Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija
Gamintojai
Ekran System vartotojų veiklos stebėjimo sprendimas skirtas identifikuoti ir įvertinti vidines grėsmes susijusias su vartotojo elgesiu ir veikla organizacijos tinkle.

OneLogin unifikuotos prieigos sprendimas didina organizacijų produktyvumą, palengvina bendradarbiavimą ir užtikrina tinkamą prieigų kontrolę bei autentifikavimą.
Pagrindiniai Untangle produktai – tai NG ir IC ugniasienės, kurios specialiai pritaikytos smulkiąjam segmentui – namų biurams, ne pelno organizacijoms, mokykloms, vyriausybinių bei kitų organizacijų apsaugai užtikrinti.
Clavister įkurtas 1997 metais Švedijoje, šiandien teikia naujos kartos ugniasienes, tapatybės ir prieigos valdymo sistemas fizinei bei virtualiai aplinkai visame pasaulyje.
Mojo Networks pristato apsaugą užtikrinančias Wi-Fi debesų platformų bei prieigos taškų valdymo sistemas. Šie Wi-Fi valdymo produktai leidžia kurti, plėsti ir valdyti belaidžio tinklo prieigos saugumą visoje organizacijoje.
sophos-logo-144dpi-color Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų technologijos leidžia apsaugoti kiekvieną tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ar tarnybinių stočių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.
veriato-logo Veriato vysto technologijas įgalinančias organizacijas matyti ir geriau suprasti vartotojo elgesį bei veiką organizacijos tinkle. Šie veiksmai įtakoja žmogiškųjų išteklių produktyvumą ir minimizuoja vidinių grėsmių riziką.
fox_it_logo Fox-IT apsaugo, išsprendžia ir mažina didžiausias kibernetines grėsmes novatoriškų technologijų pagalba vyriausybinėms, gynybos, teisėsaugos, ypatingos svarbos infrastruktūros objektų, bankininkystės ir komercinės srities klientams visame pasaulyje.
tripwire-logo-2014-144dpi Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų. Tripwire padeda organizacijoms visame pasaulyje aptikti, reaguoti ir užkirsti kelią kibernetinėms grėsmėms.
centrify-logo Centrify padeda neutralizuoti vieną labiausiai išnaudojamą pažeidžiamumą siekiant nutekinti informaciją – kompromituoti prisijungimo detales – apsaugant organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras.
iboss-cyber-security-logo Iboss saugios interneto prieigos platforma su inovatyvia architektūra, kuri yra paremta daugiau kaip 75 patentais ir ją pasirinko jau daugiau nei 4000 organizacijų pasauliniu mastu, siekdami padidinti savo saugumą.
datalocker logo DataLocker – inovatyvus šifravimo sprendimų tiekėjas. Įmonė įkurta 2007 m. ir turi biurus JAV (centrinė būstinė), JK ir Korėjoje. DataLocker produktai saugo jautrius duomenis, naudodami karinio lygio šifravimą. „DataLocker“ pasitiki vyriausybės, gynybos sektorius ir verslai visame pasaulyje.
logo_rohdeschwarz_cybersecurity Rohde & Schwarz Cybersecurity plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę įrangą atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo aukščiausius standartus.
ARCON sprendimas skirtas privilegijuotam tapatybės valdymui (PIM) / privilegijuotam prieigos valdymui (PAM), leidžiantis stebėti, valdyti ir audituoti privilegijuotus vartotojus už labai patrauklų kainos/kokybės santykį.
Array-networks-logo Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą – optimizuojant duomenų srautą iš „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus ir kompleksiškumą vartotojui. Array Networks yra įvertintas už naujos kartos technologijas ir neprilygstamą kainos bei spartos santykį.
accelerite-logo Accelerite skirta organizacijoms programinė įranga įgalina jas supaprastinti ir apsaugoti sudėtingas ir vis labiau tobulėjančias debesų kompiuterijos sistemas. Accelerite sprendimai, leidžia patogiai naudotis debesų kompiuterijos sprendimais ir apsaugoti prijungtas verslo sistemas.
egosecure_Logo Egosecure jau 10 metų yra inovacijų lyderis visapusio duomenų saugumo srityje. Pirmasis produktas sukurtas ir išleistas 2005 m. Vokietijoje. Nuo tada ji sugebėjo pritraukti daugiau nei 2000 įvairaus dydžio klientų iš daugybės sektorių.
famoc_logo „FAMOC“ įgalina IT valdyti kiekvieną verslo mobilumo aspektą. Siūloma kaip lengvai keičiamo mastelio sprendimas debesų kompiuterijoje arba jūsų infrastruktūroje. FAMOC suteikia centralizuotą visų išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, įskaitant „iPhone“, „iPad“, Google Android, BlackBerry, Windows Phone, kontrolę realiu laiku.
HyTrust_Logo HyTrust įkūrėjai anksti suvokė ne tik tai, jog virtualizacija ir „debesies technologijos“ radikaliai transformuos duomenų centrus, bet ir tai, kad saugumas bus kritinis veiksnys debesų technologijos adaptavimui.
Bridgeworks duomenų akseleravimo technologija leidžia organzacijoms pasiekti duomenų perdavimo spartą iki 200 kartų greičiau ir yra agnostinis perduodamų duomenų formatui (šifruotas srautas, media ir pan.).
Horizontal-TS_Logo-CMYK Jau daugiau nei 20 metų Townsend Security dirba su klientais skatinant inovacijas greitai besivystančioje duomenų šifravimo, tokenizavimo, anonimizavimo ir valdymo srityje. Jų NIST atitiktį turintys sprendimai garantuotai atitiks šifravimo ir raktų valdymo reikalavimus PCI, HIPAA ir HITECH srityse.
pointsharp logo PointSharp dedikuotas saugumo produktų gamintojas dviejų faktorių autentifikavimo ir mobilios prieigos srityse. Ši Švedijos įmonė buvo įkurta 2006m. PointSharp yra privati įmonė, kurios įkūrėjai vis dar dirba su spendimo tobulinimu.
istorage logo iStorage – pasauliniu mąstu pripažintas lyderis aparatūrinio šifravimo, PIN autentifikaciją naudojančių duomenų talpos įrenginių (USB atmintinės, HDD bei SDD formatuose) gamintojas. iStorage apsaugo jūsų jautrią informaciją ir užtikrina atitikimą saugumo standartams, reglamentams bei direktyvoms.
Ironkey-logo-144dpi-black Ironkey(by Kingston) sprendimai skirti apsaugoti mobilius vartotojus organizacijose suteikiant jiems saugų būdą duomenų pernešimui šifruojamose USB atmintinėse.
clearswift logo Clearswift sprendimais organizacijos visame pasaulyje pasitiki saugant savo kritinę informaciją. Unikali technologija paremta paprastumu bei “pritaikomąją” duomenų praradimo prevencija.
Elfiq_logo Elfiq Networks technologijos leidžia organizacijoms efektyvia išnaudoti balansuojant kelis IPT, maišyti viešas bei privačias sąsajas didesniam lankstumui, užtikrinti veiklos tęstinumą, padidinti interneto pralaidumą bei protingiau parinkti WAN maršrutus.
DISUK siūlomas Paranoia juostinių saugyklų šifravimo įrenginys pristatytas 1996 m. Paranoia sėkmingai saugo įvairių verslo sektorių: bankininkystės, draudimo, sveikatos, valdžios ir kariuomenės duomenis visame pasaulyje.
cryptshare-logo Cryptshare (Befine) buvo įkurtas 1999 m. Pagrindinė šio gamintojo sprendžiama problema susijusi su didelių rinkmenų “ad hoc” apsikeitimu ir el. pašto apsauga.
Devo leidžia organizacijoms realiu laiku įgyti eksplotacinę ir kitokio pobūdžio informaciją, bei panaudoti ją saugumo incidentų valdymui, IT operacijoms ar verslo įžvalgoms.
Yubico buvo įkurta 2007 m. Organizacijos misija užtikrinti visapusišką “online” tapatybės apsaugą už prieinamą kainą tiek profesionalams, tiek eiliniams vartotojams. Yubikey yra gaminamas Švedijoje ir JAV užtikrinant aukščiausius saugumo procesus.
SealPath leidžia organizacijoms apsaugoti jų svarbius dokumentus nesvarbu kur jie būtų: kompiuteryje, organizacijos tinkle, partnerio tinkle, ar debesyje… Dokumento kontrolė neprarandama net ir tada, kai dokumentas buvo išsiųstas ar pasidalintas ir yra už organizacijos ribų.
Safexs yra saugi USB atmintinė – apsaugota slaptažodžiu ir aparatūriškai šifruojama. Safexs eliminuoja riziką ir patikimai užrakina jautrią jūsų informaciją, kuri gali būti greitai paruošta perkėlimui ir naudojimui.
Accellion yra ne vieną apdovanojimų pelniusi kompanija, kuri teikia saugaus rinkmenų dalinimosi ir bendradarbiavimo privačiame debesyje sprendimus.
CoSoSys-log CoSoSys kompanija specializuojasi sprendimų skirtų duomenų nutekėjimo prevencijai (DLP), darbo vietos išorinių įrenginių kontrolei (Windows, Mac OS bei Linux aplinkose) bei mobilių įrenginių valdyme (MDM).
CSA (Cyber Security Academy) pristato e-mokymų platformą, kuriuose skirti išmokyti darbuotojus apsaugoti organizacijos skaitmeninę informaciją IT tinklo infrastruktūrą ir web aplikacijas: aptikti, atpažinti ir eliminuoti pažeidžiamumus bei užkirsti kelią potencialioms ateities kibernetinėms atakoms.