Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Tripwire

Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų, tarp kurių daugiau kaip 50% Fortune 500 kompanijų. Tripwire padeda organizacijoms, paslaugų teikėjams ir vyriausybės institucijoms visame pasaulyje aptikti, reaguoti ir užkirsti kelią kibernetinėms grėsmėms.

 Tripwire enterprise

Pavojų aptikimas realiuoju laiku, saugumo automatizavimas ir konteksto suteikimas verslui.Tripwire-Enterprise

Informacija apie pokyčius realiuoju laiku: Aptikite pavojus realiuoju laiku ir gaukite pranešimus tuo pat metu, kai įvyksta pokytis. „Tripwire® Enterprise“ atlieka pokyčių auditą ir aptinka pavojus labai tiksliai, atsižvelgdama į verslo kontekstą ir pateikdama pasiūlymus, ką reikėtų daryti.

Sistemos stiprinimas ir atitikties užtikrinimas: „Tripwire“ politikos valdymo įrankis leidžia aktyviai stiprinti konfigūracijas pagal atitikties reikalavimus, mažina pasiruošimo auditui laiką ir sąnaudas bei teikia auditui paruoštas ataskaitas su atitikties standartams, atkūrimo ir išimčių valdymo įrodymais.

Saugumo automatizavimas ir atkūrimas: konfigūracijų klaidoms reikia korekcinių priemonių. „Tripwire Remediation Manager“ įrankis padeda greitai ir automatiškai sutaisyti pažeistus arba netinkamus saugumo konfigūracijų nustatymus, jį galima integruoti su SIEM, IT-GRC, darbo procesų valdymo sistemomis, pokyčių valdymo sistemomis ir kt.

Raktažodžiai: failų vientisumo valdymas (angl. File integrity management – FIM), saugios konfigūracijos valdymas (angl. secure configuration management – SCM), saugumo automatizavimas ir atkūrimas, sistemos stiprinimas, pažeidžiamumų valdymas, informacija apie pokyčius realiuoju laiku, SANS20 atitikimas, baselining, PCI DSS

  • Tripwire SecureScan
  • Tripwire SecureCheq
  • Tripwire CCM Express