Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Untangle

 

Untangle daugia-funkcinė ugniasienė (angl. unified threat managment, UTM)  užtikrina tvirtą, tačiau nesudėtingai valdomą tinklo apsaugą.

Kompanijos išskirtinumas – sprendimų linija, sukurta mažajam ir vidutiniam verslui (įskaitant namų biurus, valstybines organizacijas ir mokyklas).

Naujos kartos ugniasienė

 

Untangle naujos kartos ugniasienė prisitaiko prie besikeičiančių organizacijos poreikių, kadangi technologija sukurta modulinės platformos principu. Todėl atsiradus naujiems poreikiams, papildomos funkcijos pridedamos itin paprastai – lyg naršant Google Play.

Tai puikus pasirinkimas organizacijoms, siekiančioms galingo, tačiau nesudėtingo ir nebrangaus sprendimo veiksmingai tinklo apsaugai.

 

Asmeninė produktų demonstracija >>>

 

Pagrindinės savybės

 

Visapusiškas saugumas – vienas sprendimas visapusiškai apsaugai: kovoja su kenkėjiška programine įranga, įsilaužimais, sukčiavimo schemomis ir kitais bandymais išnaudoti saugumo spragas.

Naudojimo lankstumas – ugniasienė gali būti naudojama kaip aparatinė taip pat,  kaip virtualus įrenginys (pav. “debesyje”).

“Programų parduotuvės” principas – veikia programų parduotuvės principu – galima pridėti papildomas funkcijas (reklamų ir fišingo blokavimą, atvirą VPN,  ataskaitas,  ir pan.).

Nuodugni analizė ir įžvalgos – leidžia nustatyti saugumo politikas pagal vartotoją, grupę, įrenginį, laiką ir stebėjo, kaip jų laikomasi realiuoju laiku.

Komandų centras – per “debesį“ pasiekiama konsolė centralizuoja valdymą ir suteikia galimybę greitai  iš bet kurios naršyklės

 

Bandomoji versija >>>

Kokie Untangle naujos kartos ugniasienės ir kitų sprendimų naudojimo privalumai organizacijoms?

 

  • Padidina įmonės saugumą – „Linux“ pagrindu sukurta atvirojo kodo platforma saugesnė nei įprasta;
  • Optimizuoja resursus – pridėkite papildomas funkcijas (programas), tik tada, kaip Jums to reikia;
  • Užtikrina duomenų saugumą, dirbant nuotoliniu būdu ir „svečiams“ naudojantis bevielius tinklu.

Užtikrinkite tinklo apsaugą ir optimizuokite resursus bei darbuotojų produktyvumą su Untangle naujos kartos ugniasiene.

 

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>