Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Renginiai
WEB'inaras
Asmens duomenų apsauga ir saugumas naudojant el. paštą kasdieniame buhalterių ir auditorių darbe

Hermitage Solutions kartu su partneriu “FondiaLietuva” kviečia dalyvauti Lietuvos buhalteriu ir auditoriu asociacijos (LBAA) organizuojamuose nuotoliniuose verslo pusryčius LBAA nariams!

Verslo pusryčių data: 2023 m. gegužės 9 d.
Verslo pusryčių laikas: 10:00 – 10:45 val.
Verslo pusryčių vieta: ten, kur esate Jūs, išmanusis įrenginys ir interneto ryšys!

Netrukus sukanka penkeri metai nuo Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, arba BDAR, įsigaliojimo pradžios. Tačiau šio reglamento nuostatų ir iš to kylančių reikalavimų išaiškinimas, supratimas ir laikymasis iki šiol kelia keblumų daugeliui įmonių ir organizacijų.

Buhalterijos, audito ar apskaitos specialistai nuolat dirba su dideliu kiekiu duomenų, įskaitant asmens duomenis, bei kita konfidencialaus pobūdžio informacija, kuria dažnai tenka keistis el. paštu. Kasdienis LBAA narių darbas be el. pašto neįsivaizduojamas. Todėl šiame kontekste yra svarbu tinkamai suprasti, kokia informacija yra priskiriama asmens duomenų kategorijai ir įvertinti, ar esama el. pašto apsauga ir įrankiai užtikrina tinkamą jautrių duomenų apsaugą.

2023.05.09 kviečiame LBAA narius į virtualius verslo pusryčius, kurių metu „Fondia Lietuva“ vyr. teisininkė, sertifikuota duomenų apsaugos pareigūnė Ernesta Kavolėlienė bei „Hermitage Solutions“ informacijos saugos ekspertas Evaldas Valūnas atitinkamai pristatys ir išaiškins su šia tema susietus BDAR reikalavimus bei pateiks žinių apie saugos įrankius, kuriuos savo praktikoje galėsite pritaikyti be didelių investicijų.

Verslo pusryčių metu:

Aptarsime kas yra asmens duomenys pagal BDAR;
Supažindinsime su dažniausiai pasitaikančiais pažeidimais bei iššūkiais, naudojant el. paštą;
Pristatysime komunikacijai el. paštu su trečiosiomis šalimis (tiekėjais, partneriais, klientais ir kitais) skirtą Cryptshare sprendimą;
Papasakosime bei parodysime kaip saugiai keistis bet kokio dydžio dokumentais el. paštu;
Atsakysime į papildomai iškilusius klausimus.

Kodėl tai aktualu?

paštą naudojate asmens duomenų bei kitos konfidencialios informacijos siuntimui / apsikeitimui;
Dalinatės buhalterinės apskaitos, finansinių ataskaitų, audito išvadų ar kitais didelės apimties dokumentais;
Nesunkiai įdiegiami, patogūs naudojimui ir lengvai vartotojų priimami įrankiai, padidinantys efektyvumą, yra būtini Jūsų kasdienėje veikloje.

Apie pranešėjus:

Ernesta Kavolėlienė – UAB „Fondia Lietuva“ vyresnioji teisininkė, dirbanti su asmens duomenų bei intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais.

„Fondia Lietuva“ – Šiaurės ir Baltijos šalių teisinių paslaugų įmonių grupės narė. Grupė veikia nuo 2004 metų, vienija daugiau nei 120 teisininkų Suomijoje, Švedijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Fondia ilgalaikės partnerystės paslauga – Teisės departamentas kaip paslauga (LDaaS) – užtikrina klientų galimybę pirkti teisines paslaugas pagal klientų poreikius ir greitai bei lengvai gauti pagalbą. We law your business!

Evaldas Valūnas – UAB „Hermitage Solutions“ saugos produktų vadovas, sertifikuotas kibernetinės saugos profesionalas turintis ilgametę patirtį kibernetinio saugumo ir IT srityse.

Renginys skirtas LBAA nariams ir yra nemokamas.

Prisijungimo nuoroda prieš renginį bus išsiųsta užsiregistravusiems LBAA nariams.

Nesi narys? Nebėda, gali juo tapti ČIA >>>