Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Renginiai
WEB'inaras Balandžio 7 d. 2020 m. | 09:15 - 12:00
Kviečiame esamus ir potencialius partnerius į IT saugumo renginį (virtuali konferencija)

Kviečiame esamus ir potencialius partnerius į virtualią konferenciją Kibernetinio saugumo potencialas tarp Jūsų smulkaus ir vidutinio dydžio klientų“.

Virtualios konferencijos tikslas – supažindinti Jus su IT saugumo technologijomis, kurios būtinos kiekvienam Jūsų klientui, norint apsisaugoti nuo IT saugumo rizikų ir netapti „žemiausiai kabančiu vaisiumi“ kibernetiniams nusikaltėliams.

Programa aktuali tiek partneriams jau veikiantiems kibernetinio saugumo industrijoje, tiek planuojantiems žengti į šią pelningą rinką. Registracija >>>

RENGINIO PARTNERIAI

Kodėl svarbios smulkaus ir vidutinio dydžio įmonės?

Beveik pusė visų kibernetinių atakų yra nukreiptos prieš smulkiojo ir vidutinio verslo įmones, kurių pažeidžiamumas išlieka itin aukštas – per 2018 metus 53% tokių įmonių patyrė kibernetinius pažeidimus (VšĮ Investuok Lietuvoje, 2019).

Tačiau smulkioms įmonėms kibernetinis saugumas dažnai pasirodo per brangus ar per sudėtingas.

Nors iš tikrųjų užtenka laikytis kelių, daug laiko, žinių ar finansinių investicijų nereikalaujančių principų, kurie ženkliai sumažinti šių įmonių riziką prarasti jautrius duomenų, pažeisti Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir susidurti su kitomis grėsmėmis.

PROGRAMA

Ar Lietuvos SVV įmonės yra pasiruošusios atremti kibernetines atakas? Ar kibernetinis saugumas SVV yra svarbus? Kaip mažos ir vidutinės įmonės suvokia kibernetines grėsmes? Kokius kibernetinius incidentus šios įmonės patyrė dažniausiai?

Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, kuriuos atskleidė  „Kurk Lietuvai“ komandos projekto Krašto apsaugos ministerijoje metu vykdyta Lietuvos SVV įmonių kibernetinio saugumo sąmoningumo apklausa, pristatys projekto vadovai Rūta, Gabrielė ir Justas. 

Sužinosite, kodėl žvelgiant į kibernetinį saugumą, kaip į sinchronizuotą sistemą veiksmingiau užtikrinama el. pašto, žiniatinklio, nešiojamų ir kitų įrenginių apsauga.

Taip pat pamatysite, kaip paprastai įdiegti ir teisingai sukonfigūruoti sinchronizuotą sistemą, pasinaudojus Sophos XG ugniasiene ir  Intercept X.

Šiame pristatyme išgirsite, kaip lokalizuota e-mokymų platforma darbuotojams apsaugo organizacijas nuo kibernetinių grėsmių, užtikrina Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) atitiktį ir veiklos tęstinumą.

Kibernetinis saugumas sudėtingas, todėl klientams reikia Jūsų pagalbos. Kaip paaiškintumėte savo klientams, koks jų saugumo lygis? Ir kaip parodytumėte, kokią vertę teikia Jūsų siūlomi patobulinimai?

Šioje sesijoje išgirsite apie iššūkius, susijusius su sprendimais, leidžiančiais pasinaudoti verslo modeliu “saugumas, kaip paslauga” ir veikti efektyviau, o mažiesiems klientams – suprasti jų vertę.

Sužinosite kas yra kibernetinio saugumo higiena ir kodėl ją dažnai pamiršta mažosios organizacijos bei kokių kibernetinio saugumo priemonių užtenka ženkliai sumažinanti kibernetinio saugumo rizikas.

Taip pat gausite praktinių patarimų, kaip padėti savo klientams užtikrinti bazinę kibernetinio saugumo higieną su iStorage, DataLocker, Keeper ir Yubico sprendimais.

DAUGIAU APIE RENGINĮ

Renginio metu patyrę pranešėjai Jus supažindins su didžiausią naudą suteikiančiomis, tačiau mažiausiai resursų reikalaujančiomis kibernetinio saugumo technologijomis.

Taip pat išgirsite apie verslo modelį „saugumas, kaip paslauga“, kuris padės praplėsti Jūsų teikiamas paslaugas.

Renginio programa aktuali tiek partneriams jau veikiantiems kibernetinio saugumo industrijoje, tiek planuojantiems žengti į šią pelningą rinką.

informacija

Data: 2020.04.07
Laikas: 09:15 val. – 12:00 val.
Vieta: internete
Kaina: nemokamas
Skirtas: esamiems ir potencialiems partneriams

Norite sužinoti daugiau apie IT saugumo renginį, ar turite klausimų? Susisiekite su mumis! Diskusija >>>

kibernetinis-saugumas-renginys