Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Devo

 

Devo vystomos technologijos leidžia organizacijoms matyti veiklos ir verslo informaciją realiu laiku, kuri analizuojama įvairiais pjūviais padeda užtikrinti organizacijos saugumą.

Devo sprendimai padeda Fortune 1000 organizacijoms užtikrinti saugumą ir tvarų augimą. Įmonės būstinė Burlingtone, Masačusetse, JAV.

Devo saugumo sprendimų porfolio

 

Devo duomenų analizės platforma pagrįsta automatiniu duomenų valdymu ir analize. Tai leidžia organizacijoms gauti naudingų įžvalgų apie IT ir kitas skaitmenines operacijas. Su Devo visi įmonės duomenų srautai apdorojami realiuoju laiku – apdorojama virš 150,000 įvykių per sekundę arba daugiau kaip 3 mlrd. įvykių per dieną.

Produkto savybės: duomenų srauto stebėjimas ir įspėjimai realiu laiku, verslo ir IT operacijų analizė, elgsenos analizė, įrašų (angl. logs) tvarkymas, atitiktis. Daugiau informacijos >>>

 

 

Informacijos saugumo ir įvykių valdymo sprendimas (angl. SIEM) suteikia pilną matomumą ir sumažina informacinį triukšmą, todėl atsiranda daugiau laiko kovai su grėsmėmis.

Iš “debesies” valdoma, naujos kartos technologija leidžia į organizacijos saugumą pažvelgti, kaip į vieningą sistemą – visi su saugumu susiję duomenys pateikiami centralizuotai, galimos išsamios analizės ir veiksmų automatizacija. Daugiau informacijos >>>

Kokie Devo sprendimų naudojimo privalumai organizacijoms?

  • Padidina IT komandos darbo efektyvumą – įvykiai (angl. event logs) iš visų įrenginių surenkami automatiškai ir patogiai matomi centriniame pulte, todėl lengviau aptinkamos saugumo spragos;
  • Užkertamas kelias galimiems duomenų saugumo pažeidimams – ankstyvose stadijose pažeidimai fiksuojami (arba dar neįvykus) leidžia greičiau susidoroti su grėsmėmis.

Asmeninė produktų demonstracija >>>

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>