Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Cyber Security Academy

 

Cyber Security Academy (CSA) IT saugumo suvokimo skatinimo mokymų platforma darbuotojams padeda įgyti reikalingų kompetencijų, kurios ženkliai sumažina sėkmingas kibernetines atakas per žmogiškąją grandį.

Kibernetinio saugumo e-mokymai nėra vienintelis CSA sprendimas – įmonė taip pat organizuoja gyvai vykstančius kibernetinio saugumo mokymus ne tik IT specialistams, bet ir paprastiems organizacijų darbuotojams.

Kibernetinio saugumo e-mokymai – platforma darbuotojams

 

Kibernetinio saugumo e-mokymai visus metus efektyviai ugdo darbuotojų gebėjimus ir įgūdžius, kaip atpažinti ir reaguoti į kibernetines atakas. Taip pat optimizuoja mokymo reikmėms skiriamus laiko, finansinius ir žmogiškųjų išteklių kaštus.

CSA kibernetinio saugumo e-mokymų platforma užtikrina ne tik visų darbuotojų kibernetinio saugumo raštingumą, bet ir atitinka saugumo reikalavimus ir standartus (BDAR, ISO27001), kuriuose organizacijoms nurodoma tinkamai informuoti apie IT sistemų saugumo kontrolę.

 

Pagrindinės savybės

 

Interaktyvus turinys lietuvių kalba – e-mokymų platformoje derinami interaktyvūs mokymosi formatai – aplinkos simuliacijos, atvejo analizės, video filmukai, žaidimai ir klausimynai. Tai padeda darbuotojams suprasti kibernetines grėsmes internete ir tinkamai į jas reaguoti.

Mobilusis sprendimas ir 24/7 prieinamumas – prieiga prie platformos neribojama (24/7), todėl darbuotojai studijuoti gali bet kuriuo metu.  Mobilusis sprendimas suteikia lankstumo, todėl darbuotojai mokytis gali iš bet kurios vietos.

Trumpųjų sesijų principas – mokymų turinys struktūrizuotas į trumpuosius modulius, kurie suteikia lankstumo mokymosi trukmės, laiko ir vietos atžvilgiu. Todėl reikalingas kompetencijas darbuotojai efektyviai ugdyti gali mokantis savarankiškai – skiriant tik 5 ar 10 minučių per dieną.

Centralizuotas valdymas ir priminimai – valdymo konsolė ir automatizuotos ataskaitos palengvina mokymų organizavimą ir kontrolę – priminimai  apie neužbaigtą kursą ir kitus susijusius procesus siunčiami automatiškai. Todėl mokymų administratoriui belieka tik sekti darbuotojų progresą.

IT saugumo standartų (BDAR, ISO) atitiktis – automatiškai generuojamos ataskaitos leidžia nustatyti, ar organizacija atitinka saugumo standartų ir reikalavimų (BDAR, ISO) atitiktį, susijusią su darbuotojų mokymais. Šią informaciją informacijos saugumo pareigūnai gali atsisiųsti vienu pelės klavišo spustelėjimu.

 

Produkto demonstracija >>>

Kokie pagrindiniai Cyber Security Academy naudojimo privalumai?

 

  • Sumažėja verslo procesų sustabdymo, finansinių ir teisinių nuostolių bei pažeistos reputacijos rizikos dėl žmogiškųjų klaidų;
  • Sumažėja mokymo reikmėms skiriamų laiko, finansinių ir žmogiškųjų išteklių kaštai, kadangi optimizuojamas darbuotojų mokymosi proceso organizavimas ir kontrolė;
  • Užtikrinamas kokybiškas visų darbuotojų praktinis pasiruošimas atremti kibernetines grėsmes, kadangi mokymai yra įtraukiantys ir vyksta lietuvių kalba;
  • Pasiekiama saugumo reikalavimų ir standartų BDAR ir ISO27001 atitiktys, susijusios su darbuotojų mokymais.

 

Bandomoji versija >>>

Turite papildomų klausimų? Susisiekite >>>