Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Apie PointSharp

PointSharp dedikuotas saugumo produktų gamintojas dviejų faktorių autentifikavimo ir mobiliojo ryšio prieigos srityse. Ši Švedijos įmonė buvo įkurta 2006m. PointSharp yra įsikūrusi Stokholme, Švedijoje,  pardavimų biurai paplitę po visą Europą. PointSharp yra privati įmonė, kurios įkūrėjai vis dar dirba su spendimo tobulinimu.

PointSharpID

PointSharp ID yra autentifikavimo sprendimas suteikiantis  keletą lengvų būdų dviejų faktorių autentifikavimui (2FA) su  vienkartiniu slaptažodiu (OTP) organizacijoms prie įvairių resursų.
Raktažodžiai: dviejų faktorių autentifikacija, OTP (One Time Password), specifiniai slaptažodžiai aplikacijoms, saugus prisijungimas prie Microsoft sprendimų, HTTP atvirkštinis proksi (angl. Reverse-proxy), sertifikatų autentifikavimas, SSO

Apie Yubico

Yubico keičia žaidimo taisykles stiprios autentifikacijos rinkoje, teikdamas aukščiausią kokybę užtikrinantį sprendimą su nepalyginamai lengvu naudojimu.
YubiKey yra nedidelis USB ir NFC įrenginys palaikantis kelis autentifikavimo ir kriptografinius protokolus. Paprasto prisilietimo dėka jis apsaugo prieigą prie kompiuterių, tinklų ir interneto paslaugų didžiausioms pasaulio organizacijoms. Yubico yra lyderiaujants kontributorius “FIDO Universal 2nd Factor” atviro autentifikavimo protokolo naudojime. Jų technologija yra naudojama milijonų vartotojų daugiau nei 160 šalyse.

Yubikey skirtas:

ASMENINIAM NAUDOJIMUI
Yubikey “out of the box” veikia su tokiomis interneto paslaugomis kaip: Facebook, Gmail, Dropbox, ir kitomis.
ORGANIZACIJOMS
Yubikey ir YubiHSM sprendimais pasitiki milijonai vartotojų iš mažų, vidutinių ir didelių organizacijų, įskaitant 9 iš top 10 interneto paslaugų organizacijų.
PROGRAMUOTOJAMS
Yubico siūlo atviro kodo programą, dokumentaciją, įrankius ir techninį forumą diskusijoms.
Raktažodžiai: 2FA, dviejų faktorių autentifikacija, online paskyros nulaužimo prevencija, Saugus prisijungimas, OTP, sertifikuotas, HSM, slaptažodžių valdymas, tapatumo valdymas, kompiuterinis prisijungimas, PKI
Prašome palaukti...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite informaciją apie naujausius duomenų saugos sprendimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.