Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Xopero

 

Programinės įrangos įmonė, pristatanti duomenų saugyklų ir automatinių atsarginių kopijų sprendimus.

Xopero sprendimai

 

ONE Backup & Recovery
“Xopero ONE atsarginės kopijos ir atkūrimas” – tai patogus “viskas viename” sprendimas: patikimas fizinių, virtualių ir SaaS infrastruktūrų atsarginių kopijų kūrimas, greitas atkūrimas, patogiausia rinkoje centrinio valdymo konsolė ir suderinamumas su visomis populiariausiomis saugyklomis. Dėl lengvo diegimo ir valdymo net sudėtingiausios IT infrastruktūros apsauga yra tokia pat paprasta, kaip ir vos kelių kompiuterių apsauga.

 

Xopero Unified Protection
“Xopero unifikuota apsauga” – tai “viskas viename” sprendimas, kuris sujungia atsarginių kopijų kūrimo programinės įrangos privalumus su archyvatoriumi, diskų masyvu ir deduplikacijos įrenginiu.

Kokie Xopero naudojimo privalumai?

 

  • Vietinis (ang. on-premise) arba programinės įrangos kaip paslaugos (angl. Software as a Service, SaaS) diegimas.
  • Plačios atsarginių kopijų planų konfigūravimo parinktys – nustatykite atsarginės kopijos tipą, saugotinus duomenis ir įrenginius, tvarkaraštį, išsaugojimą, suspaudimą, šifravimo lygį, atsarginės kopijos kūrimo langą, kopijavimą ir dar daugiau. Nustatykite vieną kartą ir atsarginių kopijų planas bus vykdomas automatiškai.
  • Ilgalaikis išlaikymas / GFS (angl. Long-term retention / GFS)  – saugokite visas versijas neribotą laiką, nurodykite kopijų skaičių arba laiką, kurį tam tikra kopija turėtų būti saugoma. Pasirinkite pagrindinę atsarginių kopijų rotacijos schemą arba sukonfigūruokite GFS, kad kopijos (visos pilnos, inkrementinės ir diferencinės) būtų saugomos ilgai, būtų taupoma saugyklos talpa ir duomenys būtų atkuriami iš bet kurio laiko taško.

Turite klausimų? Susisiekite >>>