E-новости
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Genians

 

Genians tinklo prieigos kontrolės technologija suteikia organizacijoms įrenginių esančių organizacijos tinkle matomumą ir automatiškai užtikrina jų atitiktį, taip palengvinant darbą IT komandai.

Genians sprendimus naudoja vyriausybinės, karinės, energetikos, sveikatos ir kitų sektorių organizacijos, įskaitant ir pasaulinio mąsto korporacijas esančias Fortune 500 sąraše. Įmonės būstinės Pietų Korėjoje ir JAV.

Genians sprendimas

 

Genians tinklo prieigos kontrolės (angl. network access management, NAC) sprendimas leidžia organizacijoms stebėti darbuotojų naudojamus prietaisus tinkle ir dėka automatinių įspėjimų pro-aktyviai reaguoti į pavojus. Taip pat naudojantis šia technologija, periodiškai atliekama profilaktinė tinklo priežiūra ir atitikties patikrinimai.

Kadangi įdiegti Genians nėra sudėtinga – nereikalinga specifinė tinklo konfigūracija, šis saugaus tinklo prieigos valdymo sprendimas prieinamas kiekvienai organizacijai. Sužinoti daugiau >>>

Kokie Genians naudojimo privalumai?

 

  • Dėl automatizacijos galimybių padidėja IT komandos darbo efektyvumas;
  • Atsižvelgus į sprendimo funkcionalumą, Genians suteikia geriausią kainos ir kokybės santykį;
  • Dėl galimybės įsigyti Genians, kaip paslaugą (yra MSP programa), organizacijos įgyja lanksčias naudojimo ir atsiskaitymo galimybes;
  • Galima įsigyti/ teikti kaip mėnesinę paslaugą (itin aktualu partneriams).

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>