Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Gamintojai
accelerite_logo Accelerite padeda užtikrinti paprastą saugios infrastruktūros valdymą organizacijoje – saugiai adaptuoti debesų kompiuteriją, platformas pramonės procesams ir mobilizavimui.
acronis Acronis teikia rinkoje pripažintus atsarginių duomenų kopijų ir atkūrimo nelaimės atveju sprendimus bei kitus, užtikrinančius saugų failų sinchronizavimą, dalijimuisi ir prieigą.
Accellion – tai ne vieną apdovanojimą pelniusi organizacija, kurios sprendimai skirti užtikrinti saugų failų perdavimą ir bendradarbiavimą privačiame debesyje su išoriniais vartotojais.
Acalvio Acalvio pažangūs saugos sprendimai, paremti duomenų ir apgaulės mokslo pagrindu, leidžia aptikti kenksmingą veiklą perimetre prieš nusikaltėliams jį pažeidžiant.
Arcon siūlo privilegijuotų vartotojų (PAM) ir privilegijuotos tapatybės (PIM) valdymo sprendimus, kurie leidžia stebėti ir kontroliuoti priskirtas teises bei atlikti privilegijuotų vartotojų auditą.
Arista Arista Networks sprendimas užtikrina tinklo apsaugą duomenų centrams, debesų ir našiosios kompiuterijos bei sparčiosios prekybos aplinkose esančioms organizacijoms.
Array-networks-logo Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą, optimizuojant duomenų srautą iš „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus ir kompleksiškumą vartotojui.
centrify-logo Centrify technologija apsaugo organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras, taip padedamas išvengti informacijos netekimo, kylančio dėl pavogtų prisijungimo duomenų.
clavister-ugniasiene Clavister – tai švediška apsauga, pasaulyje garsi dėl savo naujos kartos ugniasienių, tapatybės ir prieigos valdymo sistemų, skirtų fizinės ir virtualios aplinkos saugumui užtikrinti.
clearswift logo Clearswift jautrios informacijos apsaugos sprendimais pasitiki organizacijos visame pasaulyje. Unikali technologija pasižymi paprastumu ir “pritaikomąja” duomenų praradimo prevencija.
CoSoSys-log CoSoSys specializuojasi duomenų nutekėjimo prevencijoje (DLP), darbo vietos išorinių įrenginių kontrolėje (Windows, Mac OS bei Linux aplinkose) ir mobilių įrenginių valdyme.
Conpal conpal – tai pripažinti šifravimo, kompiuterinių darbo vietų, vartotojų autentifikavimo ir tapatybėms saugumo sprendimai.
cryptshare-logo Cryptshare dar žinomas, kaip Befine Solutions. Esminė problema, kurią sprendžia Cryptshare susijusi su elektroninio pašto saugumu ir didelės apimties jautrių duomenų siuntimu.
Cyber Security Academy (CSA) siūlo e-mokymų platformą, sukurtą darbuotojų kibernetinio saugumo įgūdžių lavinimui, kurie padeda geriau suprasti ir reaguoti į kasdienines grėsmes.
datalocker logo DataLocker – tai patogus duomenų šifravimo sprendimas, skirtas didelės apimties informacijai saugoti. DataLocker produktais pasitiki vyriausybės, gynybos sektorius ir verslai visame pasaulyje.
HID-Digital-Persona-logo HID Digital vartotojų autentifikavimo sprendimai paremti vienkartiniais slaptažodžiais, Smart Card, biometriniais duomenimis užtikrina debesų, mobiliųjų, žiniatinklio ir kitų programų saugumą.
Devo alternatyvusis “SIEM” sprendimas patogiai teikia saugumo įvykių informaciją realiuoju laiku, kuri naudojama saugumo incidentų valdymui, IT operacijoms ir kitoms įžvalgoms gauti.  
Ekran System vartotojų (ir privilegijuotų vartotojų) veiklos stebėjimo sprendimas skirtas identifikuoti ir įvertinti vidines grėsmes susijusias su vartotojų veikla organizacijos tinkle.
Famoc sprendimas centralizuotai valdo mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius (iPhone, iPad, Google Android, Windows Phone) bei juose esančias programas realiu laiku.
fox_it_logo Fox IT duomenų diodai užtikrina vienos krypties komunikaciją. Šis sprendimas naudojamas, siekiant ypač stiprios informacijos apsaugos gynybos, vyriausybės ir panašiuose sektoriuose.
F-Secure technologijos skirtos atlikti pažeidžiamumo testus, greitai reaguoti į problemas, suteikiant apsaugą. Taip pat užtikrinti debesų kompiuterijos saugumą.
Genians Genians tinklo prieigos kontrolės (NAC) sprendimas įmonėms suteikia visišką visų prietaisų, turinčių IP ryšį, matomumą ir užtikrina, kad jie atitiktų saugumo reikalavimus.
HyTrust_Logo HyTrust platforma apsaugo duomenų centrus, kurie buvo radikaliai transformuoti debesų kompiuterijos. Platforma užtikrina tiek privataus, tiek viešojo ar hibridinio debesies apsaugą.
iboss-cyber-security-logo Iboss – tai saugios interneto prieigos platforma su inovatyvia architektūra, turinčia daugiau kaip 75 patentus. Šią platformą naudoja 4000 organizacijų visame pasaulyje.
iadaptive idaptive – tai gamintojo Centrify paslauga, kuri užtikrina saugų priegos prie sistemų valdymą per vieningą prisijungimo sistemą (SSO) ir antrąjį faktorių (2FA, MFA).
Kingston (Ironkey) sprendimai skirti apsaugoti mobilius vartotojus organizacijose, suteikiant jiems saugų būdą duomenų pernešimui šifruojamose USB atmintinėse.
Keeper-Security Keeper Security stipriu šifravimu ir “zero-knowledge” architektūra paremta slaptažodžio valdymo aplikacija padeda apsisaugoti nuo duomenų praradimo ir pasiekti reikalavimų ir standartų atitiktį.
istorage logo iStorage garsėja savo aparatūrinio šifravimo technologijomis, pritaikytomis duomenų saugojimui. iStorage technologija apsaugo informaciją ir užtikrina saugumo standartų atitiktį.
Onelogin unifikuotos prieigos sprendimas užtikrina patogią prieigos ir teisių valdomo kontrolę, taip palengvindamas bendradarbiavimą organizacijose.
PointSharp PointSharp kelių veiksnių autentifikavimas padeda sukurti šiuolaikišką vartotojo patirtį varotojams prisijungiant prie sistemų itin reguliuojamoje įmonės aplinkoje.
Rohdea-and-Schwarz Rohde&Schwarz tinklo programų ir galinių taškų apsaugai ir srauto analizei sprendimai padeda apsaugoti nuo kibernetinių išpuolių, manipuliacijų ir šnipinėjimo.
Safex-new-logo Safexs aparatūriškai šifruota USB atmintinė apsaugota slaptažodžiu – tai patogus būdas greitai perkelti duomenis ir sumažinti jautrios informacijos praradimo riziką.
Scale-computing Scale Computing – tai automatizuota infrastruktūra, virtualizacijos platforma ir hiperkonverguoti sprendimai bet kokiems IT infrastruktūros poreikiams patenkinti.
sophos-logo-144dpi-color Sophos technologijos apsaugo kiekvieną tinklo elementą: nuo nešiojamų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ar tarnybinių stočių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobiliu įrenginių.
spyrus-logo Spyrus gamina aparatinės įrangos šifravimo, autentifikavimo ir skaitmeninio turinio apsaugos sprendimus (SPYRUS Windows To Go Live Drives, NcryptNshare ir Linux2Go).
tripwire-logo-2014-144dpi Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų
Untangle produktai – tai NG ir IC ugniasienes, specialiai pritaikytos smulkiajam segmentui – namų biurams, ne pelno organizacijoms, mokykloms, vyriausybinių bei kitų organizacijų apsaugai užtikrinti.
veriato-logo Veriato leidžia matyti vartotojų elgesį ir veiklą organizacijos tinkle, taip suteikiant galimybę geriau suprasti darbuotojų produktyvumo priežastis ir sumažinti vidinių grėsmių riziką.
Yubico sprendimas užtikrina patikimą tapatybės apsaugą naudojant fizinį saugumo raktą, kaip antrąjį faktorių (2FA) identifikacijos procese. Taip pat leidžia identifikaciją atlikti nenaudojant slaptažodžio.