Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Yubico

 

Yubico dviejų faktorių autentifikacija (angl. 2FA) užtikrina patikimą vartotojo tapatybės apsaugą jungiantis prie sistemų ir internetinių paskyrų. Skirtingai nuo kitų, antrąjį apsaugos faktorių suteikiančių sprendimų, šiai technologijai nereikia programinės įrangos ar elementų.

Yubico siūlo skirtingo funkcionalumo aparatinės įrangos autentifikavimo sprendimus – saugumo raktus:  Yubico 5 seriją, mažiausią pasaulyje aparatinės įrangos apsaugos modulį YubiHSM ir kitus.

Dviejų faktorių autentifikacija ir saugūs slaptažodžiai

 

Yubico dviejų (kelių) faktorių autentifikacijos technologija ženkliai sumažina asmens duomenų, jautrios informacijos ir finansinių išteklių praradimo riziką, kylančią dėl dažnėjančių fišingo (angl. phishing) išpuolių nutaikytų į organizacijas.

Yubikey – tai nedidelis, į USB atmintinę panašus įrenginys, kuris palaiko kelis autentifikavimo ir kriptografinius protokolus. Paprasto prisilietimo dėka Yubikey užtikrina saugų vartotojo prisijungimą prie kompiuterių, tinklų ir internetinių paskyrų. Šis būdas keturis kartus greitesnis, nei vienkartinio prieigos kodo įvedimas. Yubikey nereikalinga baterija ar prisijungimas prie tinklo.

Yubikey užtikrina “nenulaužiamą” tapatybės prieigos kontrolę ir tai daro greitai bei patogiai. Su Yubikey vartotojai taupo laiką, pasinaudodami galimybe prisijungti prie paskyrų saugiai ir be slaptažodžio.

 

Yubico siūlo platų saugumo raktų pasirinkimą – Yubikey 5, Yubikey FIDO ir Yubikey FIPS serijas. Išsirinkite tinkamiausią raktą savo verslui

Pagrindinės savybės

 

Prisijungimas be slaptažodžio – FIDO2 / WebAuthn atvirojo standarto dėka vartotojo prieigos saugumas tampa dar patogesnis, kadangi nebereikia naudoti slaptažodžių.

Automatinis vienkartinio slaptažodžio (OTP) įvedimas – kiekvieną kartą jungiantis prie paskyrų sugeneruojamas ir automatiškai įvedamas unikalus slaptažodis, tereikia tik prisiliesti prie YubiKey saugumo rakto.

NFC funkcija – kadangi į YubiKey integruota NFC ir vienkartinio slaptažodžio generavimo funkcija (OTP), galima lanksčiau rinktis antrąjį autentifikavimo faktorių.

Palaikomų protokolų įvairovė – YubiKey palaiko OTP, FIDO U2F, OATH-HOTP, OATH-TOTP, OpenPGP ir Smart Card (PIV suderinamus) protokolus. Todėl vartotojas gali pasirinkti tinkamiausią autentifikavimo sprendimą.

Nereikalingas programinės įrangos diegimas – YubiKey veikia be papildomų konfigūracijų, licencijų ar tvarkyklių. Saugumo raktą tereikia prijungti prie USB prievado arba aktyvuoti pasinaudojus NFC funkcija.

Integruojasi su GreenRADIUS – kelių veiksnių autentifikavimo serveriu

Kokie pagrindiniai YubiKey naudojimo privalumai?

 

  • Ženkliai sumažėja darbuotojų tapatybės vagysčių ir “nulaužtų” paskyrų skaičius;
  • Pasiekiama BDAR atitiktis susijusi su saugiu vartotojų autentifikavimu;
  • Užkertamas kelias informacijos nutekėjimui dėl pavogtų darbuotojų/ asmeninių slaptažodžių;
  • Optimizuojamas IT komandos laikas susijęs su nuolatine pagalba darbuotojoms pamiršus paskyrų slaptažodžius.

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>