Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Apie Centrify

Centrify yra lyderis apsaugantis organizacijų vartotojų tapatybę nuo kibernetinių grėsmių šiandieninėje įvairiapusiškoje IT aplinkoje sudarytoje iš „debesies“, mobilių ir lokaliai (angl. on-premise) diegiamų technologijų. Centrify padeda neutralizuoti vieną labiausiai išnaudojamą pažeidžiamumą siekiant nutekinti informaciją – kompromituoti prisijungimo detales – apsaugant organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras.

Centrify Server Suite

Centrify Server SuiteCentrify Server Suite (CSS) sprendimas konsoliduoja Linux ir UNIX sistemos vartotojus į Active Directory pridedant galingas privilegijuotų vartotojų valdymo ir sesijos stebėjimo funkcijas visose Windows, Linux ir UNIX sistemose. Rezultatas – padidėjęs saugumas, pakeltas atitikimas industrijos standartams ir išsamios ataskaitos bei auditas.

Pagrindinės funkcijos:

  • Active Directory “tiltas” kitoms platformoms
  • Kelių faktorių autentifikacija tarnybinėms stotims
  • Supaprastintas teisių valdymas Windows, Linux ir UNIX sistemoms
  • Detalus privilegijuotų sesijų monitoringas ir ataskaitos
  • Dinamiškas segmentavimas ir izoliavimas tarp skirtingų platformų

Raktažodžiai: Active Directory bridge, linux/unix vartotojų konsolidacija į Active Directory, tapatybės valdymas tarp skirtingų platformų, kelių faktorių autentifikacija serveriams, serverio izoliavimas, auditas ir atitikimas standartams, aplikacija-į-aplikacija slaptažodžio valdymas

Apie Yubico

Yubico keičia žaidimo taisykles stiprios autentifikacijos rinkoje, teikdamas aukščiausią kokybę užtikrinantį sprendimą su nepalyginamai lengvu naudojimu.
YubiKey yra nedidelis USB ir NFC įrenginys palaikantis kelis autentifikavimo ir kriptografinius protokolus. Paprasto prisilietimo dėka jis apsaugo prieigą prie kompiuterių, tinklų ir interneto paslaugų didžiausioms pasaulio organizacijoms. Yubico yra lyderiaujants kontributorius “FIDO Universal 2nd Factor” atviro autentifikavimo protokolo naudojime. Jų technologija yra naudojama milijonų vartotojų daugiau nei 160 šalyse.

Yubikey skirtas:

ASMENINIAM NAUDOJIMUI
Yubikey “out of the box” veikia su tokiomis interneto paslaugomis kaip: Facebook, Gmail, Dropbox, ir kitomis.
ORGANIZACIJOMS
Yubikey ir YubiHSM sprendimais pasitiki milijonai vartotojų iš mažų, vidutinių ir didelių organizacijų, įskaitant 9 iš top 10 interneto paslaugų organizacijų.
PROGRAMUOTOJAMS
Yubico siūlo atviro kodo programą, dokumentaciją, įrankius ir techninį forumą diskusijoms.
Raktažodžiai: 2FA, dviejų faktorių autentifikacija, online paskyros nulaužimo prevencija, Saugus prisijungimas, OTP, sertifikuotas, HSM, slaptažodžių valdymas, tapatumo valdymas, kompiuterinis prisijungimas, PKI
Prašome palaukti...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite informaciją apie naujausius duomenų saugos sprendimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.