Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Rohde & Schwarz Cybersecurity

Rohde & Schwarz Cybersecurity saugo organizacijas ir valstybines įstaigas visame pasaulyje nuo šnipinėjimo ir kibernetinių atakų. Įmonė plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir  galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę įrangą atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo standartus.
Vokietijoje pagaminti IT saugumo sprendimai apima platų produktų ir paslaugų spektrą. Nuo „viskas viename“ sprendimų iki kritinės infrastruktūros apsaugos sprendimų.

BizzTrust

Naudojant mobiliuosius įrenginius kyla didelė rizika saugumui. Tokie duomenys kaip kontaktai ar el. paštas, išsaugoti išmaniuosiuose telefonuose, gali būti nesunkiai perskaityti. Apsaugos slaptažodžiu ar PIN kodu nepakanka, ją galima nesunkiai apeiti.
Bizztrust Rohde & Schwarz Cybersecurity

Asmeninės informacijos atskyrimas nuo organizacijos, duomenų atskyrimas nuo programėlių

„BizzTrust(TM)“ suteikia visus reikalavimus atitinkančią platformą išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių saugiam naudojimui. Sistema paremta sustiprintu TURAYA(TM) saugumo branduoliu (angl. hardened kernel), skirtu „Android“ operacinei sistemai, ir yra suskirstyta į dvi sritis – atvirą „asmeninę“ sritį ir saugomą „organizacijos“ sritį. Kiekvienoje srityje programos ir duomenys yra vieni nuo kitų griežtai atskirti. Organizacijai svarbių duomenų negali atakuoti net ir naudotojo savavališkai įdiegtos asmeninės programėlės.

Saugi prieiga prie verslo išteklių

Galimybė išmaniajame telefone padaryti atskirtį tarp „organizacijos“ ir „asmeninės“ informacijos užtikrina saugią prieigą prie verslo išteklių. Taikomosios programos, priskirtos „organizacijos“ sričiai, turi prieigą prie duomenų ir gali jais keistis, pvz., elektroniniais laiškais, kontaktais, kalendoriais ir intranetu per saugų virtualų privatų tinklą (angl. virtual private network arba VPN). „BizzTrust“ taip pat siūlo paprastai naudojamą elektroninio pašto užšifravimą paremtą S/MIME standartais ir atliekantį šifravimą iš įrenginio į įrenginį. Balso ryšį taip pat galima lengvai užšifruoti, tam yra papildomas modulis (saugi telefonija).

 

Raktažodžiai: balso užšifravimas, ryšio šifravimas, įrenginio užšifravimas, konteinerizavimas (angl. containerization), „organizacijos“ srities atskyrimas nuo „asmeninės“, taikomųjų programų valdymas, elektroninio pašto užšifravimas .