Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Centrify

Centrify yra lyderis apsaugantis organizacijų vartotojų tapatybę nuo kibernetinių grėsmių šiandieninėje įvairiapusiškoje IT aplinkoje sudarytoje iš „debesies“, mobilių ir lokaliai (angl. on-premise) diegiamų technologijų. Centrify padeda neutralizuoti vieną labiausiai išnaudojamą pažeidžiamumą siekiant nutekinti informaciją – kompromituoti prisijungimo detales – apsaugant organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras.

Centrify Unified Identify Management platforma:

centrify unified identity management

Centrify Identity Service

Centrify Identity Service didina vartotojo darbo našumą ir užtikrina saugią prieigą prie „debesies“, mobiliųjų įrenginių ir lokaliai diegiamų (angl. on-premises) aplikacijų per vieną registracijos langą (angl. single sign on (SSO)). Šių resursų administratoriui palengvinamas vartotojo valdymas (pav. pridėjimas/pašalinimas iš sistemų (angl. enroll/de-roll)), taip pat saugumo lygio pagerinimui gali būti naudojama kelių faktorių autentifikacija. Sprendimas pritaikytas tiek vidaus vartotojams (darbuotojams, rangovams), tiek išoriniams vartotojams (partneriai, klientai). Aplikacijos, mobilieji įrenginiai ir Mac OS valdomi per Active Directory, LDAP arba debesyje esančias tapatybių saugyklas.

Pagrindinės funkcijos:

  • Single Sign-on (SSO) skirtas aplikacijos debesyje ir mobiliame įrenginyje
  • Automatizuotas paskyros valdymas
  • Kelių faktorių autentifikavimas
  • Integruotas mobilių įrenginių ir aplikacijų valdymas
  • Tapatybe paremtas saugumas ir valdymas Mac aplinkai

Raktažodžiai: SSO, prieigos valdymas pagal tapatybę, kelių faktorių autentifikacija, automatizuotas paskyrų valdymas, momentinis prieigos suteikimas/pašalinimas, MDM, SSO bet kokiai aplikacijai

Apie Yubico

Yubico keičia žaidimo taisykles stiprios autentifikacijos rinkoje, teikdamas aukščiausią kokybę užtikrinantį sprendimą su nepalyginamai lengvu naudojimu.
YubiKey yra nedidelis USB ir NFC įrenginys palaikantis kelis autentifikavimo ir kriptografinius protokolus. Paprasto prisilietimo dėka jis apsaugo prieigą prie kompiuterių, tinklų ir interneto paslaugų didžiausioms pasaulio organizacijoms. Yubico yra lyderiaujantis kontributorius “FIDO Universal 2nd Factor” atviro autentifikavimo protokolo naudojime. Jų technologija yra naudojama milijonų vartotojų daugiau nei 160 šalyse.

Yubikey skirtas:

ASMENINIAM NAUDOJIMUI
Yubikey “out of the box” veikia su tokiomis interneto paslaugomis kaip: Facebook, Gmail, Dropbox, ir kitomis.
ORGANIZACIJOMS
Yubikey ir YubiHSM sprendimais pasitiki milijonai vartotojų iš mažų, vidutinių ir didelių organizacijų, įskaitant 9 iš top 10 interneto paslaugų organizacijų.
PROGRAMUOTOJAMS
Yubico siūlo atviro kodo programą, dokumentaciją, įrankius ir techninį forumą diskusijoms.
Raktažodžiai: 2FA, dviejų faktorių autentifikacija, online paskyros nulaužimo prevencija, Saugus prisijungimas, OTP, sertifikuotas, HSM, slaptažodžių valdymas, tapatumo valdymas, kompiuterinis prisijungimas, PKI, tapatybes valdymas, tapatybes apsaugam slaptazodziu apsauga,