Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution
Renginiai
WEB'inaras Lapkričio 14 d. 2019 m. | 14:00-14:45 | Lietuvių k.
Minimali kibernetinio saugumo higiena maksimaliam verslo saugumui

Kibernetinio saugumo higiena dažnai lyginama su asmenine. Taip, kaip žmonėms tinkama asmeninė higiena padeda išlikti sveikiems, minimalios kibernetinio saugumo higienos laikymasis organizacijoje padidina atsparumą kibernetinėms grėsmės ir ženkliai sumažina duomenų praradimo riziką. O juk tokia higiena – tai tikrai ne raketų mokslas!

Anaiptol, užtenka vadovautis keliais, tačiau esminiais principais, juos įskiepyti darbuotojams ir sudaryti sąlygas jais naudotis.

Tačiau kas apima minimalią kibernetinio saugumo higieną, kodėl ji svarbi ir kaip ją pritaikyti versle be didelių laiko ir finansinių investicijų?​

Webinaras lietuvių kalba su Hermitage Solutions

Lapkričio 14 dieną prisijunkite prie Hermitage Solutions webinaro išgirsti atsakymą! Webinaro metu kalbėsime:

  • Kas yra kibernetinio saugumo higiena ir kodėl ją dažnai pamiršta organizacijos?
  • Kokių kibernetinio saugumo priemonių užtenka ženkliai sumažinanti kibernetinio saugumo rizikas?
  • DEMO: kaip realiai užtikrinti minimalų kibernetinės saugumo higienos laikymąsi organizacijoje su Keeper, Yubico ir iStorage?
Yubico
iStorage-2

*Webinare daugiausiai paliesime saugų slaptažodžių valdymą, dviejų veiksnių autentifikaciją, duomenų šifravimą ir saugų jų laikymą. Kviečiame registruotis jau dabar!

Kam verta prisijungti?

Duomenų apsaugos pareigūnams, IT saugumo vadovams ir specialistams, IT saugumo konsultantams, verslo savininkams ir kitiems su duomenų saugu susijusiems asmenims.

Internetinio seminaro įrašas

kibernetinio saugumo higiena