsolė

Sinchronizuoto šifravimo koncepcija

sophos security heartbeat

 

 

 

Sophos SafeGuard užšifruoja turinį nuo failo sukūrimo momento. Sinchronizuotas šifravimas proaktyviai apsaugo jūsų duomenis periodiškai validuojant vartotoją, aplikaciją ar saugumo intregralumą įrenginio prieš leidžiant prieiti prie šifruotos informacijos. Taip pat Safeguard dirba su su „Sophos next-gen endpoint“ apsauga.

Trumpas video: Sinchronizuoto šifravimo koncepcija

 

 

 

 

Raktažodžiai: šifravimas,  filevault, bitlockler, duomenų nutekėjimas, saugus apsikeitimas, mobilaus turinio šifravimas, pre-boot šifravimas

Apie Townsend Security

Jau daugiau nei 20 metų „Townsend Security“ yra įsipareigojusi dirbti su klientais, kartu skatinant inovacijas greitai besivystančioje duomenų šifravimo, tokenizavimo, anonimizavimos ir valdymo srityje.
Jų NIST atitiktį turintys sprendimai garantuotai atitiks šifravimo ir raktų valdymo reikalavimus PCI, HIPAA ir HITECH.

Townsend sprendimai:

Alliance AES Encryption for the IBM i
Alliance AES Encryption for IBM i provides AES encryption for sensitive  data  everywhere  it  resides  on  your  IBM  i  platform:  Database   files,   tape,   IFS   files,   Save   Files,   reports,   and   messages
Alliance FTP Manager for IBM i
Alliance FTP Manager provides secure FTP (sFTP) and  Secure  Shell  (SSH)  transfer  support  to  meet  variuos regulations.
Alliance LogAgent for IBM i
Alliance LogAgent for IBM i provides the real-time security event notification you need for your IBM  i server.
Raktažodžiai: tokenizacija, IBM i serijos  apsauga, šifravimas, HSM, failų šifravimas, PGP, saugus perdavimas, šifravimo raktų valdymas.