Newsletter
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Array

Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą – optimizuojant duomenų srautą nuo „debesies“ ar duomenų centrų iki galutinių varototojų, taip mažinant kaštus  vartotojui ir kompleksiškumą.

Su daugiau nei 5000 klientų visame pasaulyje, Array Networks yra įvertintas tarp pirmaujančių debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjų ir organizacijų už naujos kartos technologijas ir neprilygstamą kainos bei spartos santykį.

 

Array Networks pašalina kompromisą tarp saugumo, našumo ir judrumo. Jų tinklo funkcijų platforma sujungia geriausias funkcijas, skirtas aparatinei įrangai, virtualizacijai ir programinei įrangai apjungti ir užtikrinti garantuotą galingumą ir lankstų valdymą saugiems virtualiems įrenginiams.

Array Network Functions platforma

Array Network Functions platforma, organizacijoms ir paslaugų teikėjams gali paleisti “Array” virtualius ADC įrenginius, kad nukrauti SSL srautą arba atliktų Array virtualaus įrenginio SSL VPN terminavimą. Taip pat gali talpinti įvairius kitus virtualius įrenginius – next-generation ugniasienes, DDoS apsaugos ir web aplikacijų saugumo ugniasienes iš įvairių geriausių rinkoje gamintojų.

Buzzwords: local & global server load balancing, application security, SSL offloading&encryption, caching, compression, multiplexing, content transformation, switching, web application security, ddos protection