Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Naujienos

Nustokite „stumdyti dėžes“ ir pradėkite auginti paslaugas – pristatome GO&GROW MSP vebinarų ciklą

Kviečiame prisijungti prie GO&GROW MSP vebinarų ciklo ir sužinoti, kaip praplėsti savo teikiamų IT paslaugų krepšelį!

Nuo gegužės 20 d., kiekvieną mėnesį gilinsimės į smulkiam ir vidutiniam verslui (SSV) reikalingiausias IT saugos technologijas ir pristatysime, kaip jas lengvai transformuoti į paslaugas.

Kalbėsime apie darbuotojų stebėjimo, tinklo saugumo, nuotolinio stebėjimo ir valdymo (RMM), atsarginių kopijų, slaptažodžių valdymo ir kitus įrankius.

Pažadame praktines žinias, klausimų – atsakymų sesijas ir pranešėjus ekspertus-praktikus!

PRANEŠĖJAI

datto
Keepr security
sophos-200
acronis-200
Genians-20
Veriato-200
Scale-computing-200
Responsu-logo

VEBINARŲ TVARKARAŠTIS

Apie nuotolinio stebėjimo ir valdymo įrankio (RRM) privalumus ir kaip su juo supaprastinti paslaugų teikimą klientams.

Kokias neišnaudotas verslo galimybes suteikia modelis „saugumas, kaip paslauga“? 

Prisijunkite išgirsti, kaip sėkmingai transformuoti procesus ir iš pardavėjo tapti paslaugų teikėju bei kodėl tai taip paprasta su Sophos.

Kodėl kibernetinis saugumas prasideda nuo tinkamo slaptažodžių valdymo ir kaip jį suteikti mėnesinės paslaugos forma klientams?


Prisijunkite pamatyti, kaip zero-trust principu veikianti Keeper platforma leidžia centralizuotai administruoti klientų duomenis, nepažeidžiant jų privatumo ir saugos politikos.

Šiame seminare aptarsime atsarginių kopijų kūrimo mėnesinės paslaugos poreikį, kodėl tai svarbu, siekiant apsaugoti klientų duomenis, ir kaip „Acronis“ platformos integracijos galimybės leidžia pasinaudoti “one-size-fits-all“ požiūriu.

Šiame seminare kalbėsime, kodėl IT saugos mokymų paslauga prenumeratos principu tampa vis populiaresnė ir kaip sėkmingai įtraukti šią paslaugą į savo portfelį bei tą padaryti pelningai.

Scale Computing HC3® įranga pakeičia tradicinę virtualizacijos ir DR programinę įrangą, serverius ir saugyklą, integruodama šiuos komponentus į vieną sistemą.

Šiame seminare išgirsite, kodėl Scale Computing leidžia aptarnauti daugiau klientų, tačiau reikalauja mažiau investicijų nei tradicinis duomenų centras, ir ką turi žinoti kiekvienas MSP norintis užtikrinti paslaugų sėkmę.

KODĖL APIE TAI?

Įsivaizduokite, kad kiekvieną mėnesį dirbate su tais pačiais klientais… Tik pagalvokite, kaip tai leistų sutaupyti laiką, energiją ir kitus resursus, kurie reikalingi naujų klientų paieškai. Ir tai tik viena medalio pusė.

Būdami valdomų paslaugų teikėju (MSP), galite generuokite pastovias pajamas ir didinti apimtis, tačiau nesijaudinti dėl talentų trūkumo ar laiko, reikalingo IT infrastruktūros palaikymui.

Visgi šiandien didelė dalis IT partnerių savo klientams teikia tik bazines IT saugos paslaugas, pavyzdžiui, apsaugą nuo virusų. Tačiau programa saugumas, kaip paslauga“ atveria kur kas platesnes verslo galimybes. Ar žinote kaip jomis pasinaudoti?

Daugiau apie valdomas paslaugas sužinokite čia.

GO-GROW-MSP
Hermitage Solutions | 2021m. Gegužės 10d.