Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Apie Phishline

„PhishLine“ paleista 2011 m., kad padėtų informacinio saugumo profesionalams priimti ir įveikti vis didėjančius iššūkius, susijusius su socialine inžinerija ir sukčiavimu. Visoje informacinio saugumo bendruomenėje „PhishLine“ iš karto susilaukė pagyrų ir dabar turi puikias galimybes tapti pirmaujančia socialinės inžinerijos valdymo platforma. Verslo klientai, patenkantys į „Fortune 100“ ir „Dow Jones“ pramonės indeksą, pasirinko „PhishLine“ kaip geriausią socialinės inžinerijos valdymo platformą.

Phishline platformaPhishline platforma

Galingos „PhishLine“ funkcijos, ataskaitų teikimas ir palaikymas padės sustiprinti jūsų naudojamas priemones, saugančias nuo socialinės inžinerijos grėsmių. Platformą galima įvairiai modifikuoti, ji leidžia susieti jūsų informacinio saugumo tikslus su svarbiais matavimais ir įžvalgomis. „PhishLine“ padės pereiti nuo vienkartinių testų ir perteklinės analizės prie praktinių ir patvirtintų atradimų, atskleidžiančių elgseną naudotojo lygmeniu.

Raktažodžiai: saugumo sąmoningumo mokymai, vartotojų mokymai, socialinė inžinerija, saugumo įvertinimas, neteisėtas informacijos gavimas internetu, telefonu, SMS, nešiojamosios laikmenos, ataskaitos apie incidentus.

Prašome palaukti...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite informaciją apie naujausius duomenų saugos sprendimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.