Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Rohde & Schwarz Cybersecurity

Rohde & Schwarz Cybersecurity saugo organizacijas ir valstybines įstaigas visame pasaulyje nuo šnipinėjimo ir kibernetinių atakų. Įmonė plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir  galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo reikalavimus.

Vokietijoje pagaminti IT saugumo sprendimai apima platų produktų ir paslaugų spektrą. Nuo „viskas viename“ sprendimų iki kritinės infrastruktūros apsaugos sprendimų.

Gateprotect NP+ naujos kartos ugniasienė

gateprotect NP+ Next-Generation Firewall

Gateprotect NP revoliucionavo požiūrį į naujos kartos ugniasienių koncepciją. Šis gamintojas naudoja unikalų detalų validavimą pagal „baltąjį“ sąrašą, taip siekiant užtikrinti maksimalų tinklo saugumą. Jo veikimas gali būti palygintas su rentgeno skeneriais naudojamais oro uostuose. Nepraleidžiamas nei vienas nežinomas daiktas pro saugumo kontrolės punktą. Kiekvienas elementas turi būti identifikuotas. gateprotect NP naudoja lygiai tokią pačią ideologiją organizacijų tinklų apsaugai.

Kiekviena tinklo transakcija yra analizuojama aplikacijos ir turinio lygyje. Praleidžiami tik tie srautai, kurie yra identifikuoti ir validuoti. Visa kita yra blokuojama nuo patekimo ar išėjimo iš tinklo, taip ne tik užtikrinamas tinklo saugumas nuo išorės atakų, bet taip pat labai veiksmingai atliekama duomenų praradimo prevencija.

Raktažodžiai: naujos kartos ugniasienė, VPN, web srauto apsauga, IPS, Antivirus, aplikacijų kontrolėl, išsamus paketų inspektavimas, URL filtravimas

 

Apie Sophos

IT saugumo produktai tapo tiek pat sudėtingi kaip ir tinklai, kuriuos jie bando apsaugoti. Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus. Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų produktai padeda užtikrinti tinklų saugumą, juos naudoja 100 milijonų žmonių iš 150 šalių ir 100.000 įmonių tarp kurių: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Sophos produktai leidžia jums apsaugoti kiekvieną savo tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ir serverių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

Sophos XG

sophos xg firewall

Sophos XG ugniasienė kuria inovatyvų sprendimą visose tinklo saugumo srityse: pradedant nuo ugniasienių valdymo iki ataskaitų pateikimo ir bendro darbo su kitomis saugumo sistemomis veikiančiomis Sophos XG aplinkoje. Tai suteikia neregėtą paprastumo, automatizuotų ižvalgų ir pažangios apsaugos nuo grėsmių lygį.

Paprastas diegimas, be kompromisų:

  • XG Series įrenginiai – optimizuota saugumo įranga suteikianti maksimalų našumą
  • Programinis diegimas galimas įdiegiant Sophos Firewal OS virtualų atvaizdą and savo Intel veikimu paremtos įrangos ar serverio
  • Virtualus diegimas galimas ant VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V ir KVM platform.

Funkcijos:

Kiekvienas įrenginys jau yra su Sophos pagrindiniu ugniasienės funkcionalumu, taip pat IPSec ir SSL VPN technologijomis bei visapusiška belaide apsauga. Jūs galite išplėsti apsaugą su Sophos pilnos apsaugos paketu arba atskirai pasirenkant pageidaujamus modulius.

Tinklo saugumas Web saugumas El.pašto saugumas
sophos network protection sophos web protection sophos email protection
Ugniasienė (Firewall) Turinio filtravimas Apsauga nuo el.pašto šiukšlių (spam)
Apsauga nuo įsibrovimo (IPS/IDS) L7 aplikacijų kontrolė Dviguba apsauga nuo virusų
VPN Dviguba apsauga nuo virusų El.pašto šifravimas/DLP
Advanced Threat Protection Apsauga nuo šnipinėjimo (spyware) Apsauga nuo “fišingo” (phishing)
Web aplikacijų saugumas Sophos Heartbeat Bevielių tinklų saugumas
sophos web server protection sophos security heart sophos wireless protection
Web aplikacijų ugniasienė Sinchronizuota saugumo sistema Plug&Play
URL užklausų stiprinimas Pagreitintas užsikrėtimo aptikimas Integruotas saugumas
Web serv. antivirusinė apsauga Užkrėstų sistemų identifikavimas tinkle Centralizuotas valdymas
Atvirkštinis proksi Automatinė incidentų kontrolė Stiprus šifravimas
Cookie apsauga Svečių zona

Sophos Security Heartbeat

sophos heartbeat

Su Sophos XG integruojasi su revoliucine Security Heartbeat™ technologija, kuri užtikrina, jog jūsų galinio įrenginio (angl. Endpoint) apsauga “kalbasi” su ugniasienė. Ši paprasta, tačiau efektyvi idėja reiškia, jog esate apsaugoti nuo pažangių atakų ir taip pat praleidžiate mažiau laiko reaguodami į incidentus.

Trumpas video: Sophos Security Heartbeat

Raktažodžiai: UTM; next generation endpoint, next generation network protection; MDM; saugus belaidis ryšys; WIFI; šifravimas; remote Ethernet device (RED); IPS; layer 7 aplikacijų kontrolė; ugniasienė; VPN; URL filtravimas; Antispam; elektroninio pašto šifravimas; duomenų nutekėjimo prevencija; Advanced Threat Protection; antivirusinė; Sandboxing; SSL Offloading; atvirkštinis proxy; serverių ugniasienė; WAF; serverių apsauga; Security synchronization (Heartbeat); saugi debesija; saugus cloud; įrenginių kontrolė; serverio užrakinimas