Naujienlaiškis
Kibernetinių saugumo sprendimų Pridėtinės vertės distribucija
Naujienos

YubiKey 5Ci – naujas produktas mūsų kataloge

YubiKey 5Ci  – tai naujausias Yubico produktų šeimos narys, kuriame integruotos USB-C ir Lightning jungtys.

Dėl šios unikalios savybės, apsisaugoti nuo kibernetinio sukčiavimo dabar dar patogiau! Ir nesvarbu, ar naudojate iOS, Android, Windows ar Mac OS – su šiuo naujutėliu Yubico kelių faktorių autentifikatoriumi jūsų asmens duomenys saugūs.

YubiKey 5Ci - vienas sprendimas telefonui ir kompiuteriui

Siekiant apsisaugoti nuo tapatybės ir duomenų vagystės bei kitų kibernetinių grėsmių, jungiantis prie internetinių paskyrų išmaniuoju telefonu, kompiuteriu ar kitu įrenginiu, svarbu užtikrinti tvirtą vartotojo tapatybės autentifikaciją. Ir tai lengvai galima padaryti su naujuoju YubiKey 5Ci.

Šis saugumo raktas suteikia stiprią, aparatinę kelių arba dviejų veiksnių autentifikaciją ir užtikrina saugų prisijungimą prie jūsų paskyrų, net nepanaudojus slaptažodžio. O geriausia, kad tai atlikti galite iš bet kurio įrenginio – iOS, Android, Mac OS, Windows ar kito.

Dėl savo unikalaus funkcionalumo, naujasis YubiKey ypač patogus aktyviems, mobilumą mėgstantiems darbuotojams ir vartotojams, ieškantiems patikimo autentifikavimo sprendimo.

Norite išbandyti Yubico saugumo raktą?

Vartotojų patogumui nuo šiol Yubico 5Ci ir kitas Yubico produktų serijas galite įsigyti ir elektroninėje parduotuvėje VARLE.LT 

Norite sužinoti daugiau, ar turite klausimų? Susisiekite su mumis!  Diskusija >>

Yubikey-5ci
Hermitage Solutions | 2019m. Rugsėjo 12d.