Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Renginiai
WEB'inaras Gruodžio 17 d. 2019 m. | 14:00-15:00 | Lietuvių k.
Sinchronizuotas kibernetinis saugumas optimaliai organizacijos apsaugai

Kibernetinio saugumo technologijos sparčiai tobulėja, tačiau neatsilieka ir programišiai bandantys jas apeiti. Todėl daugėja kibernetinių nusikaltimų formų ir krypčių prieš įmones, kurių metų prarandami svarbūs duomenys ir sutrikdoma veikla. 

Ir nors IT komandos stengiasi neatsilikti ir kovoti su tobulėjančiomis grėsmėmis, veiksmingą rezultatą pasiekti sudėtinga – dažnai pritrūkstama žinių, finansų ir naujų technologijų bei laiko su jomis “susidraugauti”.

Tačiau kaip verslai gali įveikti šiuos sudėtingus iššūkius ir užtikrinti efektyvią apsaugą? Galbūt laikas keisti požiūrį?

Gruodžio 17 dieną prisijunkite prie mūsų kartu su Sophos rengiamo internetinio seminaro ir sužinokite, kodėl ir kaip sinchronizuotas kibernetinis saugumas gali išspręsti šį neįmanomą kibernetinio saugumo galvosūkį.

Sinchronizuotas-kibernetinis-saugumas-3

Webinaro metu išgirsite:

  • Kokios didžiausios šių dienų kibernetinio saugumo rizikos apie kurias žinoti turi kiekviena organizacija
  • Kodėl žvelgiant į kibernetinį saugumą, kaip į sinchronizuotą sistemą veiksmingiau užtikrinama el. pašto, žiniatinklio, nešiojamų ir kitų įrenginių apsauga
  • Demo: kaip paprastai įdiegti ir teisingai sukonfigūruoti sinchronizuotą sistemą, pasinaudojus Sophos XG ugniasiene ir  Intercept X
  • Klausimai ir atsakymai

Sužinokite, kaip sinchronizuotas kibernetinis saugumas padeda optimizuoti apsaugą, laiką ir finansus. Kviečiame registruotis!

Kam verta prisijungti?

Duomenų apsaugos pareigūnams, IT saugumo vadovams ir specialistams, IT saugumo konsultantams, verslo savininkams ir kitiems su duomenų saugu susijusiems asmenims.

 

Vaizdo įrašas

Sinchronizuotas-kibernetinis-saugumas