Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija
Naujienos
Saugus prisijungimas prie debesų ir kitų Jūsų organizacijos programų

Darbuotojai dažnai imasi nesaugių slaptažodžių valdymo būdų – juos išsaugo neapsaugotuose teksto dokumentuose ir užrašų knygutėse ar “silpną” slaptažodį naudoja kelis kartus. Todėl silpna prieigos kontrolė organizacijose dažnai tampa duomenų nutekėjimo ir kitų kibernetinių atakų priežastimi, o administravimo kaštai papildomų išlaidų šaltiniu.

Tad kaip pagerinti slaptažodžių valdymą, sustiprinant saugumą ir sumažinant prieigos kontrolės bei teisių valdymo administravimo naštą?

Sprendimas –  unifikuotos prieigos valdymas

Gartner pripažinto lyderio unifikuotos prieigos valdyme, OneLogin, technologija skirta didinti organizacijų produktyvumą, palengvinti bendradarbiavimą ir užtikrinti saugią prieigų kontrolę bei autentifikavimą.

 


Šios technologijos veikimo principą apibūdina visraktis, kurį panaudojus tik kartą atrakinti paradinėms durims, visi likę įėjimai jūsų namuose tampa taip pat atrakinti, tačiau apsaugoti nuo įsibrovėlių ir prieinami tik jums.

Organizacijos lygyje, OneLogin sprendimas “atrakina” pasirinktas programas ir įrenginius tik kartą panaudoju slaptažodį (angl. Single-sign-on, toliau SSO), tačiau užtikrina saugią naudotojo autentifikaciją.

Gerinti kasdieninę veiklą su OneLogin unifikuotos prieigos sprendimu šiandien jau pasirinkę  daugiau nei 2000 organizacijų tarp kurių Airbus ir NASA.

Hermitage Solutions | 2019m. Gegužės 2d.