Newsletter
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Hytrust

„HyTrust“ įkūrėjai  anksti suvokė ne tik tai, jog  virtualizacija ir „debesies technologijos“ radikaliai transformuos duomenų centrus, bet ir tai, kad saugumas bus kritinis veiksnys debesų technologijos adaptavimui.

HyTrust DataControl

Nepriklausomai nuo to, ar naudojate Vmware „vSphere“ privačiame debesyje, ar tokiuose viešuose debesyse kaip IBM „Softbank“, „Microsoft Azure“, „vCloud Air“ ar AWS, „HyTrust DataControl“ užtikrina stiprų šifravimą virtualiosioms mašinoms bet kurioje „debesų technologijoje“kartu su paprastu diegimu ir raktų valdymu, kurį kontroliuojate JŪS.
„HyTrust DataControl“ padeda organizacijoms „užrakinti“ virtualiąsias mašinas ir jų duomenis, siekiant užtikrinti jų saugumą  viso jų gyvavimo ciklo metu – nuo sukūrimo iki saugaus pašalinimo, lengvai ir automatiškai.
• Saugūs virtualiųjų mašinų duomenys bet kuriame viešame, hibridiniame ar privačiame debesyje nuo sukūrimo momento, kad ir kur jos „judėtų“.
•Saugus virtualių mašinų migravimas/perkėlimas iš privataus į viešą debesį.
• Šalinimas nepaliekant nuskaitomų duomenų iš debesies teikėjo.
• Patys kontroliuokite šifravimo raktus tiek vietoje (angl.on-premise), tiek debesyje.
HyTrust DataControl
Daugiau informacijos apie „HyTrust DataControl“
Raktažodžiai: virtualaus darbo krūvio (angl. workload) šifravimas, apsauga nuo klastočių (vagysčių), šalinimas (angl. decommissioning), mobilus šifravimas, aktyvi domeno valdiklių apsauga, VDI apsauga, pilnavertė „stack“apsauga, šifravimo raktų kontrolė, multitenant, geo-fencing, hardware fencing

Apie Tripwire

Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų, tarp kurių daugiau kaip 50% Fortune 500 kompanijų. Tripwire padeda organizacijoms, paslaugų teikėjams ir vyriausybės institucijoms visame pasaulyje aptikti, reaguoti ir užkirsti kelią kibernetinėms grėsmėms.

 Tripwire enterprise

Pavojų aptikimas realiuoju laiku, saugumo automatizavimas ir konteksto suteikimas verslui.Tripwire-Enterprise

Informacija apie pokyčius realiuoju laiku: Aptikite pavojus realiuoju laiku ir gaukite pranešimus tuo pat metu, kai įvyksta pokytis. „Tripwire® Enterprise“ atlieka pokyčių auditą ir aptinka pavojus labai tiksliai, atsižvelgdama į verslo kontekstą ir pateikdama pasiūlymus, ką reikėtų daryti.

Sistemos stiprinimas ir atitikties užtikrinimas: „Tripwire“ politikos valdymo įrankis leidžia aktyviai stiprinti konfigūracijas pagal atitikties reikalavimus, mažina pasiruošimo auditui laiką ir sąnaudas bei teikia auditui paruoštas ataskaitas su atitikties standartams, atkūrimo ir išimčių valdymo įrodymais.

Saugumo automatizavimas ir atkūrimas: konfigūracijų klaidoms reikia korekcinių priemonių. „Tripwire Remediation Manager“ įrankis padeda greitai ir automatiškai sutaisyti pažeistus arba netinkamus saugumo konfigūracijų nustatymus, jį galima integruoti su SIEM, IT-GRC, darbo procesų valdymo sistemomis, pokyčių valdymo sistemomis ir kt.

Raktažodžiai: failų vientisumo valdymas (angl. File integrity management – FIM), saugios konfigūracijos valdymas (angl. secure configuration management – SCM), saugumo automatizavimas ir atkūrimas, sistemos stiprinimas, pažeidžiamumų valdymas, informacija apie pokyčius realiuoju laiku, SANS20 atitikimas, baselining, PCI DSS

  • Tripwire SecureScan
  • Tripwire SecureCheq
  • Tripwire CCM Express