Infobülletään
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Trend Micro

 

Pasaulinis kibernetinio saugumo platformų sprendimų lyderis įmonėms, duomenų centrams ar debesijos aplinkoms.

Trend Micro sprendimai

 

DEBESIJOS SAUGA
Patikimiausia debesijos saugumo platforma debesijos sprendimų vystytojams, saugumo komandoms ir įmonėms.

Cloud One
“Trend Cloud One” – saugumo paslaugų platforma debesijos vystytojams – siūlo plačiausią ir giliausią debesijos saugumo pasiūlymą viename sprendime, todėl galite aiškiai ir paprastai apsaugoti savo debesijos infrastruktūrą.

 

TINKLO SAUGA
Trend Micro tinklo saugos sprendimai teikia tinklo aptikimo ir reagavimo (NDR) priemones, skirtas analizuoti kontekstinę telemetriją iš didelės rizikos, kitaip nematomų tinklų dalių, pavyzdžiui, nevaldomų išteklių ir šešėlinio IT diegimo, kad organizacijos taptų atsparesnės kibernetinėms grėsmėms ir atakoms.

Įsilaužimo prevencija
“Trend Micro™ TippingPoint™” užtikrina geriausią įsilaužimo prevenciją, kad būtų galima apsisaugoti nuo visų grėsmių realiu duomenų perdavimo greičiu bet kurioje tinklo vietoje ir apsaugoti svarbius duomenis bei reputaciją.

Pažangus grėsmių aptikimas
“Trend Micro™ Deep Discovery™” apsaugo nuo tikslinių atakų, pažangių grėsmių ir išpirkos reikalaujančios programinės įrangos, suteikdama jums galimybę aptikti, analizuoti ir reaguoti į šiuolaikines slaptas atakas realiuoju laiku.

Pramoninio (OT/ICS) tinklo saugumas
Vieninga OT su IT platforma užtikrina geresnę prevenciją ir aptikimą, taip pat svarbių operacijų atsparumą, naudodama pasaulinius, specialiai sukurtus OT, 5G, IT ir išplėstinio aptikimo ir reagavimo (XDR) saugumo sprendimus bei profesionalias paslaugas.

 

VARTOTOJŲ APSAUGOS SPRENDIMAS
Išmanesnė apsauga, kuri veikia ten, kur ir jūsų vartotojai

Galinių taškų ir serverių apsauga
Galinių taškų apsauga apsaugo jūsų galinius taškus, el. paštą, mobilųjį ryšį, žiniatinklį ir kt. Taikykite kelių lygmenų apsaugą galiniams taškams, el. pašto, žiniatinklio ir programinės įrangos kaip paslaugos (SaaS) taikomosioms programoms, kad apsaugotumėte savo vartotojus nepriklausomai nuo įrenginio, aplikacijos, tinklo ar vietos.

El. paštas ir bendradarbiavimas
“Trend Micro Email Security”, paremta “XGen™”, apima visą grėsmių gyvavimo ciklą – nuo apsaugos iki aptikimo ir reagavimo. Apsaugome nuo įeinančių el. pašto grėsmių, tokių kaip išpirkos reikalaujančios programos, sukčiavimas ir tikslinės atakos, taip pat suteikiame įrankius, leidžiančius aptikti organizacijoje plintančias vidines grėsmes.

 

APTIKIMAS IR REAGAVIMAS
Visapusiškas centralizuotas matomumas visoje šiuolaikinėje įmonėje, sukurtas taip, kad įgalintų SOC komandas

“Vision One” saugumo operacijų platforma
“Trend Vision One” debesijos pagrindu sukurtas saugumo operacijų sprendimas, skirtas debesijos, hibridinėms ir vietinėms aplinkoms, sujungia ASM ir XDR į vieną konsolę, kad būtų galima veiksmingai valdyti kibernetinę riziką visoje organizacijoje.

 

DAIKTŲ INTERNETAS (IOT)
IoT specialiai sukurta apsauga supaprastina operacijas nedarydama poveikio našumui

“TxOne” pramoninio (OT/ICS) tinklo ir galinių įrenginių apsauga
TXOne Networks siūlo OT aplinkoms pritaikytus kibernetinio saugumo sprendimus, kurie užtikrina ICS/IoT aplinkų patikimumą ir saugumą taikant OT nulinio pasitikėjimo metodiką.

 

PALAIKYMO PASLAUGOS
Papildykite saugumo komandas 24/7/365 valdomu aptikimu, reagavimu ir palaikymu

Service One
“Trend Micro Service One” sukurta siekiant padėti aptikti, konsoliduoti ir identifikuoti svarbiausius įspėjimus bei perspėjimus ir greitai reaguoti į grėsmes.
Šis sprendimas suteikia jums užsakomąją kibernetinio saugumo stebėseną 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

Kokie Trend Micro naudojimo privalumai?

 

  • Patikimas prekės ženklas: “Trend Micro” yra patikimas ir gerą reputaciją turintis kibernetinio saugumo prekės ženklas, ilgą laiką teikiantis patikimus ir veiksmingus saugumo sprendimus. Pasirinkę “Trend Micro” produktus, galite pasitikėti šio prekės ženklo žiniomis ir patirtimi saugant nuo kibernetinių grėsmių.
  • Visapusiška ir patikima apsauga: “Trend Micro” siūlo visapusiškas ir patikimas apsaugos funkcijas, skirtas apsaugoti įvairias platformas, įskaitant “Windows”, “Mac”, “iOS” ir “Android” įrenginius, taip pat serverius ir debesijos aplinką, nuo įvairių kibernetinių grėsmių, įskaitant virusus, kenkėjiškas programas, išpirkos reikalaujančias programas, šnipinėjimo programas ir kt. Taip užtikrinama, kad visus įrenginius ir tinklus galite apsaugoti naudodami vieningą saugumo sprendimą.
  • Puikus klientų aptarnavimas: “TrendMicro” siūlo puikų klientų aptarnavimą įvairiais kanalais, įskaitant el. paštą, pokalbius ir telefoną. Jų kompetentinga palaikymo komanda gali padėti jums spręsti bet kokias problemas ar klausimus, todėl užtikrinama, kad gausite greitą ir veiksmingą pagalbą.

Turite klausimų? Susisiekite >>>