Naujienlaiškis
Kibernetinių saugumo sprendimų Pridėtinės vertės distribucija

Apie Array

Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą – optimizuojant duomenų srautą nuo „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus vartotojui ir kompleksiškumą.

Su daugiau nei 5000 klientų visame pasaulyje, Array Networks yra įvertintas tarp pirmaujančių debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjų ir organizacijų už naujos kartos technologijas ir neprilygstamą kainos bei spartos santykį.

Array aCelera WAN optimizavimas

array acelera

 

Array aCelera WAN optimizavimo valdikliai pasižymi sparčiu duomenų perdavimu ir sumažina aplikacijos reagavimo laiką perduodant WAN tinklais, taip optimizuojant ir mažinant perduodamą duomenų srautą tarp nutolusių biurų, vartotojų, duomenų centrų ir „debesies“ technologijų.

Dėka naudojamų technologinių sprendimų („leveraging stream-based differencing“, „single“, instance store, srauto prioretizavimo, tinklo, aplikacijų ir TCP optimizavimo), aCelera sprendimai minimizuoja riboto pralaidumo efektą, aukšto uždelsimą, paketų praradimą ir tinklo apkrovą, taip didinant aplikacijų atsako laiką daugiau nei 50 kartų ir mažina pralaidumo sunaudojimą iki 95%.

aCelera realizuojamas tiek fiziniame, tiek virtualaus įrenginio pavidale arba Windows programiniame pakete, taip užtikrinant kaštų atžvilgių efektyvų artimą LAN spartai duomenų perdavimą iš bet kur į bet kur.

 

 

Raktažodžiai: WAN optimizavimas, atsarginės kopijos&replikavimas, aplikacijų akseleravimas, WAN kaip LAN