Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Veriato

 

Veriato užima globalaus lyderio poziciją, kai kalbama apie vartotojų stebėjimą ir elgsenos analizę. Pagrindinis Veriato sprendimas, Cerebral platforma (ankščiau Veriato 360), sukurta siekiant efektyvios apsaugos kovoje su vidinėmis grėsmėmis.

Daugiau nei 36 000 privačių ir vyriausybinių organizacijų bei švietimo įstaigų pasaulyje naudoja Veriato sprendimus, siekiant atskleisti reikšmingų įžvalgų apie vartotojo veiklą tinkle ir taip užtikrinti organizacijos saugumą ir darbuotojų produktyvumą.

Apsauga nuo vidinių grėsmių – Veriato Cerebral

 

Veriato Cerebral vienoje platformą apjungia vartotojo veiklos stebėjimo, elgsenos analizės ir duomenų nutekėjimo valdymo technologijas.

Tai leidžia efektyviai stebėti darbuotojų ir rangovų veiklą tinkle ir greitai reaguoti iškilus pavojui – saugumo politikai prieštaraujantys vartotojų veiksmai automatiškai identifikuojami ir raportuojami.

Asmeninė produktų demonstracija >>>

 

Pagrindinės sprendimo savybės

 

Elgesio analizė – analizuoja vartotojų veiką tinkle, aptinka anomalijas ir apie jas informuoja.

Baltasis/ juodasis sąrašas – leidžia matyti darbuotojų lankomas pavojingas, laiką eikvojančias ar netinkamas internetines svetaines ir blokuoti jų prieigą.

Incidentų valdymas – įrašomą darbuotojų veiklą transformuoja į duomenis, kurie gali būti taikomi incidentų, padidintos rizikos vidinių grėsmių, ar darbuotojų produktyvumo valdymui.

Dirbtinis intelektas – vartotojams pritaiko dinaminį skaitmeninį ženklinimą (angl. digital fingerprints), kuris svarbus rizikos scenarijų modeliavimo procese.

Darbo vietos (angl. endpoint) valdymas – suteikia nuotolinę prieigą prie sistemų/ paskyrų, tai leidžia ištrinti/ atgauti duomenis iš pavogtų, pamestų kompiuterių.

Pažeidžiamųjų skenavimas – pasitelkus dirbtinį intelektą ir sukauptą informaciją apie vartotojus sukuriami rizikingos veiklos scenarijai, kurie leidžia identifikuoti įtartiną veiklą tinkle.

 

Kokie Veriato Cerebral platformos naudojimo privalumai organizacijoms?

 

  • Suteikia proaktyvią apsaugą, dėl kurios vidinės grėsmės aptinkamos ankščiau nei padaroma žala;
  • Padidina darbuotojų/ rangovų produktyvumą ir skaidrumą – identifikuojami neefektyvūs procesai ar netinkama veikla;
  • Suteikia papildomą “draudimą”, susijusį su darbuotojų-darbdavių ginčais – vartotojų veiklos įrašai tampa įrodymais.

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>