Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Cryptshare

Cryptshare (Befine) buvo įkurtas 1999 m. Pagrindinė šio gamintojo sprendžiama problema susijusias su didelių failų ad hoc apsikeitimu ir el. pašto apsauga, nes tai yra pripažinta visuotinė problema tiek didelėse tiek mažose organizacijose visame pasaulyje.

Cryptshare yra saugus elektroninio bendravimo sprendimas, kuris leidžia organizacijoms ir jų darbuotojams keistis šifruotais el. pašto pranešimais ir dalintis bet kokio dydžio rinkmenomis, bet kuriuo metu tiek su vidaus, tiek su išorės gavėjais tiesiogiai iš organizacijos el. pašto sistemos. Gavėjams netaikomi jokie specialios programinės įrangos reikalavimai: jokių vartotojų paskyrų, sertifikatų ar licencijų. Cryptshare leidžia lengvai bendrauti suteikiant visišką privatumą su visais, kurie to reikalauja.
Dėka Cryptshare organizacijos el. paštas tampa tinkamas atremti šiuolaikinius iššūkius. Dėl intuityvios vartotojo sąsajos ir patogaus naudojimo, Cryptshare bus lengvai ir greitai pritaikomas organizacijos vartotojams.

making_e-mail_better

Diegimas

Cryptshare galima diegti įvairiai: priklausomai nuo organizacijos IT infrastruktūros dydžio, organizacijos biudžeto, galima rasti geriausią variantą. Cryptshare gali būti diegiamas, kaip virtualus prietaisas, paruoštas įrenginys arba programinė įranga (on site).

 

Raktažodžiai: Saugus apsikeitimas dideliais failais, el. pašto apsauga, privatumas, ftp/dropbox/kurjerio alternatyva, outlook plug in, lotus notes plug in, nėra dydžio apribojimų, jokių prisijungimų, prisegtų dokumentų šifravimas

Apie Rohde & Schwarz Cybersecurity

Rohde & Schwarz Cybersecurity saugo organizacijas ir valstybines įstaigas visame pasaulyje nuo šnipinėjimo ir kibernetinių atakų. Įmonė plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir  galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę įrangą atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo standartus.

Vokietijoje pagaminti IT saugumo sprendimai apima platų produktų ir paslaugų spektrą. Nuo „viskas viename“ sprendimų iki kritinės infrastruktūros apsaugos sprendimų.

PanBox

Visi duomenys užšifruojami prieš juos išsiunčiant iš naudotojo kompiuterio. Užšifruotais duomenimis galima dalytis su kitais naudotojais. Šifravimą ir visus būtinus raktus visiškai kontroliuoja naudotojas. „PanBox“ sukurta „Windows“, „Linux“ OS sistemoms ir „Android“ mobiliesiems įrenginiams. Programa optimaliai pritaikyta darbui su „Dropbox“ bei kitomis atminties talpos debesyje paslaugomis ar failų dalijimosi programomis.
panbox_2
Raktažodžiai: failų šifravimas, debesies šifravimas, atminties talpos šifravimas.