Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Naujienos

Clavister EasyAccess jau veikia su YubiKey!

Neseniai rinkoje pasirodęs Clavister prieigos kontrolės sprendimas EasyAccess 3.0 jau veikia ir su YubiKey – antrojo faktoriaus autentifikacijos įrenginiu (angl. two-factor authentication, 2FA).

Prieigos kontrolės ir 2FA sprendimų integracija padės darbuotojams išvengti tapatybės vagysčių dėl dažnėjančių fišingo (angl. phishing) išpuolių nutaikytų į organizacijas.

Kodėl dviejų veiksnių autentifikavimas svarbus? 

Šiais laikais asmens tapatybės vagystės ir internetinis sukčiavimas kelia didelę grėsmę duomenų saugumui.

Derindami tvirtą Clavister tapatybės ir prieigos kontrolę su Yubico dviejų veiksnių autentifikacijos įrenginiu, YubiKey, vartotojams suteikiamas paprastas, tačiau veiksmingas būdas apsaugoti darbines ir asmenines paskyras (socialinių tinklų, banko ir kt.)

Plačiau apie Clavister EasyAccess 3.0

Clavister technologija sustiprina prieigos kontrolės apsaugą ir pašalina blogąją vartotojo patirtį susijusią su ilgų slaptažodžių naudojimu. Taip pat IT skyriaus darbuotojams suteikia patogų būdą valdyti darbuotojų prieigą prie įvairių programų ir sistemų.

Paprasčiausiai, šis sprendimas užtikrina paprastesnį ir saugesnį slaptažodžių valdymą – vieną kartą save identifikavus, EasyAccess be jokių papildomų slaptažodžių vartotojui leidžia pasiekti visas “debesyje” ir kompiuteryje esančias sistemas, programas ir VPN .

Sužinokite, kaip tai gali padėti apsaugoti jūsų verslą čia.

Arba susisiekite su mumis! 

clavister-easyaccess-3-0
Hermitage Solutions | 2019m. Spalio 24d.