Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija
Gamintojai
Accellion – tai ne vieną apdovanojimą pelniusi organizacija, kurios sprendimai skirti užtikrinti saugų failų perdavimą ir bendradarbiavimą privačiame debesyje su išoriniais vartotojais.
ARCON siūlo privilegijuotų vartotojų (PAM) ir privilegijuotos tapatybės (PIM) valdymo sprendimus, kurie leidžia stebėti ir kontroliuoti priskirtas teises bei atlikti privilegijuotų vartotojų auditą.
Arista Arista Networks sprendimas užtikrina tinklo apsaugą duomenų centrams, debesų ir našiosios kompiuterijos bei sparčiosios prekybos aplinkose esančioms organizacijoms.
Array-networks-logo Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą, optimizuojant duomenų srautą iš „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus ir kompleksiškumą vartotojui.
centrify-logo Centrify technologija apsaugo organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras, taip padedamas išvengti informacijos netekimo, kylančio dėl pavogtų prisijungimo duomenų.
Clavister – tai švediška apsauga, pasaulyje garsi dėl savo naujos kartos ugniasienių, tapatybės ir prieigos valdymo sistemų, skirtų fizinės ir virtualios aplinkos saugumui užtikrinti.
clearswift logo Clearswift jautrios informacijos apsaugos sprendimais pasitiki organizacijos visame pasaulyje. Unikali technologija pasižymi paprastumu ir “pritaikomąja” duomenų praradimo prevencija.
CoSoSys-log CoSoSys specializuojasi duomenų nutekėjimo prevencijoje (DLP), darbo vietos išorinių įrenginių kontrolėje (Windows, Mac OS bei Linux aplinkose) ir mobilių įrenginių valdyme.
cryptshare-logo Cryptshare dar žinomas, kaip Befine Solutions. Esminė problema, kurią sprendžia Cryptshare susijusi su elektroninio pašto saugumu ir didelės apimties jautrių duomenų siuntimu.
CSA (Cyber Security Academy) siūlo e-mokymų platformą, sukurtą darbuotojų kibernetinio saugumo įgūdžių lavinimui, kurie padeda geriau suprasti ir reaguoti į kasdienines grėsmes.
datalocker logo DataLocker – tai patogų duomenų šifravimo sprendimas, skirtas didelės apimties informacijai saugoti. DataLocker produktais pasitiki vyriausybės, gynybos sektorius ir verslai visame pasaulyje.
Devo įgalina organizacijas matyti veiklą tinkle realiuoju laiku. Ši teikiama informacija naudojama saugumo incidentų valdymui, IT operacijoms ir kitoms verslo įžvalgoms gauti.
Ekran System vartotojų (ir privilegijuotų vartotoju) veiklos stebėjimo sprendimas skirtas identifikuoti ir įvertinti vidines grėsmes susijusias su vartotojų veikla organizacijos tinkle.
fox_it_logo FOX IT duomenų diodai užtikrina vienos krypties komunikaciją. Šis sprendimas naudojamas, siekiant ypač stiprios informacijos apsaugos gynybos, vyriausybės ir panašiuose sektoriuose.
Genians Genians tinklo prieigos kontrolės (NAC) sprendimas įmonėms suteikia visišką visų prietaisų, turinčių IP ryšį, matomumą ir užtikrina, kad jie atitiktų saugumo reikalavimus.
HyTrust_Logo HyTrust platforma apsaugo duomenų centrus, kurie buvo radikaliai transformuoti debesų kompiuterijos. Platforma užtikrina tiek privataus, tiek viešojo ar hibridinio debesies apsaugą.
iadaptive Idaptive pristato naujausios kartos vartotojų prieigos valdymo sprendimą, kuris užtikrina saugią prieigą vienu prisijungimu ir adaptyvią MFP bei teikia naudingą analizę.
Ironkey-logo-144dpi-black Ironkey (Kingston) sprendimai skirti apsaugoti mobilius vartotojus organizacijose, suteikiant jiems saugų būdą duomenų pernešimui šifruojamose USB atmintinėse.
Keeper-Security Keeper Security stipriu šifravimu ir “zero-knowledge” architektūra paremta slaptažodžio valdymo aplikacija padeda apsisaugoti nuo duomenų praradimo ir pasiekti reikalavimų ir standartų atitiktį.
istorage logo iStorage yra lyderis aparatūrinio šifravimo sprendimuose, skirtuose saugoti duomenis. iStorage technologija apsaugo informaciją ir užtikrina saugumo standartų atitiktį.
OneLogin unifikuotos prieigos sprendimas garantuoja saugią ir patogią prieigos ir teisių valdomo kontrolę, taip didindamas organizacijų produktyvumą bei palengvindamas bendradarbiavimą.
Safexs – tai aparatūriškai šifruota USB atmintinė apsaugota slaptažodžiu. Tokia atmintinė eliminuoja jautrios informacijos praradimu rizikas ir yra patogi greitam duomenų perkėlimui.
SealPath leidžia kontroliuoti prieigą prie failų nepaisant jų buvimo vietos: organizacijos ir partnerio tinklo, debesies ar kompiuterio (net ir tada, kai dokumentas išsiunčiamas už organizacijos ribų).
sophos-logo-144dpi-color Sophos technologijos apsaugo kiekvieną tinklo elementą: nuo nešiojamų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ar tarnybinių stočių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobiliu įrenginių.
tripwire-logo-2014-144dpi Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų
Untangle produktai – tai NG ir IC ugniasienes, specialiai pritaikytos smulkiajam segmentui – namų biurams, ne pelno organizacijoms, mokykloms, vyriausybinių bei kitų organizacijų apsaugai užtikrinti.
veriato-logo Veriato leidžia matyti vartotojų elgesį ir veiklą organizacijos tinkle, taip suteikiant galimybę geriau suprasti darbuotojų produktyvumo priežastis ir sumažinti vidinių grėsmių riziką.
Yubico sprendimas užtikrina patikimą tapatybės apsaugą naudojant fizinį saugumo raktą, kaip antrąjį faktorių (2FA) identifikacijos procese. Taip pat leidžia identifikaciją atlikti nenaudojant slaptažodžio.