Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Apie Phishline

„PhishLine“ įkurta 2011 m., kad padėtų informacinio saugumo profesionalams  įveikti vis didėjančius iššūkius, susijusius su socialine inžinerija ir el.pašto sukčiavimu. Informacinio saugumo bendruomenėje „PhishLine“ iš karto susilaukė pagyrų ir yra laikoma viena pirmaujančių socialinės inžinerijos valdymo platformų. Verslo klientai, patenkantys į „Fortune 100“ ir „Dow Jones“ pramonės indeksą, pasirinko „PhishLine“ kaip geriausią socialinės inžinerijos valdymo platformą.

Phishline platformaPhishline platforma

Galingos „PhishLine“ funkcijos, ataskaitų teikimas ir palaikymas padės sustiprinti jūsų naudojamas priemones, saugančias nuo socialinės inžinerijos grėsmių. Platformą galima įvairiai modifikuoti, ji leidžia susieti jūsų informacinio saugumo tikslus su jums svarbiomis metrikomis ir įžvalgomis. „PhishLine“ padės pereiti nuo vienkartinių testų ir perteklinės analizės prie praktinių ir patvirtintų atradimų, atskleidžiančių elgseną naudotojo lygmeniu.

Raktažodžiai: saugumo sąmoningumo mokymai, vartotojų mokymai, user awareness, socialinė inžinerija, saugumo įvertinimas, neteisėtas informacijos gavimas internetu, telefonu, SMS, nešiojamosios laikmenos, ataskaitos apie incidentus.

Prašome palaukti...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite informaciją apie naujausius duomenų saugos sprendimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.