Newsletter
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Array

Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą – optimizuojant duomenų srautą nuo „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus  vartotojui ir kompleksiškumą.

Su daugiau nei 5000 klientų visame pasaulyje, Array Networks yra įvertintas tarp pirmaujančių debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjų ir organizacijų už naujos kartos technologijas ir neprilygstamą kainos bei spartos santykį.

Array APV

Array APV serijos aplikacijų pristatymo kontroleriai teikia prieinamumą spartą, saugumą ir kontrolę, kas yra svarbiausia siekiant užtikrinti aplikacijų ir tarnybinių stočių veikimą maksimaliais „apsisukimais“.

array_industry_scheme

Sistema turi integruotą vietinį ir globalų tarnybinės stoties apkrovos balansavimą, taip pat prievado apkrovos balansavimą, siekiant užtikrinti aplikacijų atsparumą, tuo tarpu sujungimo multipleksavimas, SSL nukrovimas (angl. „offload“), kešavimas ir kompresija veikia kartu siekiant užtikrinti didelio greičio patirtį vartotojui. Taip pat terminuojant sujungimus APV įrenginiuose aplikacijos yra apsaugotos su Array WebWall aplikacijų saugumo funkcionalumu.

Array APV aplikacijų pristatymo kontroleris realizuojamas tiek fiziniame, tiek virtualaus įrenginio pavidale.

Raktažodžiai: vietinis & globalus tarnybinės stoties apkrovos balansavimas, aplikacijų saugumas, SSL “nukrovimas” (angl. offloading) ir šifravimas, kešavimas (angl. caching), kompresavimas, multipleksavimas, turino transformavimas, switching, web aplikacijų saugumas, ddos apsauga