Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Sophos

 

Sophos – tai aukščiausią saugumą užtikrinančių kibernetinio saugumo sprendimų gamintojas. Paprastumas – tai Sophos esminis bruožas, kuris perteikiamas suteikiant klientams visapusišką tinklo ir darbo vietų apsaugą.

Sophos produktai naudojami 150 šalyse. Šimtai milijonų žmonių ir organizacijų naudoja Sophos, tarp kurių yra: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Šios kompanijos vertina Sophos kibernetinio saugumo sprendimų produktus ir paslaugas.

Sophos IT saugumo sprendimų šeimos

 

Platus Sophos saugumo sprendimų spektras suteikia galimybę organizacijoms apsaugoti kiekvieną elementą tinkle: nuo nešiojamų kompiuterių, veikiančių organizacijos tinkle, iki virtualių serverių, tinklapių, el. pašto ir mobiliųjų įrenginių.

Sophos programinė įranga skirstoma į dvi produktų grupes, kurios yra nukreiptos į: 1) kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių bei tarnybinių darbo stočių (serverių) ir 2) tinklų saugumą.

Išbandykite! Nemokamos bandomosios licencijos >>>

Kompiuterių, mobiliųjų įrenginių ir tarnybinių darbo stočių saugumas

 

Endpoint apsauga – leidžia lengvai apsaugoti Windows, Mac ir Linux sistemas nuo kenkėjiškų programų (angl. malware) ir pažangių grėsmių, pavyzdžiui, tikslinių atakų.

Intercept X – apsaugo nuo išpirkos reikalaujančių (angl. ransomware) tipo virusų, kurie piktybiškai užšifruoja kompiuteriuose ar tarnybinėse darbo stotyse pasiekiamus duomenis. CryptoGuard atlieka išvalymo funkciją ir grąžina failus į saugią būseną.

Sophos Clean – atlieka patobulintą skenavimą, skirtą surasti saugumo pažeidimus (pvz. virusus) ir jų atsikratyti.

Mobili kontrolė – užtikrina duomenų apsaugą ir leidžia mobiliaisiais įrenginiais naudotis saugiai tiek darbe, tiek ir po jo.

SafeGuard šifravimas – tą pačią akimirką, kai sukuriamas failas, SafeGuard jį užšifruoja. Užšifruoti duomenys yra apsaugoti, o SafeGuard vartotojų priėjimą prie šių failų nuolat tikrina ir leidžia tik neapkrėstiems kompiuteriams pasiekti šiuos failus.

Darbo stočių apsauga – apsaugo virtualius ir fizinius serverius išlaikydama įprastą serverio spartą. Užtikrina kritinių serverių saugumą.

Sophos Central – tai integruotas saugumo sprendimas, leidžiantis centralizuotai stebėti saugumo situaciją organizacijoje ir administruoti Sophos produktus. Sophos Central apima IT infrastruktūros, vartotojų įrenginius ir darbo vietas; mobiliųjų prietaisų valdymą (MDM), darbo stočių ir saugios interneto prieigos apsaugą.

Pašalinkite virusus ir apsaugokite tinklą su Sophos! Nemokami sprendimai >>>

Tinklo apsaugai

 

XG ugniasienė – naujos kartos ugniasienė skirta apsaugoti tinklą, kontroliuojant duomenų srautus pagal iš anksto nustatytas taisykles.

SG UTM – paketas nežinomų grėsmių blokavimui, pasinaudojus pažangiąja smėliadėžės technologija (angl. sandboxing).

Saugus Wi-Fi suteikia veiksmingą ir paprastą būdą valdyti ir apsaugoti belaidžius tinklus. Užtikrinamas maksimaliai saugus Wi-Fi ryšys.

Secure Web Gateway –  technologija ypač aktuali mobilių/keliaujančių darbuotojų apsaugai užtikrinti –  nepriklausomai nuo įrenginio vietos suteikiama apsauga nuo internetinių grėsmių.

Aparatūrinė el. pašto apsauga – suteikia visapusišką el. pašto apsaugą: šifravimą, duomenų nutekėjimo prevenciją (angl. DLP), brukalo (angl. antispam) apsaugą.

PureMessage – apsaugo el. paštą nuo nepageidaujamo brukalo Microsoft Exchange ir Unix sistemose ir užtikrina saugų darbuotojų naudojimąsi el. paštu.

Daugiau informacijos >>>

Kodėl organizacijoms verta rinktis Sophos?

 

  • Supaprastėja kibernetinio saugumo valdymas organizacijoje. Esminis Sophos sprendimų bruožas – valdymo paprastumas;
  • Optimizuojami laiko ir žmogiškieji ištekliai – nebereikia gilintis į kitus-skirtingus sprendimus, jų valdymą ir integraciją su esamomis sistemomis, nes viską galima rasti Sophos;
  • Užtikrinami pasaulinio lygio saugumo standartai – dauguma Sophos sprendimų pripažinti rinkoje ir patenka tarp lyderių į Gartner “magiškuosius”;
  • Įgyjamos lanksčios apmokėjimo galimybės ir kiti privalumai, pasinaudojus Sophos MSP programa (angl. managed service provider).

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>

Sophos internetiniai seminarai