Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Cososys

 

CoSoSys sprendimas užkerta kelią duomenų praradimui ir užtikrina duomenų saugumo kontrolę darbo vietoje taip išvengiant informacijos vagystės, nutekėjimo ir netyčinio praradimo.

CoSoSys Endpoint Protector sprendimas vienoje platformoje sujungia duomenų saugumui užtikrinti reikalingas technologijas – įrenginių kontrolę, duomenų praradimo prevenciją (DLP) ir konfidencialios informacijos paiešką bei auditą (eDiscovery).

Duomenų praradimo prevencija su Cososys Endpoint Protector

 

Centralizuotu valdymo principu paremta technologija neapsunkina IT komandos ir leidžia efektyviai kontroliuoti įprastus ir potencialius duomenų praradimo kanalus. Todėl šis sprendimas tinka tiek mažoms, nedaug IT žmogiškųjų išteklių turinčioms įmonėms, tiek ir didesnėms organizacijoms.

 

Pagrindinės Cososys Endpoint Protector savybės

 

Turinio skanavimo apsauga užkerta kelią bandymams nutekinti duomenis: pagal tam tikras taisykles technologija fiksuoja, kokia informacija siunčiama elektroniniu paštu, kokia informacija įrašoma į USB laikmenas, ar perkeliama į debesų kompiuterijos talpyklas.

USB atmintinių ir periferinių prievadų valdymas leidžia kontroliuoti prijungiamus įrenginius (USB laikmenas, spausdintuvus ir kitus), stebėti ir apriboti kitus veiksmus.

Automatinis USB atmintinių šifravimas automatiškai užšifruoja USB atmintinę duomenų perdavimo metu.

Saugojamų duomenų (angl. at rest) skenavimas ir patikra – tai
eDiscovery modulio funkcija suteikia galimybę aptikti neautorizuotą prieigą prie duomenų – technologija gali surasti, užšifruoti ir ištrinti kompiuteriuose laikomus duomenys.

Asmeninė produktų demonstracija >>>

Cososys Duomenų praradimo prevencijos įrankio naudojimo privalumai organizacijoms:

  • Duomenų nutekėjimo prevencijos valdymas tampa paprastesnis, nes vienoje platformoje valdomi visi, įprasti ir potencialūs, duomenų praradimo kanalai;
  • Sumažėja su duomenų saugumu susijusios išlaidos – Cososys 45% pigesnis nei kiti panašūs sprendimai;
  • Užtikrinama BDAR reikalavimų atitiktis susijusi su saugiu duomenų tvarkymu.

 

Pasinaudokite efektyvia duomenų praradimo prevencija užtikrinti svarbių duomenų apsaugą, BDAR atitiktį ir išsaugoti tvirtą reputaciją!

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>