Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Apie Fox IT

 

Fox IT sprendimas į pagalbą pasitelkiamas tada, kai reikia užtikrinti konfidencialios informacijos ir kritinių sistemų saugumą.

Todėl Fox IT duomenų diodai (angl. data diode) plačiai paplitę gynybos, vyriausybinio, internetinės bankininkystės, pramonės ir kituose sektoriuose.

Apsaugokite paslaptis su duomenų diodais

 

Fox IT duomenų diodų technologija leidžia informacijai organizacijos tinkle judėti tik viena kryptimi. Todėl nesaugų t.y. viešą tinklą (vadinamą red network) sujungus su saugiu (black network), išlaikomas saugaus tinklo integralumas, o kartu ir duomenų konfidencialumas.

FOX IT duomenų diodų patikimumą įrodo pasaulyje pripažinti sertifikatai tokie, kaip NATO SECRET ir Common Criteria EAL7+.

 

Pagrindinės savybės

 

Vienpusės komunikacijos technologija: duomenų diodo įrenginys – tai jungtis leidžianti informacijai judėti tik viena kryptimi. Todėl jautri informacija niekados nepalieka saugos organizacijos tinklo.

Tarptautinių saugumo standartų atitiktis: technologijos patikimumą patvirtina eilė tarptautinių saugumo standartų-sertifikatų tarp kurių ir NL-NCSA, BSI, Common Criteria EAL 7+ ir NATO SECRET.

Platus palaikomų programų asortimentas: ekstensyvus integruotas protokolas el. pašto palaikymui; taip pat apima garantuoto duomenų pristatymo (TCP), tinklo laiko (NPT), failų bendrinimo tinkle (CIFS) ir failų perdavimo (FTP) protokolus bei kitus.

 

Kodėl Fox IT duomenų diodai naudingi organizacijoms?

 

  • Užtikrina 100% vienpusį – saugų duomenų transportavimą ir auditą kritinėje infrastruktūroje;
  • Sumažina riziką – nebereikia naudoti rizikingų sprendimų saugiam duomenų perdavimui, pavyzdžiui USB atmintukų;
  • Optimizuoja resursus – pasižymi itin paprastu diegimu ir valdymu.

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>