Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Clearswift

 

Clearswift pasitiki organizacijos visame pasaulyje siekiančios apsaugoti savo kritinę informaciją, kuris nevaržo saugaus  bendradarbiavimo galimybių. Unikali technologija palaiko paprastą ir adaptyvų duomenų praradimo prevencijos sprendimą.

 Clearswift Web Gateway

clearswift web security

Clearswift Secure Web Gateway (SWG) siūlo proaktyvų interneto prieigos kontrolės sprendimą, kuris pagal struktūrizuotą saugumo politiką kategorizuoja ir nurodo kur, kada ir kiek ilgai vartotojai gali naršyti.

Spendimas gali skenuoti atsisiuntimų turinį kenkėjiškų programų aptikimui ir jų patekimui į įmonę užkirtimui.  HTTP/S srauto skenavimas leidžia užtikrinti, kad minimizuoti jautraus turinio nutekinimą per piktybinius ar netyčinius vartotojų veiksmus.

Raktažodžiai: DLP, adaptyvus redagavimas, duomenų antspaudavimas (angl. fingerprinting), data at rest/in motion/in use, AV, HTTPS skenavimas, URL filtravimas

Daugiau apie sprendimą Clearswift Web Gateway

Clearswift SECURE ICAP Gateway

Clearswift_Hosted_SEG_Deploy

 

Clearswift SECURE ICAP Gateway (SIG) leidžia organizacijos taikyti išsamų turinio patikrinimą, adaptyvų redagavimą ir duomenų praradimo prevencijos technologijas nekeičiant esamos web saugumo architektūros, bet išnaudojant jūsų naudojamus web saugumo prieigos vartus be jokių sutrikimų, taip suteikiant galimybę visiškai kontroliuoti informacijos kuri „keliauja“ vartotojo naršymo sraute.

 

Raktažodžiai: DLP, adaptyvus redagavimas, duomenų antspaudavimas (angl. fingerprinting), icap protokolas

Daugiau apie sprendimą: Clearswift SECURE ICAP Gateway

 

 

Apie iboss Cybersecurity

Iboss kuria sprendimus skirtus apsaugoti tūkstančius organizacijų, paslaugų teikėjų ir vyriausybės tinklų nuo naujojo amžiaus kibernetinių grėsmių. Jų saugios interneto prieigos platforma su naujoviška architektūra yra paremta daugiau kaip 75 patentais ir ją pasirinko jau daugiau nei 4000 įmonių pasauliniu mastu, siekdami padidinti savo saugumą. Tai iboss suteikė galimybę tapti viena iš sparčiausiai augančių kibernetinio saugumo gamintojų rinkoje.

Nuo pat savo veiklos pradžios, iboss metė iššūkį įprastoms saugumo technologijoms. Jie kūrė naujovišką, patentuotą technologiją, kuri suteikia saugumo specialistams galimybę matyti užslėptus komunikacijos kanalus ir naudotis įrankiais, kurie uždaro visas kritinių duomenų nutekinimo spragas, kurios galėtų pažeisti net ir didžiausius tinklus.

Iboss Secure Web Gateway platformos komponentai:

Didelės rizikos vartotojų automatinis karantinavimas MobileEther MDM Greita paieška registruose
Auto-quarantine high-risk users iboss MobileEther MDM iboss Threat and Event Console Reporting iboss
Daugiau Daugiau Daugiau
Vizualus IPS taisyklių sudarymo įrankis Pralaidumo optimizavimas Socialinės medijos ir „debesyje“ esančių aplikacijų valdymas
Visual IPS Tool iboss Bandwidth Optimization iboss Manage Cloud Apps and Social Media iboss
Daugiau Daugiau Daugiau
Mišrus AV skenavimas Incidentų reagavimo centras Greita paieška registruose
Blended AV Scanning iboss MobileEther MDM iboss Threat and Event Console Reporting iboss
Daugiau Daugiau Daugiau
Komandos ir kontrolės serverių „skambučių“ aptikimas SSL ir šifruotų komunikacijų valdymas Unifikuota platforma debesyje
Threat and Event Console Reporting iboss ssl iboss  Unified Cloud Platform iboss
Daugiau Daugiau Daugiau
Tinklo anomalijų aptikimas Sandboxing Pavojų ir incidentų raportavimo konsolė
Network Anomaly Detection iboss iboss_sandboxing Threat and Event Console Reporting iboss
Daugiau Daugiau Daugiau
FICO™ Cyber Score Atitikimas įstatymams Vidinių infekcijų protrūkių karantinavimas
FICO™ Cyber Score iboss Enforce regulatory compliance iboss Quarantine internal outbreaks iboss
Daugiau Daugiau Daugiau

Iboss diegimo galimybės:

  • Lokali
  • Nuosavas „debesis“
  • Hibridinis debesis
  • Viešas debesis

Daugiau apie iboss diegimo galimybes

Raktažodžiai: pilnas web srauto skenavimas, sandboxing, normalizavimas (angl. baselining) anomalijų aptikimui, pažangi apsauga nuo APT, pavojų izoliavimas, po infekcijos incidentų aptikimas (angl.post infection), reagavimas į incidentus, automatinis karantinavimas, “slepiančiųjų” (angl. evasive) protokolų aptikimas, FICO cyber score, mobilių įrenginių valdymas ir kontrolė (MDM)

Apie Sophos

IT saugumo produktai tapo tiek pat sudėtingi kaip ir tinklai, kuriuos jie bando apsaugoti. Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus. Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų produktai padeda užtikrinti tinklų saugumą, juos naudoja 100 milijonų žmonių iš 150 šalių ir 100.000 įmonių tarp kurių: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Sophos produktai leidžia jums apsaugoti kiekvieną savo tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ir serverių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

Sophos siūlo du sprendimus jūsų interneto saugumo poreikiams:

Sophos Web appliance

sophos applianceSophos Web appliance– gaukite maksimumą interneto saugume, kontrolėje ir įžvalgose. Tai interneto ir naršymo apsauga, kuri yra efektyvi, prieinama ir paprasta bei neįprastai naši.

Daugiau apie sprendimą:  Sophos Web appliance

Secure Web Gateway

sophos endpoint

Secure Web Gateway –tai pažangus interneto saugumo sprendimas skirtas darbuotojų mobilumui ir teikiamas iš patikimos globaliai išsidėsčiusios Sophos debesų infrastruktūros. Jis kiekvienam įrenginiui suteikia visapusišką apsaugą nuo naujausių interneto grėsmių, nesvarbu kur vartotojas yra.

Daugiau apie sprendimą: Secure Web Gateway

 

 

Raktažodžiai: web apsauga, Saugus naršymas, aplikacijų kontrolė, URL filtravimas, HTTPs skenavimas, žalingų svetainių filtravimas, “call-home” aptikimas, keliaujančių vartotojų apsauga, anonimizuojančių servisų blokavimas, sandbox, AV su HIPS