Naujienlaiškis
Kibernetinių saugumo sprendimų Pridėtinės vertės distribucija

Apie Array

Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą – optimizuojant duomenų srautą nuo „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus  vartotojui ir kompleksiškumą.

Su daugiau nei 5000 klientų visame pasaulyje, Array Networks yra įvertintas tarp pirmaujančių debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjų ir organizacijų už naujos kartos technologijas ir neprilygstamą kainos bei spartos santykį.

Array AG

Array AG saugios prieigos vartai centralizuoja prieigos kontrolę prie aplikacijų, darbalaukių, rinkmenų, tinklo resursų, internetinių svetainių ir pan. iš plataus pasirinkimo nuotolinių ir mobilių įrenginių. Užtikrinamas ne tik saugus sujungimas, galinio taško ir tarnybinės stoties pusės saugumas, tačiau taip pat ir vartotojo lygyje taikoma politika aplikacijos autentifikavimui, autorizavimui ir atskaitomybei.

AG-Series

Spendimas realizuojamas tiek fizinio, tiek virtualaus įrenginio pavidale. AG serija yra skirta organizacijoms, turinčioms daug keliaujančių ar iš nutolusių taškų dirbančių vartotojų, taip pat paslaugų tiekėjams, kuriems reikia suteikiantiems nuolatinę prieigą prie pasauliniu mastu paplitusių duomenų centrų.

 

Raktažodžiai: nuotolinės saugios priegos vartai (VPN), nuotolinis prisijungimas, terminalai, site-to-site, client-to-site, nuotolinis darbas, keliaujantys varotojai, SSL šifravimas, kelių faktorių autoruzacija (MFA)

 

Apie Rohde & Schwarz Cybersecurity

Rohde & Schwarz Cybersecurity saugo organizacijas ir valstybines įstaigas visame pasaulyje nuo šnipinėjimo ir kibernetinių atakų. Įmonė plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir  galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo reikalavimus.

Vokietijoje pagaminti IT saugumo sprendimai apima platų produktų ir paslaugų spektrą. Nuo „viskas viename“ sprendimų iki kritinės infrastruktūros apsaugos sprendimų.

Gateprotect VPN-Client

gateprotect VPN-Clientgateprotect VPN Client buvo sukurtas sujungti nešiojamuosius kompiuterius ir namuose esančias darbo vietas. Šis sprendimas palaiko Ipsec ir VPN per SSL protokolus.

Dauguma rinkoje esančių VPN sprendimų veikia tik per interneto naršyklę. gateprotect VPN Client suteikia visišką prieigą SSL režimu, jei sukurta taisyklė taip nustato. Tai leidžia naudoti daugybę aplikacijų per SSL VPN tunelį, taip tarsi dirbtų kaip per nuotolinį darbalaukį (angl. remote desktop).

Raktažodžiai: SSL, Ipsec, keliaujantys vartotojai, saugus prisijungimas, X.509, VPN per SSL

Daugiau apie gateprotect VPN Client

TrustedVPN

TrustedVPNTURAYA.TrustedVPN sprendimas buvo sukurtas dviem pagrindiniams tikslams pasiekti:

  • Aukšto lygio saugumui
  • Paprastam administravimui

TURAYA.TrustedVPN užtikrina išsamią “state-of -the-art“ saugumo infrastruktūrą paruoštą greitam paleidimui ir pilnai automatizuotą. Netinkamo parametrų nustatymo pavojus visiškai eliminuotas.

Raktažodžiai: PKI, TPM čipas (angl. trusted platform module, IPsec tunelis, site-to-site, client-to-site, Dead Peer Detection (DPD), IKE-Server, IPsec-Server, IP-Filter, DHCP-Client/Server

Daugiau apie TrustedVPN: