Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Naujienos

„Ekran System” įtraukta į „Gartner” 2022 m. vidaus rizikos valdymo sprendimų rinkos vadovą kaip reprezentatyvus pardavėjas

Dar praėjusiais metais kibernetinio saugumo programinės įrangos įmonė „Ekran System Inc.“, buvo įtraukta į „Gartner” 2022 m. vidaus rizikos valdymo IRM sprendimų rinkos vadovą kaip reprezentatyvus pardavėjas. Šio vadovo tikslas – padėti saugumo ir rizikos valdymo vadovams suprasti ir įgyvendinti išsamią vidinės rizikos valdymo (IRM) programą.

„Ekran System“ į vadovą pirmą kartą įtraukta dar 2020 m., todėl šis „Gartner“ ekspertų pripažinimas yra vertas pasididžiavimo.

Organizacijose, suteikiant darbuotojams bei trečiosioms šalims prieigas per nuotolį, sukuriamos hibridinės aplinkos, kuriose kyla papildoma saugumo rizika. Štai kodėl, remiantis „Gartner“ tyrimais, itin jautrios bei konfidencialios informacijos turinčių asmenų rizikos valdymas tapo saugumo ir rizikos valdymo lyderių prioritetu.

Siekiant veiksmingai kovoti su kylančia vidine rizika, „Gartner“ ekspertai įmonėms pataria:

  • Sukurti oficialią vidinės rizikos programą, kad padidinti duomenų matomumą ir apsaugą;
  • Planuojant rizikos stebėjimo veiklą, privaloma atsižvelgti į trečiųjų šalių pardavėjus ir partnerius, turinčius prieigą prie tinklo bei kitos jautrios informacijos;
  • Mokyti įmonių darbuotojus ir diegti reikiamas priemones bei sistemas, kad būtų laiku aptikta nesankcionuota veikla.

Savo tyrimuose „Gartner“ pripažino, jog „Ekran System“ gali padėti įmonėms laikytis šių rekomendacijų ir veiksmingai kovoti su konfidencialiai bei slaptai informacijai gresiančia rizika. Laiške, skirtame „Ekran System“, „Gartner“ rašė:

Tai didelis pasiekimas, nes Gartnerpripažįsta, kad Ekran System yra vienas pagrindinių žaidėjų IRM srityje.

„Ekran System“ komanda nuolat tobulina  platformą, taip klientams sukuriant naujų funkcijų ir galimybių, atitinkančių besikeičiančius vidinės įmonės rizikos valdymo poreikius. Siekiama organizacijoms suteikti galimybę apsaugoti vertingiausius duomenis, nesvarbu, kokią platformą ar aplinką jos naudoja.

„Nuolatos stebime ir analizuojame pasaulines kibernetinio saugumo tendencijas, kad suderintume savo sprendimą su jomis ir kintančiais klientų poreikiais. Džiaugiamės matydami, kad mūsų pastangos sulaukė tokio pripažinimo“, – sako Oleg Shomonko, „Ekran System“ generalinis direktorius.

Kibernetinių saugumo ir inovatyvių infrastruktūros sprendimų pridėtinės vertės distributorius Baltijos šalyse „Hermitage Solutions“ atstovaujantis „Ekran System“, pripažįsta, jog šis sprendimas yra išties reikalingas, ypač su itin slapta informacija dirbančiose organizacijose bei įstaigose. „Siekiant numatytų įmonės veiklų rezultatų, stebėjimas šiandieninėje darbo aplikoje yra gana yprastas, nepaisant to, kur dirbama – biure ar namuose. Tokiu būdu įmonės gali lengviau identifikuoti neproduktyvius veiksmus ir nustatyti tobulintinas galimybes, kontroliuoti prieigą bei reaguoti į incidentus. Šie veiksmai taip pat gali padėti užtikrinti, jog yra laikomasi norminių reikalavimų bei kitos politikos“, – teigia „Hermitage Solutions“ direktorius Paulius Čeponis.

„Hermitage Solutions“ teikia konsultacijas bei padeda rasti tinkamiausius būdus kibernetinėms grėsmėms suvaldyti, o „Ekran System“ sprendimas gali būti sėkmingai pritaikytas daugelyje verslų.

„Ekran System Inc.“ – yra pripažintas kibernetinio saugumo programinės įrangos tiekėjas, teikiantis kibernetinio saugumo rizikos valdymo platformą. „Ekran System“ technologija, skirta stebėti vartotojų veiklą, aptikti ir užkirsti kelią grėsmėms realiuoju laiku.

Spaudos pranešimas >>>

Hermitage Solutions | 2023m. Kovo 1d.