Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Mini duomenų centras į namus

Išbandykite nemokamai

Išbandykite IT infrastruktūros modernizavimo galimybes su Scale Computing

Nuo šiol verslo aptarnavimo sistemos veikti gali ir be centralizuoto ar debesų aplinkoje esančio duomenų centro!

Edge computing ir hiperkonvergencijos technologijomis paremtas Scale Computing sprendimas leidžia valdyti šimtus sistemų paskirstytose IT infrastruktūrose tuo pat metu, o duomenis apdoroti ten, kur vyksta veiksmas – arčiau vartotojų.

Kviečiame pasinaudoti nemokama paslauga „Mini duomenų centras į namus“ ir išbandyti IT infrastruktūros modernizavimo galimybes su Scale Computing!

Užsisakius šią paslaugą, mes pristatysime visą duomenų centrą Jums tiesiai į namus (ar į kitą pasirinktą vietą).

Apie paslaugą

HC3 Edge duomenų centras

Scale Computing HC3® įranga pakeičia tradicinę virtualizacijos ir DR programinę įrangą, serverius ir saugyklą, integruodama šiuos komponentus į vieną sistemą.

Edge computing ir hiperkonvergencijos technologijomis paremtas įrenginys užtikrina verslo aptarnavimo sistemų veikimą ir duomenų apdorojimą, nenaudojant centralizuoto duomenų centro ar debesų aplinkos. Taip pat suteikia galimybę stebėti ir valdyti tūkstančius paskirstytų edge infrastruktūrų akimirksniu, nors pats įrenginys užima mažiau vietos, nei nešiojamas kompiuteris. 

Scale Computing HC3® – ideali IT infrastruktūros platforma vidutinėms ir stambioms įmonėms, leidžianti pagerinti programų veikimo našumą, optimizuoti valdymą, apsaugoti duomenis ir lanksčiai plėsti duomenų centrą už prieinamą kainą.

Užsisakyti paslaugą

    Naudodami šią formą sutinkate su duomenų saugojimo ir tvarkymo politika šioje svetainėje.

    hermitage-logo