Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Cryptshare

 

Cryptshare – tai saugus elektroninis paštas ir galimybė siųsti didelius failus vienoje technologijoje. Šis sprendimas leidžia be didelių investicijų įprastą elektroninį paštą paversti saugia ir patogia komunikacijos priemone, atitinkančia vyraujančius saugumo standartus.

Cryptshare užtikrina patogią elektroninio pašto apsaugą: leidžia šifruoti el. laiško turinį, temą, prisegtukus (netaikomi dydžio apribojimai).

Saugus ir patogus elektroninis paštas su Cryptshare

 

Cryptshare  integracija su jau naudojama el. pašto infrastruktūra (pavyzdžiui Outlook arba Lotus Notes) suteikia galimybę siunčiamus failus archyvuoti. Integruota SMS Gateway technologija įgalina siuntėją perduoti slaptažodį per SMS žinutę. Pasinaudojus QUICK funkcija gavėjas autentifikuojamas automatiškai.

Cryptshare sprendimas suteikia intuityvią vartotojo sąsają, kuria lengva naudotis. Keičiantis duomenimis su išoriniais gavėjais (tiekėjais, partneriais, klientais) nereikalingas vartotojo paskyros kūrimas, ar papildomų sertifikatų ir licencijų diegimas.

Pagrindinės Cryptshare sprendimo savybės

 

Šifravimas  tinkamai informacijos apsaugai el. laiškų turinį būtina šifruoti. Cryptshare šifruoja ne tik el. pašto turinį, tačiau ir el. laiško temą bei prisegtas rinkmenas/failus.

Saugus didelių duomenų siuntimas – leidžia naudotis didelių failų perdavimo funkcija per esamą el. pašo infrastruktūrą (pvz. Outlook/Lotus Notes). Failo dydį apriboti gali tik IT administratorius.

SMS Gateway integracija – suteikia galimybę patogiai, saugiai,greitai ir automatiškai perduoti  slaptažodį el. laiško gavėjui trumpąją SMS žinute.

QUICK automatinis gavėjo autentifikavimas – kartą pasinaudojus QUICK funkcija, toliau gavėjo autentifikavimas atliekamas automatiškai, todėl papildomų slaptažodžių siųsti nebereikia.

Patogumas išoriniams ir vidiniams vartotojams – ad-hoc integracija leidžia vidiniams ir išoriniams gavėjams naudoti Cryptshare per esamą organizacijos el. pašto sistemą ar web portalą.

Duomenų klasifikacija ir BDAR atitiktis – Cryptshare klasifikuoja siunčiamus duomenis, tai užtikrina BDAR atitiktį, susijusią su saugiu duomenų perdavimu.

Archyvavimas – organizacijoms gali ir toliau naudoti esamas archyvavimo sistemomis, nes Cryptshare turi sąsajas su archyvavimo ir dokumentų valdymo sistemomis.

Bandomoji versija >>>

 

 

Kodėl organizacijoms verta naudoti Cryptshare elektroninio pašto apsaugą?

 

  • Nebereikia atskiros paslaugos didelių failų siuntimui, nes su Cryptshare saugiai siųsti didelius failus galima tiesiai iš Jūsų el. pašto;
  • Suteikiama galimybė saugiai keistis asmens ir kitais jautriais duomenimis su trečiosiomis šalimis (tiekėjais, partneriais, klientais ir kitais), nepažeidžiant BDAR reikalavimų ir paprastai
  • Užtikrinama geroji išorinių gavėjų patirtis (klientų, partnerių etc), kadangi papildomos programinės įrangos diegimas jiems, kad gauti iš jūsų elektroninę korespondcencijąnereikalaujamas.

Asmeninė produktų demonstracija >>>

 

Norite sužinoti, kaip veikia Cryptshare? Skirkite 2 minutes sužinoti, kodėl taip lengva naudoti šią technologiją!

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>