Newsletter
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Accelerite

„Accelerite“ vystomas programinės įrangos produktų rinkinys įgalina organizacijas supaprastinti ir apsaugoti sudėtingas ir vis labiau tobulėjančias debesų kompiuterijos sistemas. Viso pasaulio „Fortune 500” organizacijos, smulkūs ir vidutiniai verslai, operatoriai ir paslaugų tiekėjai  pasikliauja „Accelerite“ sprendimais, kurie jiems leidžia patogiai naudotis debesų kompiuterijos sprendimais ir apsaugoti prijungtas organizacijas. „Accelerite“ priklauso „Persistent Systems“ (BSE & NSE: PERSISTENT) – pasauliniam programinės įrangos kūrimo ir technologinių paslaugų lyderiui.

„Radia“ galutinių taškų tvarkyklė

Visiškai integruota, lengvai plečiama platforma, suteikianti norimą būsenos valdymą tradiciniams, virtualiems ir mobiliems galiniams taškams už žemiausius nuosavybės kaštus.
Pagrindinės funkcijos:
• palaiko platų operacinių sistemų ir įrenginių skaičių;
• neribotos diegimo plėtros galimybės ir didelis patikimumas – nuo šimtų iki daugiau nei 500 000 galinių įrenginių;
• automatizavimas ir architektūra, leidžianti pasiekti 1 administratorius prie 30 000 ar daugiau galinių įrenginių santykį ir dėl to mažėjanti savikaina ir sudėtingumas;
• lanksčios diegimo galimybės –debesyje arba vietoje (angl. on-premise);
• užtikrinkite galutinių taškų saugumą su naujausia programine įranga ir OS pataisomis, tiksliomis konfigūracijomis ir organizacijos politikos atitiktimi.
RADIADIAGRAM4
Raktažodžiai: darbo vietos / POS / serverio / mobilaus įrenginio / bankomato / kiosko valdymas, vienas administravimo langas, MDM, platus OS palaikymas, app. wrapping, vizualizavimas, saugumas ir atitiktis.