Naujienlaiškis
Kibernetinių saugumo sprendimų Pridėtinės vertės distribucija
Gamintojai
Accelerite padeda užtikrinti paprastą saugios infrastruktūros valdymą organizacijoje – saugiai adaptuoti debesų kompiuteriją, platformas pramonės procesams ir mobilizavimui.
Accellion – tai ne vieną apdovanojimą pelniusi organizacija, kurios sprendimai skirti užtikrinti saugų failų perdavimą ir bendradarbiavimą privačiame debesyje su išoriniais vartotojais.
ARCON siūlo privilegijuotų vartotojų (PAM) ir privilegijuotos tapatybės (PIM) valdymo sprendimus, kurie leidžia stebėti ir kontroliuoti priskirtas teises bei atlikti privilegijuotų vartotojų auditą.
Arista Arista Networks sprendimas užtikrina tinklo apsaugą duomenų centrams, debesų ir našiosios kompiuterijos bei sparčiosios prekybos aplinkose esančioms organizacijoms.
Array-networks-logo Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą, optimizuojant duomenų srautą iš „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus ir kompleksiškumą vartotojui.
centrify-logo Centrify technologija apsaugo organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras, taip padedamas išvengti informacijos netekimo, kylančio dėl pavogtų prisijungimo duomenų.
Clavister – tai švediška apsauga, pasaulyje garsi dėl savo naujos kartos ugniasienių, tapatybės ir prieigos valdymo sistemų, skirtų fizinės ir virtualios aplinkos saugumui užtikrinti.
clearswift logo Clearswift jautrios informacijos apsaugos sprendimais pasitiki organizacijos visame pasaulyje. Unikali technologija pasižymi paprastumu ir “pritaikomąja” duomenų praradimo prevencija.
CoSoSys-log CoSoSys specializuojasi duomenų nutekėjimo prevencijoje (DLP), darbo vietos išorinių įrenginių kontrolėje (Windows, Mac OS bei Linux aplinkose) ir mobilių įrenginių valdyme.
cryptshare-logo Cryptshare dar žinomas, kaip Befine Solutions. Esminė problema, kurią sprendžia Cryptshare susijusi su elektroninio pašto saugumu ir didelės apimties jautrių duomenų siuntimu.
CSA (Cyber Security Academy) siūlo e-mokymų platformą, sukurtą darbuotojų kibernetinio saugumo įgūdžių lavinimui, kurie padeda geriau suprasti ir reaguoti į kasdienines grėsmes.
datalocker logo DataLocker provides military-grade security for portable storage devices, media systems, and cloud storage accounts that are used by governments, military, and businesses around the world.
Devo alternatyvusis “SIEM” sprendimas patogiai teikia saugumo įvykių informaciją realiuoju laiku, kuri naudojama saugumo incidentų valdymui, IT operacijoms ir kitoms įžvalgoms gauti.  
Ekran System vartotojų (ir privilegijuotų vartotojų) veiklos stebėjimo sprendimas skirtas identifikuoti ir įvertinti vidines grėsmes susijusias su vartotojų veikla organizacijos tinkle.
famoc_logo FAMOC sprendimas centralizuotai valdo mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius (iPhone, iPad, Google Android, Windows Phone) bei juose esančias programas realiu laiku.
fox_it_logo Fox IT duomenų diodai užtikrina vienos krypties komunikaciją. Šis sprendimas naudojamas, siekiant ypač stiprios informacijos apsaugos gynybos, vyriausybės ir panašiuose sektoriuose.
F-Secure technologijos skirtos atlikti pažeidžiamumo testus, greitai reaguoti į problemas, suteikiant apsaugą. Taip pat užtikrinti debesų kompiuterijos saugumą.
Genians Genians tinklo prieigos kontrolės (NAC) sprendimas įmonėms suteikia visišką visų prietaisų, turinčių IP ryšį, matomumą ir užtikrina, kad jie atitiktų saugumo reikalavimus.
HyTrust_Logo HyTrust platforma apsaugo duomenų centrus, kurie buvo radikaliai transformuoti debesų kompiuterijos. Platforma užtikrina tiek privataus, tiek viešojo ar hibridinio debesies apsaugą.
iboss-cyber-security-logo Iboss – tai saugios interneto prieigos platforma su inovatyvia architektūra, turinčia daugiau kaip 75 patentus. Šią platformą naudoja 4000 organizacijų visame pasaulyje.
iadaptive Idaptive pristato naujausios kartos vartotojų prieigos valdymo sprendimą, kuris užtikrina saugią prieigą vienu prisijungimu ir adaptyvią MFP bei teikia naudingą analizę.
Kingston (Ironkey) sprendimai skirti apsaugoti mobilius vartotojus organizacijose, suteikiant jiems saugų būdą duomenų pernešimui šifruojamose USB atmintinėse.
Keeper-Security Keeper Security stipriu šifravimu ir “zero-knowledge” architektūra paremta slaptažodžio valdymo aplikacija padeda apsisaugoti nuo duomenų praradimo ir pasiekti reikalavimų ir standartų atitiktį.
istorage logo iStorage garsėja savo aparatūrinio šifravimo technologijomis, pritaikytomis duomenų saugojimui. iStorage technologija apsaugo informaciją ir užtikrina saugumo standartų atitiktį.
Onelogin unifikuotos prieigos sprendimas užtikrina patogią prieigos ir teisių valdomo kontrolę, taip palengvindamas bendradarbiavimą organizacijose.
sophos-logo-144dpi-color Sophos technologijos apsaugo kiekvieną tinklo elementą: nuo nešiojamų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ar tarnybinių stočių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobiliu įrenginių.
tripwire-logo-2014-144dpi Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų
Untangle produktai – tai NG ir IC ugniasienes, specialiai pritaikytos smulkiajam segmentui – namų biurams, ne pelno organizacijoms, mokykloms, vyriausybinių bei kitų organizacijų apsaugai užtikrinti.
veriato-logo Veriato leidžia matyti vartotojų elgesį ir veiklą organizacijos tinkle, taip suteikiant galimybę geriau suprasti darbuotojų produktyvumo priežastis ir sumažinti vidinių grėsmių riziką.
Yubico sprendimas užtikrina patikimą tapatybės apsaugą naudojant fizinį saugumo raktą, kaip antrąjį faktorių (2FA) identifikacijos procese. Taip pat leidžia identifikaciją atlikti nenaudojant slaptažodžio.