Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija
Slapukų naudojimas

Hermitage Solutions svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę.  Slapukai mums padeda geriau perprasti mūsų tinklalapio lankytojų elgseną ir tobulinti naršymo kokybę. 

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai smulkios Jūsų lankomų tinklalapių sukuriamos teksto rinkmenos, kuriose saugomi apsilankymų duomenys, kurių tinklalapiui gali prireikti vėliau. Šie duomenys suteikia galimybę tinklalapiui palaikyti informaciją vartant puslapius ir analizuoti Jūsų sąveikos su tinklalapiu būdą.

Slapukai saugūs – juose saugoma tik naršyklės įrašyta informacija, t. y. informacija, kurią lankytojas įveda į naršyklę arba įtraukia į puslapio užklausą. Juose negali būti kodų; jų negalima naudoti Jūsų kompiuteriui pasiekti. Jei koks nors tinklalapis užkoduoja informaciją slapuke, tą informaciją gali perskaityti tik tas tinklalapis.

Slapukai būna dviejų tipų: seanso ir nuolatiniai. Jie naudojami skirtingais tikslais ir juose įrašoma skirtinga informacija. Seanso slapukuose įrašoma einamojo naršyklės seanso metu naudojama informacija. Šie slapukai automatiškai ištrinami užvėrus naršyklę. Informacija apie Jūsų kompiuterį išlieka tik tol, kol naršote tinklalapyje. Nuolatiniuose slapukuose saugoma apsilankymų informacija. Šie duomenys suteikia galimybę tinklalapiams atpažinti Jus kaip sugrįžusį klientą ir atitinkamai reaguoti. Tinklalapiai nustato nuolatinių slapukų gyvavimo trukmę, kuri gali būti nuo keleto minučių iki keleto metų.

Svetainėje naudojamų slapukų paskirtis

Slapukai naudojami naršymo tinklalapyje metu, siekiant Jums parodyti potencialiai aktualius duomenis.

Hermitage Solutions naudoja tik „Google“ tinklo analizės slapukus (_ga, _gad, _git). Šie slapukai suteikia galimybę stebėti klientų sąveiką su tinklalapiu. Tai mums suteikia vertingų įžvalgų, dėl kurių galime pagerinti tinklalapį ir savo siūlomus produktus bei paslaugas.

Slapukų išjungimas ir ištrynimas

Visos tinklo naršyklės suteikia galimybę apriboti slapukų darbą ar visai juos išjungti per naršyklės nuostatas ar pasirinktis. Naršyklių slapukų apribojimo ir išjungimo būdai skiriasi; instrukcijų, kaip tai padaryti, ieškokite savo naršyklės žinyno meniu.
Naršyklėje taip pat galima peržiūrėti Jūsų kompiuteryje įrašytus slapukus, ištrinti juos po vieną ar sunaikinti visus.

Taip pat skaitykite  Privatumo politika