Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Accelerite

„Accelerite“ vystomas programinės įrangos produktų rinkinys įgalina organizacijas supaprastinti ir apsaugoti sudėtingas ir vis labiau tobulėjančias debesų kompiuterijos sistemas. Viso pasaulio „Fortune 500” organizacijos, smulkūs ir vidutiniai verslai, operatoriai ir paslaugų tiekėjai  pasikliauja „Accelerite“ sprendimais, kurie jiems leidžia patogiai naudotis debesų kompiuterijos sprendimais ir apsaugoti prijungtas organizacijas. „Accelerite“ priklauso „Persistent Systems“ (BSE & NSE: PERSISTENT) – pasauliniam programinės įrangos kūrimo ir technologinių paslaugų lyderiui.

Accelerite CloudPlatform

Galimybė organizacijoms lengvai diegti ir valdyti debesų kompiuteriją. Pagrindinės Accelerite CloudPlatform funkcijos:
• Debesų kompiuterijos paslaugų valdymo platforma pagrįsta atvira ir lanksčia architektūra su galimybe rinktis aparatūrinę įrangą, tinklų ir virtualizacijos sluoksnius;
• Patikimai ir greitai paruoškite (angl. provision) ir administruokite kiekvieną procesą (angl. workload) (pav. darbalaukis, 3D grafika ir pan.);
• Savitarnos, multi tenant  debesies portalas suteikia paslankumą su galimybe valdyti remiantis kvotomis;
• Supaprastinkite duomenų centro išteklių naudojimas, tokių kaip skaičiuojamoji galia, tinklas ir talpa taip pakeldami bendrą efektyvumą.
Accelerite CloudPlatform

 

Raktažodžiai: debesies paruošimas ir kontrolė, įvairūs hipervizoriai ( VMware vSphere, Citrix Xenserver, KVM, MS hyper-v), bare metal provision, “single pane of glass” valdymas, lengvai plečiama

Apie Hytrust

„HyTrust“ įkūrėjai  anksti suvokė ne tik tai, jog  virtualizacija ir „debesies technologijos“ radikaliai transformuos duomenų centrus, bet ir tai, kad saugumas bus kritinis veiksnys debesų technologijos adaptavimui.

HyTrust CloudControl

„CloudControl“ padeda apsaugoti virtualią infrastruktūrą taikant autentifikavimą, autorizavimą į auditavimą. Geresnis matomumas ir kontrolė supaprastina atitiktį reikalavimams (angl. compliance) ir spartina tolesnę virtualizaciją.

• Virtualizuokite 1 lygmens (angl. Tier1) / kritiškai svarbias aplikacijas išspręsdami saugumo iššūkius;
• Konsoliduokite duomenų centrus, suteikdami „multi-tenancy“ administravimą;
• Supaprastinkite atitiktį reikalavimams taikydami administracinės kontrolės reikalavimus pagal HIPAA, PCI, GDRP (General Data Protection Regulation) ir kitus informacijos apsaugos  užtikrinimo reglamentus;
• Užkirskite kelią ir nukenksminkite kenkėjiškas atakas nuo prisijungimo informacijos vagystės ar privilegijų eskalavimo.

HyTrust DataControl
Daugiau informacijos apie HyTrust CloudControl
Raktažodžiai: hypervisor stebėsena, kontrolė nuo VM iškėlimo, matomumas ir kontrolė, VM tiriamoji (angl. forensic) analizė, auditas, prieigos kontrolė, žymėmis paremta duomenų politika, saugumo ir atitikties taisymas.