Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Onelogin

 

OneLogin jau nuo 2009 metų specializuojasi vartotojų tapatybės ir prieigos valdymo srityse.

Patikima prieigos kontrolė užtikrinama pasinaudojus Onelogin sprendimu – vieninga prieigos valdymo platforma. Ši technologija ženkliai sumažina duomenų praradimo riziką susijusią ne tik su vartotojų prieigos kontrole, tačiau ir su teisių valdymu.

OneLogin – patikima prieigos kontrolė ir teisių valdymas

 

Onelogin platforma leidžia vartotojams pasiekti vietines (kompiuteryje) ar debesyje esančias programas slaptažodį panaudojus tik kartą. Todėl darbuotojams nereikia pakartotinai įvesti prisijungimo duomenų jungiantis prie sistemų ir paskyrų.

Už saugumą atsakingiems asmenims darbuotojų prieigos ir slaptažodžių valdymas bei administravimas taip pat tampa paprastesnis – šios funkcijos centralizuotos valdymo konsolėje.

Asmeninė produktų demonstracija >>>

 

Vieningos prieigos valdymo platformos savybės

 

Vieningo atpažinimo technologija (SSO) – leidžia darbuotojams prie skirtingų tinklalapių ir/ar paslaugų (esančių kompiuteryje ir debesyje) prisijungti tik kartą panaudojus prisijungimo duomenis.

Dviejų veiksnių autentifikacija – dviejų veiksnių autentifikacija – tai saugumo lygį pagerinanti technologija. OneLogin siūlo vienkartinio slaptažodžio (angl. OTP), biometrinių duomenų ir dviejų veiksnių autentifikacijos galimybes.

Debesų kompiuterijos (debesijos) katalogas – Onelogin katalogas esantis debesyje palengvina valdymą. Iš anksto integruotos programos sklandžiai veikia su debesyje ir kompiuteryje esančiais katalogais, tokiais kaip Microsoft Active Directory, LDAP, Workday ir kt.

Automatinės ataskaitos ir žvalgyba – atitikties  audito atveju, informaciją apie darbuotojų turimas prieigas prie sistemų ir bendrą organizacijos saugumo lygį galima lengvai atsisiųsti, pasinaudojant Onelogin ataskaitomis.

Sistemų ir programų integracija – platformoje integruotos populiariausios programos, tačiau naudotojai gali pridėti ir trečiųjų šalių programas/sistemas.

 

Kokie Onelogin platformos naudojimo privalumai organizacijoms?

 

  • Stiprina saugumo ir atitikties standartų programas;
  • Vartotojų prieigos kontrolė ir teisių valdymas tampa paprastesnis;
  • Sumažina finansines išlaidas susijusias su saugios prieigos valdymu.

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>