Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

Apie CoSoSys

CoSoSys kompanija specializuojasi sprendimų skirtų duomenų apsaugos ir darbo vietos kontrolei. Programinės įrangos rinkinį sudaro tokios funkcijos kaip įrenginio kontrolė, mobilaus įrenginio apsauga, dokumento sekimas ir veiksmai su juo, slaptažodžių saugumas, duomenų sinchronizavimas. Pagrindinis CoSoSys gamintojo sprendimas yra Endpoint Protector.

Endpoint Protector įrenginių kontrolės, duomenų praradimo prevencijos

Endpoint Protector yra įrenginių kontrolės, duomenų praradimo prevencijos (DLP) ir mobiliųjų įrenginių valdymo (MDM) sprendimas, besiorientuojantis ties proaktyvia įvairių dydžių kompanijų apsauga, saugančia nuo duomenų praradimo, nutekinimo ir vagystės. Programinė įranga teikia išsamias ataskaitas apie informacijos srautus organizacijos IT tinkle. Taip pat, ji užtikrina visišką įmonės mobiliųjų įrenginių apsaugą ir suteikia galimybę išsamiai nuotolinei kompanijos mobiliųjų įrenginių kontrolei. Endpoint protector gali būti diegiama kaip techninis įrenginys arba kaip virtualizuotas įrenginys.

Visi CoSoSys programinės įrangos produktai gali būti išbandomi nemokamai. Trumpus produkto pristatymo video galite rasti čia.

Pagrindinės Endpoint Protector savybės:

Centralizuota įrenginių kontrolė

device-control-Irenginiu-kontroles-duomenu-praradimo-prevencijosSprendimas administruojamas per Web naršykle paremtą valdymo pultą, kuris siūlo visapusišką kompiuteryje naudoto įrenginio būklės stebėjimą, nepriklausomai nuo to ar naudojate Windows, Mac ar Linux operacines sistemas. Šio sprendimo pagalba galėsite nustatyti prieinamumo teises kiekvienam naudotojui/kompiuteriui/įrenginiui ir autorizuoti įrenginius tam tikriems vartotojams arba jų grupėms.

Turiniui jautri (angl. content aware) apsauga

content-filtering-Irenginiu-kontroles-duomenu-praradimo-prevencijos„Content-Aware“ duomenų praradimo prevencija Windows ir Mac OS X operacinėms sistemoms leidžia išsamiai kontroliuoti organizacijos tinklą paliekančius jautrius duomenis. Dėka efektyvaus turinio tikrinimo, svarbių įmonės dokumentų perdavimai bus fiksuojami, siunčiami pranešimai apie neleistinus veiksmus su jais ir jei reikia bus blokuojami tokie persiuntimai. Ši EndpointProtector savybė apsaugo nuo duomenų nutekėjimo bet kurioje galimoje vietoje, pradedant „clipboard“, „screen captures“, USB įrenginiuose ir baigiant per programas, tokias kaip Microsoft Outlook, Skype, Yahoo Messenger ar Dropbox.

Mobiliųjų įrenginių valdymas

mobile-Irenginiu-kontroles-duomenu-praradimo-prevencijosSiūlo kontrolę organizacijoje naudojamiems Android ir iOS mobiliems įrenginiams. Tai leidžia kompanijoms, naudojančioms jų pačių mobiliuosius įrenginius arba besiremiančiomis BYOD (angl. Bring-Your-Own-Device – naudok savo įrenginį) modeliu, apsaugoti jautrius kompanijos duomenis. Dėka detalaus stebėjimo, fiksavimo ir pranešimų siuntimo apie mobiliųjų įrenginių naudojimą ir galimybės nuotoliniu būdu vykdyti griežtas saugumo politikas, kompanijos įgyja padidintą apsaugą tiek prieš vidines, tiek prieš išorines grėsmes.

Dokumento sekimas/Dokumento atkartojimas (angl. Shadowing)

file-mobile-Irenginiu-kontroles-duomenu-praradimo-prevencijosSekite visus duomenis, kopijuojamus į ir iš USB atmintinių ar kitu nešiojamų atminties saugojimo įrenginių, tam naudodami Web naršykle paremtą valdymo sąsają. Aktyvavus dokumento atvaizdavimą (angl. shadowing), galite pasiekti net ir paslėptas perduodamų failų kopijas. Išsamūs įrašai apie visos informacijos tinkle mainus yra būtina norint sukontroliuoti duomenų nutekinimo/vagystės incidentus.

Teisių apibrėžimas

policy-Irenginiu-kontroles-duomenu-praradimo-prevencijosPaprasta įrenginių valdymo tvarka padės jums apibrėžti naudojimo teises vartotojų grupėms tai leis veiksmingai išanksto vykdyti apsaugos politiką ir jos priežiūrą. Jūs galite užblokuoti USB atmintines ar kitus nešiojamus įrenginius bei sekti duomenų srautus į/iš jų, tai padeda siekiant apsisaugoti nuo duomenų nutekėjimo.

Įrenginiu paremta politika

device-firewall-Irenginiu-kontroles-duomenu-praradimo-prevencijosŠi savybė įgalina jus leisti arba blokuoti USB atmintines ir kitus įrenginius atsižvelgiant į jų unikalias charakteristikas. Pavyzdžiui, galite sukurti taisyklę, kuria galite leisti naudoti tam tikro gamintojo USB atmintines tam tikruose kompiuteriuose ir/arba užblokuoti jas visuose kituose.

Daugiau>>

Kiti Cososys produktai:

Jų palyginimą galite pamatyti čia.

Raktažodžiai: duomenų nutekėjimo prevencija (DLP), išorinių įrenginių kontrolė, turinio kontrolė, apsauga nuo duomenų vagystės, MDM

Apie FAMOC

2006 m. įkurta „FancyFon“ – patikimas mobiliųjų įrenginių saugumo ir organizacijų mobilumo valdymo teikėjas, leidžiantis joms nuotoliniu būdu kontroliuoti, valdyti ir apsaugoti savo mobiliąsias infrastruktūras.

Famoc suteikia viską, ko reikia IT, kad valdyti kiekvieną verslo mobilumo aspektą. Siūlomas kaip lengvai plečiamo mastelio sprendimas debesų kompiuterijoje arba galimybė diegti jūsų infrastruktūroje (on-premise). Famoc suteikia centralizuotą visų išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, įskaitant „iPhone“, „iPad“, „Google Android“, „BlackBerry“, „Windows Phone“, kontrolę realiu laiku.

fancyphone famoc

Sprendimai

 • Saugumui: apsauga, vieta | saugus el. paštas| saugus naršymas | Samsung Knox
 • Valdymui: stebėjimas| “self care”| BYOD pagalba
 • Valdymo aplikacijos: dislokavimas ir konfiguravimas| korporacinė parduotuvė| aplikacijų verifikacija

Raktažodžiai: MDM, programėlių kontrolė, trynimas nuotoliniu būdu, aprūpinimas, iPhone, android, windows phone, stebėti, BYOD, aptikti, saugus el. paštas, windows10.

Apie Sophos

IT saugumo produktai tapo tiek pat sudėtingi kaip ir tinklai, kuriuos jie bando apsaugoti. Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus. Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų produktai padeda užtikrinti tinklų saugumą, juos naudoja 100 milijonų žmonių iš 150 šalių ir 100.000 įmonių tarp kurių: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Sophos produktai leidžia jums apsaugoti kiekvieną savo tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ir serverių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

Sophos Mobile

Sophos Mobile yra “Enterprise Mobility Management” (EMM) sprendimas organizacijoms, kurios nori praleisti mažiau laiko ir pastangų mobilių įrenginių valdymui. Sophos Mobile su geriausia klasėje duomenų apsauga, visapusišku saugumu ir lanksčiomis valdymo galimybėmis yra geriausias būdas saugiai naudoti mobiliuosius įrenginius darbui.

Galimybės:

 • Ogranizacijos mobilumo valdymo sprendimas;
 • Valdykite iOS, Android ir Windows Mobile įrenginius;
 • Valdykite Windows 10 nešiojamus kompiuterius, darbastalius ir planšetinius kompiuterius;
 • Diegimas galimas organizacijos serveryje arba paslauga iš Sophos Central;
 • Sophos šifruotas konteineris el. paštui, dokumentams ir tinklapio turiniui;
 • Valdykite Android enterprise (Android for Work);
 • Lankstus savitarnos portalas;
 • Apdovanojimus pelnęs mobilusis sprendimas;
 • Android ir iOS apsauga.

Raktažodžiai: UTM; next generation endpoint, next generation network protection; MDM; saugus belaidis ryšys; WIFI; šifravimas; remote Ethernet device (RED); IPS; layer 7 aplikacijų kontrolė; ugniasienė; VPN; URL filtravimas; Antispam; elektroninio pašto šifravimas; duomenų nutekėjimo prevencija; Advanced Threat Protection; antivirusinė; Sandboxing; SSL Offloading; atvirkštinis proxy; serverių ugniasienė; WAF; serverių apsauga; Security synchronization (Heartbeat); saugi debesija; saugus cloud; įrenginių kontrolė; serverio užrakinimas

Norite sužinoti daugiau, ar turite klausimų? Susisiekite su mumis!  Diskusija >>