Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija
Naujienos
Darbuotojų saugumo rizikų ir produktyvumo valdymas vasarą

Kartu su šiltesniu vasaros oru paprastai padidėja ir nuotoliniu būdu dirbančių darbuotojų skaičius. Dažnai organizacijos kuriam laikui persikelia dirbti į netradicines aplinkas – pajūrį, gamtą ar net užsienio kurortus. Taip pat darbuotojai aktyviau naudojasi sparčiai populiarėjančia galimybe keletą dienų per savaitę praleisti dirbant ne biure. Tačiau kol darbuotojai džiaugiasi lanksčiu darbo grafiku, vadovybei ir IT komandai dažnai tenka sukti galvą, siekiant užtikrinti informacijos saugumą ir darbuotojų produktyvumą.

Tad kaip galima valdyti darbuotų saugumo rizikas ir produktyvumą vasaros metu? 


Sprendimas – vartotojų veiklos stebėjimas

Ekran System vartotojų veiklos stebėjimo sprendimas padeda identifikuoti ir įvertinti vidines grėsmes susijusias su vartotojo elgesiu ir veikla.

Ši galinga vartotojo stebėjimo technologija leidžia apsaugoti svarbius duomenis realiuoju laiku valdant ir reguliuojant įprastų ir privilegijuotų vartotojų veiklą.Tai patikimas ir ypač daug galimybių suteikiantis sprendimas nuotoliniu būdu dirbančių darbuotojų saugumo rizikų kontrolei užtikrinti.

Net tik saugumo rizikų valdymui, tačiau ir produktyvumo didinimui

Vartotojų veiklos stebėjimas taip pat padeda didinti darbuotojų produktyvumą, kadangi darbuotojų veikla įrašoma ir ją galima analizuoti įvairiais pjūviais. Pritaikius Ekran System siūlomas analitines priemones šiems duomenims vertinti, vadovai ir darbuotojai gali atskleisti sumažėjusio produktyvumo priežastis ir imtis atitinkamų priemonių.

Sužinokite daugiau, kaip Ekran System vartotojų veiklos stebėjimo technologija padeda apsaugoti jautrią informacija nuo vidinių grėsmių ir duomenų praradimo trumpame video!

 

Norite sužinoti daugiau, ar turite klausimų? Susisiekite su mumis! Diskusija >>

Hermitage Solutions | 2019m. Birželio 13d.